" />
sadsad x
asdasd

Loungewear

Sort
Total of 63 products are displayed.

Ev Giyim

Ev Giyim Modelleri

Şıklık ihtiyacı, yalnızca ev dışında giyilen kıyafetlerin karşıladığı bir arzu değildir. Ev giyim ürünleri de, özellikle kadınların kendilerini iyi hissetmesini sağlayan tekstil kalemlerinden biri olarak göze çarpar. Bunun getirisi olarak ev giyimi alanında kaliteyle birlikte estetik de zamanla ön plana çıkmıştır. Fakat yine de öncelik her zaman rahatlık olmalıdır. Çünkü kaliteli ve ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlayacak uyku için insanın kendisini rahat hissetmesi şarttır.

Ev giyimi kategorisi, genel olarak iç giyim, pijama, sabahlık, gecelik, tulum, bluz, tayt, panço, çanta gibi ürünleri kapsar. Bu kategoride en fazla dikkat edilen unsurlar; kıyafetin rahatlığı, yumuşaklığı, görünümü, dayanıklılığı ve kumaş türü gibi öğelerdir. Ev giyiminde dikkat edilmesi gereken birbirinden farklı detaylar bulunmaktadır; yalnızca estetiği ön planda tutmamak, üretim kalitesini ve kullanım rahatlığını dikkate almak oldukça önemlidir.

Ev Giyim Ürünleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ev giyim ürün modelleri dendiğinde akla geren ilk ürün pijamadır. Bella Maison pijama modelleri, birinci kalite pamuklu kumaştan %100 Türk malı olarak üretilmektedir. Dışarıdan daha şık görünmesine karşın saten ağırlıklı kumaşların tercihi sağlık ve rahatlık açısından pek tavsiye edilmez. Çünkü pamuklu kumaşların hava alan yapısı terlemenin önüne geçer ve tende rahatlık hissi uyandırır. Alerji yapmayan, kaşındırmayan ve cilt sağlığınıza zarar vermeyen pijama takımlarını tercih etmeniz bu açıdan önemlidir.

Bella Maison’da gerek pijama altı modelleri gerekse  pijama üstü modelleri görünümleriyle de kullanıcıların kendini iyi hissetmesini sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Ürünlerin ayrı ayrı satılmasıyla da farklı modelleri kendi zevkinize göre kombinlemenize olanak sağlanmıştır. Örneğin, hoşunuza giden bir modelin yalnızca pijama altını beğendiğiniz bir başka modelin pijama üstü ile eşleştirebilirsiniz. Yahut tişört modelleri arasından seçeceğiniz bir ürünü pijama altı ile eşleştirerek kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Ev Giyim Fiyatları

Ev giyim ürün fiyatları, tercih ettiğiniz ürünün kalitesine ve kullanılan kumaşın türüne göre değişiklik gösterebilir. İstediğiniz her parçayı ayrı ayrı satın almanıza olanak sağlayan yapıdaki ürün gamımız, kendi kombinasyonlarınızı yapma özgürlüğü sağladığı gibi, takım olarak sunulan ürünlerdeki istemediğiniz parçaların yarattığı ekonomik yükü de hafifletir. Hemen sepete ekleyin seçeneği ve kampanya dönemlerinde sunulan yüksek indirim oranı ile birlikte alışveriş fırsatlarından haberdar olmak için sitemize üye olabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.