sadsad x
asdasd
Alışveriş Rehberi
 • Ürünleri Seçme ve Sepete Ekleme

  www.bellamaison.com'da beğendiğiniz ya da evinizin ihtiyacı olan ürünleri inceleyip, ürün açıklaması ve içerik kısımlarını okuyup, ardından sepetinize ekleyebilirsiniz.

 • Teslimat Adresini Belirleme

  Teslimat Adresi olarak daha önce kaydettiğiniz bir adres varsa o adresi seçebilir ya da yeni bir adres ekleyebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verilmeden önce adres değişikliği yapabileceğinizi unutmayın.

 • Ödeme Yöntemini Seçme

  Size sunulan kredi kartı (tek çekim veya taksitli) veya banka kartı ile ödeme ya da havale şeklinde ödeme alternatiflerden birini seçebilirsiniz.

 • Sipariş Özeti

  Siparişinizi onaylamadan önce “Sipariş Özeti” sayfasından kendinize ait bilgileri mutlaka kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Önceden girdiğiniz bilgilerden değiştirmek istediklerinizi değiştirebilirsiniz.

 • Siparişin Onaylanması

  Verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olduğunuzda Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini okuyup kabul ettiğinize ilişkin kutucukları işaretlemenizin ardından “Siparişi Onayla” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 • Siparişinizin Onaylanmasından Sonra Yapabilecekleriniz

  Adres Değişikliği

  Yanlış adrese sipariş vermeniz durumunda 0850 811 12 43 telefon numarasından sipariş verilen adresi, siparişiniz kargoya verilmeden önce değiştirebilirsiniz.

  İptal ve İade İsteği

  Siparişinizi tamamen iptal etmek için 0850 811 12 43  nolu telefon numarasından işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İade işlemleriniz için Siparişlerim sayfasından İade İşlemlerini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.