sadsad x
asdasd

Artificial Flower

Sort
Total of 21 products are displayed.

Yapay Çiçek Modelleri

Evlerde dekorasyon amaçlı kullanılan yapay çiçek ürünleri evlerin havasını oldukça değiştirmektedir. Genelde hem ev hanımları kendi evlerinde, hem de işyeri sahipleri kendi iş yerlerinde yapay çiçek yerleştirmelerini fazlasıyla yapmaktadırlar. Eğer siz de kendi evinizin dekorasyonunda saksıda yapay çiçek ya da yapay bitki kullanmak istiyorsanız, bunun için Bella Maison'u tercih edebilirsiniz. Bella Maison hem yapay çiçek hem de yapay bitki konularında müşterilerine hizmet vermektedir.

Ev dekorasyonunda yapay çiçekler genellikle evdeki boş alanları doldurmak için kullanılır. Bunun için pek çok yapay bitki modeli kullanılabilir. Aynı zamanda bazı durumlarda yapay çiçekler, odaları ya da salonun bölümlerini birbirinden ayırmak adına, seperatör olarak da kullanılabilir. Bu gibi durumlarda yapay sarmaşık çiçek kullanılır. Bu yapay sarmaşık çiçek, alanları birbirinden ayırmak konusunda hem estetik, hem de efektif bir çözüm olarak karşımıza çıkar.

Aynı zamanda boş kalan masaların üzeri de, vazoda yapay çiçek kullanılarak doldurulabilir. Evlerde vazoda yapay çiçek kullanımı genellikle masaların üzerinde kullanılsa da, salon ya da oda köşelerinde de tercih edilebilmektedir. Bu anlamda yapay saksı çiçek de değerlendirilebilir. Çünkü yapay çiçekler saksısız olarak kapılara ya da eşyaların etrafına yerleştirilebilirken, yapay saksı çiçek herhangi bir eşyanın ya da zeminin üzerinde de kullanılabilir.

Yapay Çiçek Modelleri ve Fiyatları

Bella Maison'da yalnızca tek bir tür bulmazsınız. Pek çok tür bulunur ve bu türler arasında örneğin yapay orkide de bulunmaktadır. Aynı zamanda pek çok yapay çiçek seçeneği de sunan Bella Maison, yapay orkide başta olmak üzere yapay çiçekler konusunda Türkiye'nin en çok tercih edilen internet mağazalarından biridir. Eğer siz de yapay çiçekler konusunda Bella Maison'dan alışveriş yapmak isterseniz, hemen web sitesine girerek alışverişe başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda Bella Maison'da yapay çiçek fiyatları oldukça uygun bir şekilde planlanmıştır. Bella Maison'da tüm yapay çiçek fiyatları piyasa araştırması yapıldıktan sonra ve piyasadaki ortalama fiyatlar tespit edildikten sonra belirlenir. Bunun üzerinden, piyasanın altında olacak şekilde tüm yapay çiçek modelleri fiyatlandırılır. Dolayısıyla Bella Maison'daki tüm yapay çiçek modelleri, uygun rakamlarla fiyatlandırılmıştır.

Yapay çiçek modelleri arasında yapay gül de bulunmaktadır. Evlerde en çok kullanılan yapay çiçek modellerinden biri de yapay gül olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca yapay çiçek aranjman konusunda da aktif olarak kullanılan bir dekorasyon ürünüdür. Örneğin salonun ya da herhangi bir odanın boş kalan bir köşesine yapay çiçek aranjman uygulaması yapmak oldukça başarılı sonuçlar verecektir.

Her ne kadar yapay salon çiçekleri fiyatları yüksek olsa da, Bella Maison'un sunduğu fiyatlar piyasanın çok altında kalan fiyatlardır. Yani eğer yapay salon çiçekleri fiyatları konusunda uygun teklifler görmek istiyorsanız, Bella Maison sizin için uygun adres olacaktır.

Yapay Salon Çiçekleri

Evlerde en çok kullanılan dekoratif ürünlerden biri elbette yapay salon çiçekleri olmaktadır. Çünkü yapay salon çiçekleri ekonomik olarak iyi hem de estetik olarak göze hoş gelmektedir. Bu yüzden evlerde fazlasıyla tercih edilir. Boş alanların değerlendirilmesi ya da ortamın düzeni bozan eşyaların kamufle edilebilmesi için de yapma çiçekler kullanılabilir. Bu durumda yapma çiçekler bir kamuflaj görevi göreceği gibi aynı zamanda göze de hoş görünürler.

Yapma çiçekler aynı zamanda plastik çiçek olarak da bilinir. Yine de plastik çiçek bu tarz çiçekler için çok fazla kullanılan bir tabir değildir. Plastik çiçek dışında cansız çiçek ya da sahte çiçek de bu taraz çiçekler için kullanılan kalıplardandır. Ama cansız çiçek ya da sahte çiçek demek pek çok insanın tercih ettiği bir telaffuz biçimi değildir. Bu yüzden genelde yalnızca yapay çiçek ya da yapma çiçek tabirleri kullanılır.

Yapay salon çiçekleri arasında en çok kullanılan yapma çiçeklerden biri de yapay papatya olarak karşımıza çıkmaktadır. Mutlaka gidilen bir çok ev ya da iş yerinde karşımıza bir yapay papatya çıkmaktadır. Bir diğer tercih edilen saksıda yapay çiçek de yapay sukulenttir. Evlerde sık sık yapay sukulent bitkisiyle karşılaşılır. Çünkü hem gerçek sukkulent hem de yapay sukulent her evin olmazsa olmaz dekoratif ürünlerindendir.

Dekoratif Yapay Çiçekler

Dekoratif yapay çiçekler arasında yapay ortanca sık tercih edilenlerden biridir. Çünkü yapay ortanca hem dekoratif şıklığı, hem de estetik görüntüsü ile diğer yapay bitkilerden ayrılmaktadır. Yüksek alanlarda, raflarda ise yapay sarkan çiçek kullanılır. Bu durumlarda yapay sarkan çiçek içinde bulunduğu alanı daha şık gösterir. Geniş ağızlı vazolarda ise genelde yapay çiçek buketi kullanılır. Buralarda yapay çiçek buketi kullanılmasının sebebi, alanları daha derli toplu hale getirmesinden ve alanları düzenleyici bir özelliği olmasından kaynaklanır.

İnce ve uzun, ortamın çok kalabalık olmadığı durumlarda yapay dal çiçek estetik görünmektedir. Çünkü yapay dal çiçek ortamı boğmaz ve kalabalıklaştırmaz, aksine ortamın havasını değiştirir, ortamı sadeleştirir. Bu yüzden tercih edilir. Ortamın rengine göre böyle durumlarda yapay lavanta kullanılabilmektedir. Çünkü yapay lavantanın rengi her odaya ya da her salona uymayabilir. Genellikle mor ağırlıklı eşyaların bulunduğu odalarda yapay lavanta tercih edilebilir.

Odaların çok yuvarlak olmadığı, köşeli olduğu durumlarda en çok tercih edilen model yapay köşe çiçekleridir. Evlerde köşeleri yapay köşe çiçekleri süsler. Aynı zamanda yapay köşe çiçekleri sadece odaların ya da salonların köşelerinde değil, eşyaların köşelerinde de kullanılabilir.

Yapay Çiçek Çeşitleriyle Nasıl Dekorasyon Yapılır?

Örneğin evinizde herhangi bir köşede kısa koltuklar ya da eşyalar kullandınız. Bu durumda o köşeyi belirginleştirmek, kompozisyonu tamamlamak için bir yerleştirme yapmanız gerekmektedir. Bu yerleştirmeyi herhangi bir dekoratif ürün kullanarak yapabilirsiniz. Bu konuda en çok kullanılan ürünler ya da gerçek bitkiler ya da yapay bitkilerdir. Gel gelelim, az önce bahsettiğimiz gibi bir durumda uzun saplı yapay çiçek oda için tamamen tamamlayıcı olacaktır. Bu yüzden uzun saplı yapay çiçek odanın ya da salonun durumuna göre yerleştirilmelidir.

Masaların üzerinde genellikle yapay masa çiçekleri kullanılmalıdır. Örneğin bir dolabın üzerinde yapay masa çiçekleri kullanmanız tuhaf olacaktır. Bu yüzden aldığınız bitkinin nereye uygun olacağını tespit etmeniz gerekmektedir. Mesela küçük bir alan büyük yapay çiçek koyarsanız, bu durumu yine tuhaf olacaktır ve bu yerleştirme göze hiç de hoş gelmeyecektir. Dolayısıyla büyük yapay çiçek kullanacaksanız, alanınızın da büyük olması önemlidir. Aksi halde estetik bir görüntü elde edemeyebilirsiniz.

Kısacası her ev için dekoratif yapay çiçek önemlidir. Evlerin ne kadar küçük ya da ne kadar büyük olduğu önemlidir. Önemli olan dekoratif yapay çiçek seçimini doğru yapmak ve bu çiçekleri doğru yerlere yerleştirmektir. Mesela dış mekanlarda gerçek bitkilerin arasında kuru çiçek aranjman yapmak iyi sonuç vermektedir. Fakat kuru çiçek aranjman, başka yapay çiçeklerin yanında güzel durabilir ve ortamı güzel gösterebilir.

Her ne kadar bir evde salon çiçekleri yapay olarak kullanılsa da, önemli olan o çiçeklerin nerelerde ve ne şekilde yerleştirildiğidir. Yani salon çiçekleri yapay olsa da yapay olmasa da önemli olan evin nasıl dekore edildiğidir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.