sadsad x
asdasd
Battaniye
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Battaniye

Battaniye Modelleri

Battaniye, ev tekstili alanındaki diğer ürünlere kıyasla kullanım alanının fazlalığıyla öne çıkar. Bunun en önemli sebebi battaniyenin pratik bir ürün oluşudur. Yatak odalarında yorganla birlikte ya da tek başına ısınma amaçlı kullanabildiğimiz battaniye, sahip olduğu sınırsız desen ve renk zenginliğiyle dekoratif yönden de birçok kombinasyonun vazgeçilmez parçalarından biridir. Bununla birlikte, rahat katlanabilir ve kolayca taşınabilir oluşu sayesinde yatak odalarının, hatta evlerin dışında da sıklıkla kullandığımız ürünlerdendir.

Yorgan ve yastık kullanımının zor olduğu kamp, piknik gibi dış ortamların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan battaniye, tercihe göre koltuk örtüsü olarak da kullanılabilmektedir. Farklı biçimlerde kullanılmasına karşın, battaniyenin alez yerine yatak koruyucu olarak tercih edilmesi hem yatağın hava almasını engelleyeceğinden, hem de uyku esnasında terlemeye yol açacağından önerilmemektedir.

2019 Battaniye Modelleri

Özellikle kış aylarının en gerekli ürünlerinden biri olan; televizyon karşısında ya da kitap okurken de sıklıkla kullandığımız battaniyeler farklı malzemelerden üretilebilmektedir. Frida, Sakura, Cherry, Chic ve Capri desenli battaniye modellerimiz %60 pamuk ve %33 akrilik malzeme kullanılarak imal edilmektedir. Tek kişilik modelleri 150x200 cm, çift kişilik modelleri ise 200x220 cm ölçülerindeki Bella Maison battaniyeleri %100 Türk malıdır.

Tüm modeller, hem ayrı olarak hem de Bella Maison nevresim takımlarıyla birlikte kullanılabilecek biçimde tasarlanmıştır. Örneğin Frida battaniyeyi Frida nevresim takımıyla, Cherry battaniyeyi Cherry nevresim takımıyla beraber kullanabilir; açık renkli basic nevresim takımı ile dekore ettiğiniz yatak odanıza Chic battaniye ile renk ve hareket katabilirsiniz.

Örgü Battaniye Modelleri

Örgü battaniye modelleri özellikle el işinin yaratıcı imkânlarını ortaya koymakla beraber, doğru malzeme ve örgü teknikleri tercih edilmediğinde pratiklik özelliğini yitirmektedir. Battaniyenin gündelik kullanım alanlarının genişliği göz önüne alındığında, fonksiyonel bir ürün ortaya koymak için dokuma sıklığı ve kullanılan malzemenin türü gibi detayların dikkate alınması önem taşımaktadır.

Battaniye Fiyatları

Üretimde kullanılan malzemenin kalitesi ve dokuma türü gibi etkenler battaniye fiyatları belirlenirken dikkate alınan unsurların başında gelmektedir. Tasarım ve üretim aşamalarıyla %100 Türk malı olan Bella Maison battaniyeleri, indirimli fiyatlar içeren kampanya dönemleri ve müşterilerimize özel fırsat seçenekleriyle birlikte beğeninize sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.