sadsad x
asdasd

120x180 Karma Kilim

%30indirimli
%30 indirimli
Ürün Kodu : 1002KILM0004
299,95 TL
209,96 TL
Kazancınız
:
89,99 TL
Renk Seçenekleri
Planlanan Teslimat
:
15.12.2018
Ürün Açıklaması
120x180 ölçülerindeki Karma Kilim %50 Pamuk ve %50 Polyester karışımıdır. Digital baskılı olup %100 Türk malıdır. 

Genel Kullanım:

*Halınız çırpılmamalı, dövülmemeli, elektrik süpürgesinin fırçasız uçları ile süpürülmelidir. 

*Halınızın üzerine koyulan sehpa, koltuk vs. eşya var ise iz yapmaması için yerleri ara ara değiştirilmeli, temas eden yerler elektrik süpürgesinin fırçasız uçları ile süpürülmelidir.

Leke Çıkarma:

*Eğer halınıza bir şey dökülürse çok hızlı bir şekilde harekete geçilmelidir. Bu gibi durumlarda öncelikle sıvı dağılmadan kağıt havlu ile tampon uygulanarak fazla sıvı emilmeli, kesinlikle ağartıcı kimyasal içeren temizlik maddeleri (çamaşır suyu gibi) kullanılmamalıdır. Sıvının döküldüğü alan tampon uygulamasından sonra soğuk su ve doğal sabun ile silinmelidir. Silme işlemi lekeyi dağıtmayacak bir şekilde, yumuşak ve beyaz bir bez yardımı ile olmalı; dairesel ve sert ovma işlemlerinden kaçınılmalıdır. Temizlenen bölge tamamen kuruyana kadar üzerine basılmamalıdır.  

Derin Temizlik:

*Halınız derin temizliğe ihtiyaç duyulduğunda çamaşır makinesinde narin programda maksimum 30 derecede yıkanabilir. Yıkama sırasında kesinlikle Sodyum Hidroksit (Kostik) içeren ağır kimyasal temizleyiciler (çamaşır suyu vb.) kullanılmamalı ve yıkama suyunun sıcaklığı 30 derecedeyi aşmamalıdır. 
*Temizleme sonrasında halınız asılmadan, yere serili olarak kısa sürede kurutulmalıdır.
*Halınız ıslakken kullanılmamalı ve direkt güneş ışığından korunmalıdır.
İade ve Değişim
Aldığınız ürünü iade etmek veya değişim yapmak istiyorsanız, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade/değişim yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak Ups Kargo aracılığı ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Alıcı kısmına Tan İnvest Dış Ticaret AŞ yazmayı unutmayınız. Tek kullanımlık veya satılabilirliği bozulan ürünlerde iade/değişim olmamaktadır.
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.