" />
sadsad x
asdasd

Foot Towel

Sort
Total of 3 products are displayed.

Ayak Havlusu Modelleri

Bir evin olmazsa olmaz kişisel ürünlerinden biri havludur. Gerek banyo, gerek mutfak bir çok alanda kullanılan havlunun, kullanım özelliği ve içeriği çok önemlidir. Özellikle, pamuktan üretilmiş, nem tutucu özelliğe sahip ve alerjen maddeler içermemesi havlunun en önemli özelliklerindendir. Üretilen her havlunun, su emme özelliği olan hidrofilite testini geçmiş olması gerekir. Ayrıca, dayanıklılık, renk koruyucu özelliği, kaliteli, yumuşaklığı sağlayan ve havlu üretimine uygun elyaf pamuğundan üretilmelidir. Elyaf pamuğunun yanı sıra, yumuşak ve antibakteriyel özellikleri ve nem tutuculuğu bakımından, bambu lifi de kullanılmaktadır.

Kumaş üzerine farklı bir şekil oluşturularak yerleştirilmiş olan ipliklerin, zeminden dışarı çıkacak şekilde püskül ve ilmek oluşturulma şekline ''hav'' denilmektedir. Hav kelimesinden türeyen ve bu şekilde üretilen kumaş tarzı tekstil ürünlerine de ''havlı kumaşlar'' denilmektedir. Genellikle, battaniye, havlu, halı ve kadife tazı kumaşlar bu kategoriye girmektedir. Havlu üretimi, havlı kumaşların bir yüzeyindeki iplikleri örme veya dokuma şekliyle oluşur. Kurulama amacıyla yapılan bir tekstil ürünü olan havluların yapısında kullanılan ipliğin özelliği çok önemlidir.

Eski çağlardan beri özellikle M.Ö 5000'li yıllarda Mezopotamya'da keşfedilen ve daha sonraları Asya ve Avrupa'ya yayıldığı düşünülen dokumacılık, yaşanılan her çağda önemli bir yere sahip olmuştur. Pamuk, yün, ipek gibi liflerin işlenmesiyle ortaya çıkan dokumacılık, birbirinden değerli alanlarda kullanılmaktadır. Giyimden, havluya, halıya kadar her alanda, dokumacılığın sanatsal yapısını görmek mümkün. Vücudun her alanında kullanıma müsait bu dokuma eserleri, havlu sektöründe de tam anlamıyla kullanılmaktadır. Özellikle, ev tekstilinde sıklıkla kullanılan, el, yüz, ayak ve banyo havlularının üretim maddesinin 0 pamuktan olması gerekmektedir. Pamuk içeriği su tutma özelliğine sahip olduğundan, havlu kullanımına çok uygundur.

Birbirinden şık ve desenlerde işlenmiş ayak havluları Bella Maison'da bulabilirisiniz!

Evinizin her alanında kullanabileceğiniz, Bella Maison tekstil ürünlerini, hem kendiniz kullanabilir hem de sevdiklerinize hediye edebilirisiniz. Battaniyeden nevresime, ev dekorasyonlarından, havlulara birçok aradığınız ürüne kolayca ulaşmanız mümkün. 0 yerli Türk malı ürünlerimiz ile sağlığa zarar vermeyen, zararlı kimyevi maddelerden uzak içeriği ile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Özellikle, banyonuzda, mutfağınızda sıklıkla kullandığınız havluları, yumuşacık dokusu ve renk koruyucu özelliği ile hayran kalacaksınız. Kansorejen ve alerjen hiçbir madde içermeyen, düşük ısı ile ütülenebilir havlularınız, her yıkamada ilk günkü rengini koruduğunu fark edeceksiniz.

ayak havlusu, kullanım açısından en çok tercih edilen havlu çeşitlerindendir. Ayak havlusunun, ıslaklığa dayanıklı, 0 pamuksu dokusu ile yumuşak ve anibakteriyel özelliklere sahip olması gerekir. Farklı bir çok renk ve modellere sahip ayak havlularını, Bella Maison'da bulabilirisiniz!

Ayak havluları, 50*70 ebatlarında olup, 0 elyaf pamuğundan üretilmektedir. Özellikle, banyonızda sıklıkla kullanabileceğiniz banyo ayak havlusu, kaydırmaz ve koku yapmaz özelliği yanı sıra, farklı desen ve renklere sahiptir. En uygun ayak havlusu fiyatları, güvenilir online alışveriş imkanı ile bellamaison.com'da sizleri bekliyor!

Birbirinden şık ve desenlerde işlenmiş ayak havluları Bella Maison'da bulabilirisiniz!

Evinizin her alanında kullanabileceğiniz, Bella Maison tekstil ürünlerini, hem kendiniz kullanabilir hem de sevdiklerinize hediye edebilirisiniz.

Gri Ayak Havlusu

Gri ayak havlusu, 50*70 ölçülerinde 0 pamuktan üretilmiş olup, neme dayanıklı, antibakteriyel, solmayan renk kalitesi, yüksek emici özelliğine sahip, Türk malıdır. Ayrıca, kaydırmaz yapısı ile banyolarınızda güvenle kullanabilirsiniz. gri ayak havlusu ile banyolarına şıklık katabilirsiniz. gri ayak havlusu, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile güvenilir online alışveriş imkanı ile bellamaison.com'da sizleri bekliyor.

Siyah Ayak Havlusu

siyah ayak havlusu, 50*70 ebatlarında, 0 pamuktan üretilmiş olup, Türk malıdır. OEKO-TEX ve BSCI sertifikalına sahiptir. Dayanıklı ve neme karşı dayanıklılığı, yıkandıkça parlaklığı solmayan renk içeriğiyle banyolarınıza şıklık katacaktır. Cildi tahriş etmez, kansorojen içermeyen pamuktan üretilen ipliklerden üretilir ve azoik boya gibi kimyasal içermeyen organik boyalar ile boyanır. Sade ve desenli şık siyah ayak havlusu en uygun fiyat ve modellerine ve güvenilir online alışveriş imkanı ile bellamaison.com'da sizleri bekliyor!

Diamond Ayak Havlusu Bej

Diamod bej ayak havlusu, 50*70 ebatlarında, 0 pamuktan üretilmiş, Türk malıdır. 750gr/m2'dir.

OEKO-TEX ve BSCI sertifikalına sahiptir. Diamod bej ayak havlusu, cildi tahriş etmez ve kansorejen ve alerjen maddeler içermeyen içeriğe sahiptir. Sağlığa zararlı maddelerden olan azoik boya içermemektedir. 30 derecede yıkanabilir, ütülenebilir. Nem tutucu özelliği ile suya dayanıklı yapıya sahiptir. Diamod bej ayak havlusu en uygun ayak havlusu fiyatları ve modelleri ve güvenilir online alışveriş imkanı ile bellamaison.com'da sizleri bekliyor!

Pamuk Stone Ayak Havlusu Ekru

Pamuk Stone Ayak Havlusu Ekru, 50*70 ebatlarında 0 pamuktan üretilmiş, Türk malıdır. 750gr/m2'dir. OEKO-TEX ve BSCI sertifikalına sahiptir. Stone ekru ayak havlusu, cildi tahriş etmez ve alerjen içermeyen yapısı ile azoik boya kullanılmamıştır. 30 derecede yıkanabilir. Düşük ısı derecesinde ütülenebilir. Renk açıcı gibi kimyasal ürünler kullanılmaması tavsiye edilir. Stone ekru ayak havlusu fiyat ve modellerine ve güvenilir online alışveriş imkanı ile bellamaison.com'da sizleri bekliyor! 

Pudra Dots Ayak Havlusu

Farklı model yapısıyla, dikkat çekici şık tasarıma sahip, Pudra Dots Ayak Havlusu, 50*70 ebatlarında ve 750 gr/m2'dir. OEKO-TEX ve BSCI sertifikalına sahiptir. Dots pudra ayak havlusu, 0 pamuktan üretilmiş olup, Türk malıdır. Dots pudra ayak havlusu, cildi tahriş etmez, içeriğinde kansorojen ve alerjen içeren kimyevi maddeler bulunmaz. Sağlığa zararlı azoik boya içermez.

30 derecede yıkanabilir. Düşük ısı derecesinde ütülenebilir. Renk açıcı gibi kimyasal ürünler kullanılmamalıdır. Dots pudra en uygun ayak havlusu fiyatları ve modellerine ve güvenilir online alışveriş imkanı ile bellamaison.com'da sizleri bekliyor!

Banyo Ayak Havlusu

Banyo ayak havlusu, duştan çıktıktan sonra veya ayak yıkandıktan sonra kurulama ihtiyacı gerektiren bir tekstil ürünüdür. banyo ayak havlusu, kaydırmaz olma özelliği ve yumuşak dokuya sahip olması gerekir. Banyo alanı, büyük, küçük farketmeden ev kazalarının en çok yaşandığı alanlardır. Küçücük bir ihmalde dahi, sonu kötü olan sebebiyetler söz konusu olabilir. banyo ayak havlusu nun, nem tutucu özelliği olması gerekmektedir. Aksi takdirde, ıslaklık nedeni ile kokuya neden olabilir. Ayrıca, ayaklarda mantaj gibi bakteri üreten hastalıklara sebep olabilir. 0 Türk malı olan ve tamamen pamuktan üretilen Bella Masion ayak havluları, kansorojen ve alerjen içermez yapısıyla en çok tercih edilen markalardandır. OEKO-TEX ve BSCI sertifikalına sahip banyo ayak havlularının yanı sıra, el ve yüz havluları, banyo havluları, mutfak havluları gibi bir çok ürüne bellamaison.com'dan ulaşabilirsiniz.

Ayak Havlusu Fiyatları

Bella maison ayak havluları 0 elyaf pamuğundan üretilmiş ve Türk malıdır. Bella maison ayak havluları, yumuşak yapısı ile kaymaz ayak havlusu banyolarınıza şık görünüm katacaktır. Nem tutucu özelliği ile yumuşaklığını her daim korumaktadır. İçeriğinde kansorojen ve alerji içerikli kimyasal maddeler bulunmadığından, kesinlikle cildi tahriş etmez. Bella maison kaymaz ayak havlusu fiyatları, uygun ödeme ve hızlı teslimat özellikleri ile beğininize sunulmuştur. Hem evinize, hem de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz şık banyo ayak havlusu modellerini görmek için, bellamaison.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.