sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Düz Yastık Kılıfı


Düz Yastık Kılıfı Modelleri

Bella Maison düz yastık kılıfı, kullanım alanından dolayı sık değiştirildiği için en çok kullanılan yatak odası ürünlerinden biridir. Sağlığınıza uygun doğa dostu %100 pamuklu kumaştan ürettiğimiz düz yastık kılıfları, dekoratif ve volanlı yastık kılıfı modellerinden farklı olarak işlevselliği, dayanıklılığı ve uyku kalitesini daha ön planda tutar.

Düz yastık kılıfı modelleri 50x70 cm ölçülerindedir. İkili olarak sunulan kılıflar, yatak odanızda uyumu sağlamanıza yardımcı olması için basic çarşaf modellerinde kullanılanlarla aynı renklere sahiptir.

Düz Yastık Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yastık seçimi, uyku kalitenizi yükseltmek ve boyun sağlığınız açısından son derece önemlidir. Belli kriterlere uygun, uyku şeklinize göre seçeceğiniz yastıklar sağlığınızı olumlu yönde etkileyeceği gibi gün içinde daha zinde olmanıza da yardımcı olur. Aynı şekilde, yastıklarınızda kullanacağınız hava geçirgenliği yüksek doğa dostu kılıflar da daha iyi bir uyku düzenine sahip olmak için dikkat etmeniz gereken detaylardandır.

Düz Yastık Renk Seçenekleri

Hemen her yerde karşılaşılan rutin kombinasyonlardan kaçınarak kendi tarzını yaratmak ve yatak odasında kişiye özel bir harmoni oluşturmak isteyenler, Mix & Match (karıştır ve eşleştir) seçeneğiyle özgür tasarımlara imza atabilirler. Nevresim takımınızla ve çarşaflarınızla aynı desenlerde yastık kılıfları seçebileceğiniz gibi, farklı dokunuşlarla tamamen özgün tasarımlar da oluşturabilirsiniz. Açık mavi, krem, yeşil, lacivert, hardal, antrasit, gülkurusu, saks ve pudra gibi renk seçenekleri sunduğumuz yastık kılıflarıyla oluşturduğunuz takımları zevkinize uygun Bella Maison battaniyeleriyle zenginleştirebilirsiniz.

Yastık Kılıfı Kumaşları

Bella Maison düz yastık kılıfları, birbirinden farklı dokuma tekniklerine imkân sağlayan %100 Türk malı pamuk saten kumaştan imal edilmektedir. Pamuk saten kumaşlar yumuşak tuşeli özelliğiyle tende okşayıcı bir his bırakmasının yanı sıra terlemeyi önleyici yapısıyla rahat bir uykunun olmazsa olmazlarındandır. Pamuk sateni diğer kumaşlardan ayıran önemli özelliklerinden biri de ütü istememesidir.

Düz Yastık Kılıfı Fiyatları

İstenilen her parçanın ayrı ayrı satın alınabildiği ürün gamımızla müşterilerimize hem kendi kombinasyonlarını yapma özgürlüğü sağlıyor, hem de paket halinde sunulan ürünlerdeki tercih edilmeyen parçaların ekonomik açıdan ekstra yük oluşturmasının önüne geçiyoruz. Düz yastık kılıfı fiyatları üzerinden uygun oranlı indirimlerle ve kampanya dönemleriyle ulaşılabilirliği kolaylaştırıyor, hemen sepete ekle seçenekleriyle alışveriş deneyiminizi akıcı hale getiriyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.