" />
sadsad x
asdasd

Tüm Çarşaf Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 79 ürün görüntüleniyor.

Yatak Çarşafı Modelleri

Her yatak odasının ihtiyacı olan en önemli şey tabii ki çarşaf olarak karşımıza çıkar. Kimse üzerinde çarşaf serili olmayan bir yatakta yatmak istemez. Bu yüzden de çarşaflar oldukça önemlidir. Çarşaflar iyi bir nevresim takımı modelinin önemli bir parçasıdır. Eğer sizin de ihtiyacınız olan şey bir nevresim takımı ise bunun için Bella Maison'u tercih edebilirsiniz.

Bella Maison'da birbirinden güzel çarşaf modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin elbette yatağınızla uyumlu olması, renkleri ve ölçüleri oldukça önemlidir. Çünkü yatağınız ile uyumsuz bir nevresim takımı hem sizin içinize hem de dışarıdan bakıldığında güzel görünmez. Bu yüzden hem çarşaf modelleri hem de nevresim takımı konusunda seçici olmanız gerekir. Eviniz için bir çarşaf takımı seçerken özellikle odanın geri kalanı ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bu yüzden çarşaf takımı satın alırken odanızın geri kalanındaki eşyaları da değerlendirmeye katmanız gerekmektedir.

Genellikle nevresim takımı tek kişilik ya da çift kişilik olmaktadır. Evinizin ya da yatak odanızın ihtiyacına göre bunlardan herhangi birini tercih edebilirsiniz. Eğer tek kişilik çarşaf isterseniz bunları Bella Maison'da bulabilirsiniz. Aynı zamanda Bella Maison'da tek kişilik çarşaf dışına çift kişilik çarşaf da bulunmaktadır. Bu çift kişilik çarşafda nevresim takımları modellerinin önemli parçalarıdır.

Aradığız şey ister siyah çarşaf, ister beyaz çarşaf, isterse de herhangi bir renk olsun. Bunların tamamına Bella Maison'da ulaşmanız mümkün. Her ne kadar pek çok mağazada siyah çarşaf bulmak imkanı olmasa da, Bella Maison'da bu imkanınız vardır. Aynı zamanda fitted çarşaf da Bella Maison'un ürün yelpazesi içinde yer almaktadır. Çünkü fitted çarşaf yatak odalarını oldukça şık göstermektedir. Hem siyah çarşaf hem de beyaz çarşaf modellerinde fitted çarşaf bulunmaktadır.

Bazen girdiğiniz mağazalardan çarşaf fiyatları size çok yüksek gelebilir. Bu durumda da uygun fiyatlarla çarşaf ya da nevresim takımı almak isterseniz. Bu konuda en uygun çarşaf fiyatları görmek istiyorsanız, o halde Bella Maison'a gelmeniz gerekmektedir. Bella Maison'da hem 120x200 lastikli çarşaf, hem 120x200 nevresim takımı bulunmaktadır. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Bella Maison'da aynı zamanda çift kişilik çarşaf takımı ve tek kişilik çarşaf takımı modellerinde aradığınız ipek saten nevresim takımı ve ipek nevresim takımı modelini bulabilirsiniz.

Özellikle ölçüler konusunda pek çok müşteri sorun yaşamaktadır. Eğer aradıklarınız 120x200 lastikli çarşaf ya da 120x200 nevresim takımı ise bunların tamamı Bella Maison'da sizleri bekliyor. Çünkü Bella Maison tek kişilik çarşaf takımı ve çift kişilik çarşaf takımı modellerinde bütün ilgiyi kendi üzerinde topluyor. Hem ipek saten nevresim takımı hem de ipek nevresim takımı modelleri ile tüm müşterileri etkilemeyi başarıyor. Bazen insanlar battal boy çarşaf ya da saten çarşaf bulmak konusunda da sorun yaşayabiliyorlar. Ama sizin aradığınız şey battal boy çarşaf ya da saten çarşaf ise Bella Maison sizin için doğru adres.

Bir nevresim takımının güzel olmasının yanında fiyatının uygun olması da önemlidir. Eğer siz de eviniz için uygun nevresim fiyatları arıyorsanız yapmanız gereken tek şey Bella Maison'a gelmek. Çünkü Bella Maison müşterileri için renkli çarşaf modelleri yanında uygun nevresim fiyatları da sunmaktadır. En güzel renkli çarşaf modelleri Bella Maison'dan alınır.

Aradığınız nevresim tek kişilik de, çift kişilik de olabilir. Önemli olan aradığınız bu nevresim takımını nerede bulacağınızdır. Bella Maison'da aradığınız nevresim tek kişilik olsa da çift kişilik olsa da aynı renk ve model de bulabilirsiniz. Bella Maison'un ürünleri arasında tek renk nevresim takımı da bulunmaktadır. Aynı zaman tek renk nevresim takımı dışında penye lastikli çarşaf da yine Bella Maison ürünleri arasında yer alır. Bu ürünler arasında yer alan penye lastikli çarşaf en çok talep gören ürünlerdendir.

Pamuklu Saten Çarşaf Modelleri

Yatak odalarında çarşaf seti önemlidir. Aynı zamanda çarşaf seti önemli olduğu kadar o setin türü de önemlidir. Örneğin saten çarşaf takımı diğer çarşaf takımı modellerine göre daha çok tercih edilir. Çünkü saten çarşaf takımı hem hissiyatı hem şıklığı konusunda diğer modellerden ayrılır. Bella Maison'da pamuk saten çarşaf modelleri arasında en çok tercih edilen ölçü 120x200 çarşaf modelidir. Çünkü genelde iki kişilik aileler pamuk saten çarşaf konusunda 120x200 çarşaf tercih ederler.

Bazı aileler renkli değil, düz renk nevresim tercih ederler. Genelde düz renk nevresim, aynı zaman en güzel nevresim takımları arasındadır. Siz de en güzel nevresim takımları arasında düz nevresim takımı arıyorsanız Bella Maison'a bakabilirsiniz. Çünkü en güzel düz nevresim takımı Bella Maison'dadır.

Genelde tek kişilik düz çarşaf çok fazla tercih edilir. Çünkü tek kişilik düz çarşaf genellikle çocuk odalarında ya da misafir odalarında kullanılır. Bu yüzden tek kişilik yatak çarşaf modelleri çok fazla ilgi görmektedir. Sizin de ihtiyacınız olan şey tek kişilik yatak çarşaf modelleri ise, bunları bulmanız artık çok kolay. Çünkü artık sizin Bella Maison var.

Yatağınızın Boyuna Uygun Çarşaf Seçimi

En güzel çarşaf yatak boyuna göre seçilmelidir. Yatak boyuna göre seçmediğiniz bir çarşaf hiçbir işinize yaramaz ve paranızı çöpe atmış olursunuz. Bu yüzden seçeceğiniz çarşaf yatak boyutunuza da uygun olmalı. Bu yüzden çarşaf çeşitleri bakmaya giderken yatağınızın ölçüleri bilmeniz gerekmektedir. Yatağınızın boyuna en uygun çarşaf çeşitleri bulmak için bu önemlidir.

İnsanlar evlerinde bazen lastikli çarşaf kullanırken, bazen ise lastiksiz çarşaf kullanmaktadır. Çünkü bazı durumlarda lastiksiz çarşaf lastikli çarşafa göre daha kullanışlıdır. Aradığınız ya da ihtiyacınız olan çarşaf takımı çift kişilik olabilir, bu yalnızca ölçüyü değiştirir. Siz kafanızdaki nevresim takımı modelini belirledikten sonra çarşaf takımı çift kişilik olmuş tek kişilik olmuş çok önemli değildir. Sizin yalnızca modeli ve ölçüyü belirlemiş olmanız gereklidir.

Aynı zamanda Türkiye'de en çok tercih edilmekte olan çarşaf takımı modeli de beyaz çarşaf takımı olarak karşımıza çıkar. Genelde aileler beyaz çarşaf takımı modellerini sıklıkla tercih etmektedirler.

Alışverişinizi sırasında sizin doğru tercihler yapmanızı sağlayacak bazı faktörler bulunmaktadır. Bu faktörlerden yatak çarşaf fiyatları elbette en önemlilerinden biridir. Çünkü her ne kadar siz bir modeli beğenmiş olsanız da, o modeli almanızda önemli olacak ilk faktör yatak çarşaf fiyatları olmalıdır. Çünkü kimse tüm parasını nevresim takımlarına yatırmak istemez.

Türkiye'de Bella Maison kendi alanında kurulduğu günden bu yana dek başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Bugün çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir. Bu yüzden de Türkiye'nin en başarılı firmalarından biri haline gelmiştir.

Sadece nevresim takımları konusunda değil, yapay çiçek modellerinden kahvaltılık takımı modellerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Aradığınız bir şeyi Bella Maison'da bulamamanız neredeyse imkansızdır. Tüm müşteriler bu yüzden çok Bella Maison'u tercih etmektedir. Eğer siz de hemen Bella Maison'un internet mağazasından alışveriş yapmak isterseniz, bellamaison.com'a giriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.