sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Basic Nevresim Takımı

 

Basic Nevresim Takımı Modelleri

%100 Türk malı olan Bella Maison basic nevresim takımı modelleri, sadeliğin kaliteyle buluşmasından ilham alarak tasarlandı. Beyaz renkli basic nevresim takımıyla yatağınızda saflık ve sadeliği hedefleyebilir; mavi, sarı, pembe gibi renklerin en güzel tonlarıyla birçok kombinasyon oluşturabilirsiniz.

Basic nevresim takımı modelleri kullanıcı ihtiyaçlarına göre farklı boyutlarda üretilmektedir. Tek kişilik basic nevresim takımı 160x220 cm, çift kişilik basic nevresim takımı 200x220 cm, king size basic nevresim takımı ise 240x200 ebatlarındadır. Tüm basic nevresim takımları %100 pamuklu kumaştan imal edilmektedir.

Basic Nevresim Takımı Nedir?

Basic nevresimler, yatak odanızda başka desenleri vurgulamak için tercih edilebileceğiniz ürünlerin başında gelir. Desenli bir pike takımı veya yatak örtüsü ile sade bir nevresim takımının yarattığı denge, yatak odalarında zevkli bir görünüm sağlar. Bu özelliğiyle mix & match (karıştır ve eşleştir) seçeneğinin vazgeçilmez parçalarından biridir. Böylece arzu ettiğiniz basic nevresim ve yastık kılıflarını kombinleyebilir, karşıtlıkları kullanarak yeni tasarımlar yapabilir, en sevdiğiniz renkleri bir araya getirerek kendi tarzınızı öne çıkarabilirsiniz. Dilerseniz yatağınızın tamamında sadeliği tercih ederek yatak odanızdaki diğer dekorasyon ürünlerini vurgulayabilirsiniz.

Basic Nevresim Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kaliteli bir uyku, gün içinde kendinizi daha zinde ve enerjik hissetmenizi sağlar. Doğru nevresimleri tercih etmek, dinlendirici ve rahat bir uyku için en önemli etkenlerin başında gelir. Bella Maison basic nevresim takımlarında kullanılan %100 pamuklu kumaşlar ve dokuma teknikleri, değişen iklim koşulları ve mevsim geçişlerinde vücut dengenizi korumaya yardımcı olarak uyku kalitenizi yükseltir.

Basic Nevresim Takımı Fiyatları

Bella Maison olarak, ürünlerimizi takım halinde değil tek tek sunmayı tercih ediyoruz. Bu sayede hem müşterilere kendi kombinasyonlarını yapma özgürlüğü sağlıyor, hem de paket olarak önerilen ürünlerdeki istemediğiniz parçaları satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak ekonomik esneklik sunuyoruz. İndirim fırsatları içeren kampanya dönemleriyle, çeşitli oranlarda indirimli fiyatlarla ve hemen sepete ekle seçenekleriyle ulaşılabilirliği kolaylaştırıyoruz.

Nevresimler Nasıl Yıkanmalıdır?

Nevresimler çamaşır makinesinde veya elde maksimum 40 dereceli suda yıkanabilir. Kurutma makinesinde kurutma yapılabilir ancak kuru temizleme yapılmaz. Ütüleme sıcaklığı 150 dereceyi geçmemelidir. Benzer renkteki ürünlerinizi birlikte yıkayarak ve ağartıcı temizlik maddeleri kullanmayarak ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.