sadsad x
asdasd

Kitchen Towel

Sort
Total of 5 products are displayed.

Mutfak Bezi

Evlerimizin kalbi sayılabilecek mutfakların sürekli temiz tutulması hiç de kolay değil. Özellikle yoğun olarak kullanıldığı zamanlarda mutfak temizliği çoğumuzun gözünü korkutur. Günün neredeyse her anında kullanılan mutfakta kırıntılar, döküntüler, bulaşıklar eksik olmaz pek. İşte bu yüzden, evin diğer bölümlerine nazaran temizlik söz konusu olduğunda pratikliğe en çok ihtiyaç duyulan alan mutfaktır.

Mutfak Bezi Modelleri

Temizlik esnasında en çok kullandığımız ürünlerin başında temizlik bezi geliyor elbette. Ancak bez deyip geçmemek önemli, kullanıldığı yere ve kumaş özelliklerine göre temizlik bezleri arasında önemli birtakım farklılıklar var çünkü. Temizlik yapılacak yüzeylere uygun bezlerin kullanılması, gereksiz zahmete girmenizi önleyeceği ve zaman kaybının önüne geçeceği için oldukça önemli.

Mutfak Bezi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yalnızca evlerde değil, insanın yaşadığı her ortamda ihtiyaç duyulan ve sıkça kullanılan temizlik bezlerin mutfak bezi, yer bezi, cam bezi ve toz bezi şeklinde dört ana sınıfa ayrılabilir. Mutfak bezi modelleri genellikle kurulama ve masa bezi olarak kullanılıyor. Mutfak bezinin en önemli özelliğinin temizlik için ayrılan zamanın daha verimli kullanılması ve hijyen konusunda pratik çözüm sağlamak olduğu söylenebilir. Bununla sınırlı değil elbette; mutfak bezi bir dekoratif öğe olarak mutfağımızda estetik bir görüntü oluşturmaya da yardımcı olur.

Çeyizlik Mutfak Bezi Nasıl Seçilmelidir?

İster mutfakta ister evin bir başka bölümünde temizlik için hangi materyalle imal edilmiş bezleri tercih ediyorsanız edin, kullandığınız ürünün emicilik gücünün yüksek ve kolay temizlenebilir olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle mutfak tezgâhı ve yemek masasında kullanılan mutfak bezlerinin su emme gücü çok yüksek olmalı. Elde yıkanması gereken yemek takımı gibi mutfak materyalinin kurulanması gerektiğinde emicilik en çok aranan özellik oluyor çünkü.

Seçeceğiniz mutfak bezinin mutfağınızın genel tasarımıyla uyumlu olmasına ve bir dekoratif obje gibi bulunduğu ortama şıklık katmasına dikkat etmelisiniz. Kurulama bezi tezgâhın üzerinde ya da mobilyaya asılı halde ne kadar güzel bir görüntü yaratırsa, eğer kullanıyorsanız masa örtüsü ile ne kadar uyumlu görünüyorsa onu kullanırken alacağınız keyif o kadar fazla olacaktır.

Mutfak Bezi Fiyatları

Temizlik bezi imalatında sıkça kullanılan materyallerin başında pamuk, elyaf, güderi ve polyester geliyor. Bu materyallerin emiş güçleri birbirinden farklı olduğu için, peçete modellerinde olduğu gibi mutfak bezi fiyatları arasında da fark oluşabiliyor. Öte yandan, Bella Maison’un mutfak kategorisinde yer alan ürünlerin tek tek satın alınabilmesi sizlere alışverişlerinizde ekonomik esneklik sağlıyor. Çeşitli indirim oranı seçenekleri barındıran kampanya dönemleri ile hemen sepete ekleyin türü fırsat avantajlarımızdan faydalanmak için web sitemiz üzerinden e-bültene abone olabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.