sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
  • King Size Basic Nevresimler

King size basic nevresim takımı ebatları 240x200 cm olarak bulunmaktadır. Paket içeriğinde king size nevresim kılıfı ve iki adet yastık kılıfı bulunmaktadır. Ek olarak, dilediğiniz renkte king size çarşaf da ilave edebilir, yatak takımınıza eklemeler yapabilirsiniz.

King size basic nevresim takımı modelleri çeşitli renklerde mevcuttur. Mavi, sarı, pembe gibi farklı renk ve tonlar arasında seçiminizi dilediğiniz gibi yapıp, birbirleriyle kombinasyonlar yaparak kullanabilirsiniz. Nevresim modelleri birçok farklı desen ile beraber kullanılmak için uygundur. Farklı desen ve motifler içeren ile beraber kullanabilir, istediğiniz zevkli görünüşü yaratabilirsiniz.

Takımların kumaşları farklı materyallerde mevcut olabilmektedir. Kumaşlarda farklı dokuma teknikleri saten, ranforce ve percale olarak uygulanmaktadır. En çok tercih edilen çeşitleri arasında pamuklu basic nevresimler bulunmaktadır.

King Size Basic Nevresimler Nerelerde Kullanılır?

Büyük yatak tercihi olan çift odaları için ideal olan king size basic nevresim takımları, diğer boyutlardaki nevresim takımları gibi birçok renk alternatifi ile mevcuttur. Geniş renk seçenekleri ile büyük odalarda sadeliği hedefliyorsanız, basic modellere başvurabilirsiniz.

Aynı renklerde king size çarşaflar ile uyumu yakalayabilir, en sevdiğiniz renkleri sadelikten vazgeçmeden bir araya getirebilirsiniz. Farklı renklerdeki basic model yastıklar ile takımı tamamlayabilirsiniz.

Nevresimler nasıl yıkanmalıdır?

Nevresimler çamaşır makinesinde veya elde maksimum 40 dereceli suda yıkanabilir. Kurutma makinesinde kurutma yapılabilir. Kuru temizleme yapılmaz. Ütüleme sıcaklığı maksimum 150 derece olmalıdır.  Ağartıcı kullanmayınız. Benzer renkteki ürünlerinizi birlikte ve tersten yıkayarak ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.