sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

 Dekoratif Sepet

 

Dekoratif Sepet Modelleri

Sepet, asırlardan beri günlük yaşamın vazgeçilmez aksesuarlarından biri. Modern yaşamla birlikte birçok eşya ya işlevini yitirdi ya da teknolojiyle birlikte değişime uğradı; ancak sepetler hâlâ varlığını sürdürüyor. İhtiyaçlara binaen çeşitli amaçlara yönelik kullanımlarına ek olarak, şık tasarımlarıyla dekoratif obje olarak da kullanılan ve iç mekânlara şık bir görünüm kazandıran sepetler, çeşit çeşit renkleri ve modelleriyle evlerimize canlılık katıyor.

Günlük hayatı kolaylaştıran en pratik ev eşyalarından olan dekoratif sepet modelleri farklı malzemelerle, değişen boyutlarda tasarlanıyor ve hasır, ahşap, kumaş, plastik gibi çok çeşitli malzemelerden üretilebiliyor.

Evinize Uygun Dekoratif Sepet Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eğer banyo ve mutfak gibi ıslanmaya müsait zeminlerde kullanacaksanız, seçeceğiniz sepet modelinin malzemesine özellikle dikkat etmelisiniz. Zeminle temas eden kumaş ya da ahşap sepetlerin suyla teması olmayan noktalara konumlandırılması önemli. Eğer suya temas edecek bir bölgede kullanmanız gerekiyorsa, altına banyo paspası veya benzer bir ürün yerleştirerek sepetinizi sudan koruyabilirsiniz.

Sepet seçerken dikkat edeceğiniz bir başka nokta ise ölçülerinin kullanacağınız alana uygun olmasıdır. Büyük boy sepetler dekoratif yönden hoş bir görünüme sahip olmakla beraber geniş bir alanda kullanılmıyorsa hem çok yer kaplar hem de mekânın havasını olumsuz yönde etkiler. Geniş bir mekânda küçük bir sepet tercih etmek de aynı etkiyi yaratacaktır. Ancak sepeti zeminde değil de masa, sehpa ya da rafta konumlandırarak bu olumsuzluğu tersine çevirebilir, vazo veya kum saati gibi dekoratif obje alternatifleriyle şık kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.

Dekoratif amaçla üretiliyor olmaları sepetlerin işlevsel olmadığı anlamına gelmiyor elbette. Kullandığınız mekâna ve boyutuna göre sepetlerinize çamaşır, sabun, havlu, çatal-bıçak, oyuncak, hatta gazete-dergi yerleştirebilir, hoş görünümü fonksiyonellikle birleştirebilirsiniz.

Bambu dekoratif sepet modelleri, sahip olduğu antibakteriyel özelliklerden dolayı günümüzde en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Evinizde bambu ürünler ve dekoratif obje modelleri ağırlıktaysa bu tür bir sepet tercih edebilirsiniz. Sahip olduğu şık ve modern görünümü dayanıklılıkla birleştiren hasır sepet modelleri de evinizi dekore ederken tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir diğeri. Bella Maison marka dekoratif sepet modelleri her iki malzemeden de farklı boyut ve tasarımlarda imal edilmektedir.

Dekoratif Sepet Fiyatları

Dekoratif sepet fiyatları, ürünün tasarımına ve üretimde kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor. Seçeceğiniz tüm Bella Maison ürünlerinde olduğu gibi dekoratif sepet modellerinde de avantaj fırsatlarını kaçırmamak, özel kampanyalardan anında haberdar olmak ve yeni çıkan ürünleri takip etmek için web sitemize üye olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.