sadsad x
asdasd

Paspas Modelleri

Sort
Total of 20 products are displayed.

Banyo Paspası Modelleri

Online platformlarda görselleri ile birlikte incelebilen banyo paspası modelleri uygun fiyatları ile birlikte satın alınabilir. Her tarza ve beğeniye uygun paspas modelleri dışında sıvı sabunluk gibi banyo dekorasyonunda işlevsel olarak kullanılabilecek aksesuarlar da bulunmaktadır. Son seçenekler arasında ise banyo havlusu ürünleri yer alıyor. Tüm ürünler internet üzerinden sipariş edilebileceği gibi telefon ve Whatsapp üzerinden de temin edilebilir. Banyo paspası fiyatları her cebe uygun olmasıyla da biliniyor.

En Yeni Paspas Modelleri

Çeşitli figürlere ve motiflere ev sahipliği yapan banyo paspası çeşitleri ilk seçenekleri oluşturuyor. En çok beğenilen ve talep edilen banyo paspası modelleri arasında yaprak figürleriyle tamamen orijinal olan desenler geliyor. Yumuşak bir yapıya sahip olan bu ürünlerin toplam garanti süreleri ise 2 yıldan başlamaktadır. Nemden etkilenmezler ve kolay kuruma özelliğine sahiptir. Yüzde yüz Türk malı olması ise bir diğer ürün avantajı olarak değerlendirilmektedir.

Ölçüleri standart olan banyo paspası modelleri hem küçük hem de büyük hacimli banyolarda kullanılabilir. Daha sade ve minimal bir tarza benimsemiş olan alıcılar için tek renkten oluşan ve desensiz paspas modelleri de ilgili kataloglarda bulunuyor. Üretiminde yüzde seksene varan oranda pamuk kullanılmıştır. Bu paspas modelleri imalatında kullanılan bir diğer kumaş türü viskondur. Viskon da son derece kaliteli ve dayanıklı bir kumaş türü olup müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. 60x90 cm ölçülerine sahip olan banyo paspası modelleri kapsamında renk seçenekleri de değerlendirilebilir. Beyaz, açık kahve ve süt mavisi gibi renkleri fiyat farkı ödenmeksizin satın alınabilir.

2'li Banyo Paspası Takımları

Alıcılar 2'li banyo paspası alternatifleri arasında da seçim yapabilir. Bu setlerde toplamda iki farklı ürün olduğu için banyo paspası fiyatları da aynı oranda hesaplı oluyor. Biri küçük biri büyük olan bu ürünler estetik ve dekoratif görünümleriyle fark yaratıyor. Toplamda yüzde otuza varan indirimleriyle çok daha kolay bir şekilde satın alınabilir. Renk seçenekleri arasında kırmızı, mavi ve sarı gibi canlı renkler de yer alıyor. Siparişi tamamlanan banyo paspası ürünleri Türkiye'nin her şehrine hızlı teslimat parolasıyla gönderiliyor. Ambalaj içeriğinde garanti belgesi ve yıkama talimatları da yer almaktadır.

Bir Diğer Seçenek: Banyo Havlusu

Yüzde yüz pamuk kumaşından imal edilen banyo havlusu çeşitleri bu kategoride yer almaktadır. Suyu emiş gücü oldukça yüksek olup kendi kendini kurutma özelliğine sahiptir. En çok tercih edilen banyo havlusu renkleri arasında ekru, pembe ve fıstık yeşili gibi alternatif renkler de bulunuyor.

Sıvı Sabunluklar

Son seçenekler arasında banyoların vazgeçilmez aksesuarı olan sıvı sabunluk çeşitleri yer alıyor. 20x9x9 cm'lik standart ölçülere sahiptir. Sıvı sabunluk üretiminde cam kullanılmıştır. Şeffaf ve estetik bir yapıya sahiptir. 48 saat içerisinde kargoya verilmektedir. Bu ürünlerin ücretleri de tıpkı banyo paspası fiyatları gibi her bütçeye uygundur.

Banyo Paspası Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Banyo paspasları, banyo dekorasyonunun değerli bir bölümüdür. Estetik banyolar için tasarlanan banyo paspası modelleri, bu kategoride sizlere sunulmuştur. Ürünler, günümüzün dekorasyon trendlerini yansıtan en yeni tasarımlara sahiptir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip banyo paspası ürünlerini seçerken, bazı ipuçları size yol gösterecektir.

Banyonun Yapısına Uygun Seçimler

Bu kategoride sunulan banyo paspası modelleri, çeşitli banyo yapılarına uygun biçimde tasarlanmıştır. Çünkü banyonun genişliği, darlığı, zeminin şekli bu seçimi şekillendiren bir kriterdir. Buna göre banyo paspası ürünlerini seçerken öncelikle banyonuzun özelliklerini göz önüne alabilirsiniz.

Örneğin küçük bir banyoya sahipseniz, seçeceğiniz banyo paspası ikili modellerden biri olabilir. Bunlar, biri büyük diğeri küçük olmak üzere iki paspastan oluşur. Büyük paspas 60x90 santimetre ebatlarına sahiptir. Küçük olanı ise, 40x60 ebatlarında tasarlanmıştır. Bu boyutlar küçük banyolar için uygundur.

Banyonuz geniş ölçülerde ise bu durumda diğer banyo paspası çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Kategoride çeşitli ebatlara sahip banyo paspası modelleri bulunmaktadır.

Dayanıklılık Ve Sağlamlık

Banyolarda kullanılacak paspas modelleri dayanıklı ürünler olmalıdır. Dolayısıyla seçim yaparken bu kriter, büyük değer taşır. Zira banyolarda sürekli biçimde su kullanılması, ıslaklığa sebebiyet verir. Banyo her ne kadar kuru tutulmaya çalışılsa da, paspaslar genellikle ıslanır. Bu durumda seçilecek paspas modelleri, dayanıklı olmalıdır. Aksi halde sürekli ıslanmaktan ve sık yıkanmaktan çabuk eskiyebilir.

Bu kategoride size ulaştırılan paspas modelleri, dayanıklı ve sağlıklı malzemelerden elde edilmiştir. Paspaslar %89 pamuk ve viskon kumaşlarla tasarlanmışlardır. Bu kumaşlar, suyu tutması, çabuk eskimemesi gibi özellikleriyle öne çıkmaktadır. Defalarca yıkanabilir. Yıkama sırasında ürünün renkleri solmaz. Bu durum size avantajlı bir alışveriş imkanı sunar.

Banyo Dekorasyonu İle Uyum

Banyo paspası seçilirken, banyonun dekorasyon stiliyle uyumlu olması önemlidir. Örneğin banyo havlusu, banyo aksesuarları gibi eşyalarla uyum içermesi şarttır. Bilindiği üzere banyolarda sıvı sabunluk, sabun sepetleri gibi aksesuarların kullanımı yaygındır. Seçilecek paspasın banyodaki sıvı sabunluk ürünlerine kadar büyük bir uyum içinde olması şarttır. Burada sizlere sunulmakta olan ürünler, banyonuzdaki tüm dekorasyonla uyumlu olacak çeşitlere sahiptir.

Banyoda kullanılan banyo havlusu, bornozlar, duş perdesi gibi ürünler, renk bakımından birbirini desteklerler. Hatta banyo havlusu ve bornozların tarzı da önemlidir. Bu konuda klasik bir seçim yaptıysanız, paspasların da klasik bir tarzı yansıtması değer taşır. Seçeceğiniz sıvı sabunluk türü banyo ürünlerinin de aynı tarza sahip olması gerekir. Bu şekilde bütünlük elde etmek daha kolaydır.

Uygun Fiyatlı Yüksek Kaliteli Ürün Seçmek

Son zamanlarda banyo paspası fiyatları oldukça geniş bir ürün aralığına sahip olmaya başladı. Bunun nedeni banyo paspası fiyatları ve ürün kalitesinin doğru orantılı olmasıdır. Günümüzde çok ucuza satılan ama birkaç kullanımdan sonra bozulma ihtimali bulunan ürünler de var.

Bu başlıkta size sunulan banyo paspası fiyatları, kalitesinin yanında uygun fiyatlı seçeneklere sahiptir.

Paspas Fiyatları

Dekoratif açıdan banyolarınıza farklı bir hava katacak banyo paspası çeşitleri, her zevke hitap eden farklı ürünler sunmaktadır. Burada önemli olan banyonun boyutuna, yapısına ve eşyaların rengi ile modeline bağlı olarak, banyo paspası modelleri arasından tercih gerçekleştirmektir. Böylece uyumlu görüntüyle şık ve zarif bir etkiyi banyolarınıza getirmeniz mümkün.

Sağlıklı, hijyenik ve kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanmış seçenekler kategori bünyesinde sizleri bekliyor. Üstelik her bütçeye uygun banyo paspası fiyatları sayesinde, banyolarında zarafeti ve kaliteyi rahatlıkla getirebilirsiniz. Her zevke hitap eden farklı paspas modelleri Türk malı olup, uzun yıllar güvenli kullanım şansı sunuyor. Sadece paspas çeşitleri değil, aynı zamanda banyonuzda kullanabileceğiniz sıvı sabunluk gibi daha pek çok ürün arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz.

Banyonuz İçin Özel Eşya Çeşitleri

Banyolarda kullanılacak eşyalar her zaman sağlıklı, kaliteli ve hijyenik bir yapıda olmalıdır. İnsanın her daim savunmasız kaldığı alan olarak, mutlaka güvenli bir ortam yaratmalıdır. Bu ortam, değerlendirilecek olan eşyalarla belirlenir. Paspas çeşitleriyle sabunluk veya banyo havlusu gibi pek çok ürün bu konuda öne çıkıyor. Tabii fiziksel açıdan sunduğu sağlık etkisinin yanı sıra, dekoratif olarak göz alıcı ve şık bir görüntü sunmalıdır.

Özellikle banyo paspası ilk göze çarpan eşyalar arasında olduğundan dolayı, özenle seçilmelidir. Kategori içerisinde her zevke hitap eden ve beklentiyi karşılayacak özel tasarım banyo paspası modelleri sizleri bekliyor. Her bütçeye uygun olarak elde edebilecek banyo paspası fiyatları eşliğinde geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Renk ve model yapısıyla etkileyici bir görüntü sağlayan paspas modelleri, %79 pamuk ve %21 viskon karışımı üzerinden kaliteyi banyolarınıza taşıyor.

Farklı Eşya Çeşitleri ile Kaliteyi Banyonuza Taşıyın

Tarzınıza hitap edecek sayısız sıvı sabunluk veya paspas ile havlu çeşitleri arasından rahatlıkla tercih yapabilirsiniz. Harika desen ve renk tasarımıyla yumuşacık yapı sağlayan banyo havlusu çeşitlerini, banyonuzda ailenizle beraber sağlıklı şekilde kullanabilirsiniz.

Özellikle banyo yaptıktan sonra ıslak ve nemli ayakları silmek için, mutlaka banyo paspası ayakları kurutacak ve nemden arındıracak bir niteliğe sahip olmalıdır. Kaliteli, sağlıklı ve dekoratif yapısıyla özel tasarım banyo paspası modelleri arasından zevkinize hitap eden tercih yapabilirsiniz. Mikro fiber, emici ve simli veya desenli paspas çeşitleri gibi pek çok tasarım seçim imkanı tanımaktadır.

Uygun Fiyatlarla Banyo Ürünleri

Banyoda kullanılacak eşyalar her zaman hijyenik ve sağlıklı bir yapıya sahip olmalıdır. Paspas çeşitleri, sabunluk modelleri veya havlu seçeneklerinden hangisi olursa olsun, güvenli kullanım olanağı tanımalıdır. Bütün bunları kategori bünyesinde elde ederken, çok uygun banyo paspası fiyatları üzerinden banyolarınıza şıklık katacak ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Tasarım ve kalite açısından en özel paspas modelleri sizleri bekliyor. Aynı kaliteli malzemesi ve zarif tasarımıyla Vintage sıvı sabunluk banyolarınıza çok daha zarif bir görüntü sunar. Aile sağlığınızı korurken banyolarınızda dekoratif tasarım için, banyo havlusu ve paspas ile sabunluk çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz.

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.