" />
sadsad x
asdasd

Dessert Plate

Sort
Total of 6 products are displayed.

Sofralarınıza Şıklık Katacak En Güzel Tatlı ve Pasta Tabakları

Tatlı tabağı modellerini 6lı, 12li farklı guruplar halinde küçük veya büyük pasta tabakları alternatifleriyle uygun fiyatlı satın almak için tıkla!

 Pasta tabakları, özel tasarım desenler, muhteşem renklerin kombin edilerek satışa sunulmuş halidir. İlk baharın coşkusunu, renklerin asaletini evlerinize, ofislerinize taşımaktadır. Bütün pasta ve tatlı tabaklarınızı gönlünüzce seçebilir uzun yıllar huzurla kullanabilirsiniz. 

 2021 Pasta ve Tatlı Tabağı Modelleri 

 Tatlı tabakları renkleri, modern tasarımları ve dokularıyla sofralarınızı şenlendirecektir. Pasta tabağı özel anlarınızın en güzel aksesuarı olarak hizmetinizdedir. Doğum günü, eğlence günlerinizde sevdiklerinizle şık modern tabaklarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Tatlı tabağı modern, şık ve muhteşem renkleriyle beğeninizi beklemektedir.

 Şık Tatlı Tabakları 

 Tasarım özellikleri, moda renk ve desenleriyle sevenlerinin seçimlerine sunulmuştur. Şık tatlı tabaklarınız sevdiklerinizle paylaşacağınız özel anlarınızın en güzel desteği olmaktadır. Pasta tabağı doğal seramiklerden üretilerek satışa sunulmuş muhteşem görsellere sahip ürünlerdir. Vakit kaybetmeden internet sitesini ziyaret edebilir. Birbirinden güzel tabaklarınızı seçebilirsiniz. Tatlı tabağı modelleri de en son moda tasarımlar, özel desenlerle sizler için satışta bulunmaktadır. 

Seramik Pasta Tabakları

 Doğanın en güzel varlığı seramik, pasta ve tatlı tabakları olarak tercihiniz olacaktır. Satışa sunulan modeller, şık tasarımlarla sofralarınızı donatacaktır. Hemen alışverişinizi yapabilirsiniz. peşin fiyata taksit olanağı özel indirimler ve firma güvencesiyle kolay iade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 6lı, 12 li farklı sayı ve modellerde tatlı pasta tabakları da seçenekleriniz arasında bulunmaktadır. Güvenle alışveriş yapabilir, keyifle uzun yıllar tabaklarınızı kullanabilirsiniz. Muhteşem renk ve desenlerle bezenmiş tabaklar tam anlamıyla bakmaya kıyamayacağınız almaya doyamayacağınız güzelliktedir. Tek yapılacak uyarı elde yıkanması uygun görülmektedir. Özel desenler ve kenar sırlarının korunması maksadıyla, doku kayıplarına önlem olarak tercih her zaman kullanıcınındır. 

6 Kişilik Tatlı Tabağı Seti 

Altılı tatlı tabağı setleri, 16 cm çapında üretilmiş olup, şık modellerdir. Size en uygun olan ister tek renk ister desenli modeller seçebilirsiniz. Belirlenen tutar üzeri ücretsiz kargo, güvenli ödeme, kolay iade şansınız bulunmaktadır.

Sofralarınız için Tabak Grubu Diğer Ürün Çeşitleri

Prepared by  T-Soft E-Commerce.