" />
sadsad x
asdasd

Plate Set

Sort
Total of 83 products are displayed.

Yemek Takımlar

Mükemmel yemek takımı seti, uzun yıllar boyunca yemek masanızda şık görünmekle kalmamalı, aynı zamanda rahatça toplayacak kadar hafif olmalı ve günlük yıpranma ve yıpranmaya karşı dayanıklı olmalıdır. İşlevsel (mikrodalgada kullanılabilir) ve temizlenmesi kolay ( bulaşık makinesinde yıkanabilir ) olmalıdır. Aileniz yıllar içinde büyüdükçe veya bir parça kırıldıkça daha tabak seti almanız gerekebilir.

Bella Maison Mutfak Aletleri ve Teknoloji Laboratuvarı'nda tabak seti gibi yemek takımlarını araştırırken , klasik eşyaları çeşitli fiyat, ağırlık ve stillerde değerlendirdik. Genel olarak, büyük bir yemek tabağı, küçük bir salata tabağı ve çorba veya makarnalar için kullanılabilen sığ bir kasesi olan setleri seviyoruz. Seçimlerimiz arasında, birçoğu kırık ve kusurlu yemek takımları için değiştirme programları olan, uzun süredir devam eden markaların en çok satan modelleri bulunmaktadır.

En İyi Yemek Malzemesi Nedir?

Yemek takımı seçiminizi malzemeye dayandırmalısınız. Fiyatını, dayanıklılığını, ağırlığını, estetiğini ve işlevselliğini belirler. Mutfak malzemeleri konusunda hassasiyetiniz varsa kesinlikle kaliteli ve şık tasarımlardan vazgeçemez birisi olduğunuzu gösterir bu da. Bella Maison da aradığınız zevklere uygun son derece kaliteli pasta takımı piknik tabak seti ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Eğer aradığınız rafine resmi yemek takımı ise, kemik çini en iyi bahistir 6'lı tabak seti ve tabak takımı için son derece kullanışlıdır. Porselene kemik külü eklendiğinde, süt beyazı, parlak bir sır olan hassas, hafif yarı saydam ve mükemmel yapılı bir malzeme haline gelir. Kemik porseleni hafif ve incedir, böylece 6'lı tabak seti ve tabak takımı koleksiyonunuz daha şık gözükecektir, ancak en dayanıklı seramik yemek takımı olarak kabul edilir. Aynı zamanda en pahalı malzemedir. Tüm kemik porselenleri bulaşık makinesinde ve mikrodalgada yıkanmaya uygun değildir, bu nedenle satın almadan önce bakım talimatlarını kontrol edin.

Porselen Sevenler İçin En iyi Seçenekler

Porselen, Çini olarak da anılır, kemik çinisinden daha ucuzdur ve doğru fiyat, dayanıklılık ve ağırlık dengesi ile hem günlük kullanım hem de resmi akşam yemeği partileri için harikadır. Servis tabağı seti kullanmak istiyorsanız porselen tercihi sizin için doğru olabilir. Çok sayıda servis tabağı seti çeşitliliği bulabileceğiniz bir katalogdur. Sırlı, gözeneksiz yüzeye sahip olduğundan bulaşık makinesinde yıkanabilir, mikrodalgada kullanılabilir ve bazen fırında kullanılabilir.

Kahvaltı tabağı seti için de porselen öne çıkan materyallerden birisidir. Beyaz masa örtüsü üzerine sade ve modern bir kahvaltı masanızı süsleyecek kahvaltı tabağı seti kahvaltınızın daha da tatlı ve şık geçmesini sağlayabilir. Porselen hem incelik hem de sadeliğin birleştiği eşsiz bir üründür. Bunun için sade bir kahvaltı masasının olmazsa olmazlarından birisidir.

Stoneware İle Şıklığınızı Yansıtın Herkesi Etkileyin

Rustik ve dokulu estetiği ile popülerdir. Genellikle kirli beyaz ve benekli fildişi rengindedir (saf veya parlak beyazdan ziyade). Kemik porseleni ve porselenden daha ağır, daha kalın, daha az dayanıklı ve daha gözenekli olan taş ürünleri nispeten ucuzdur. Eşsiz parçalar, özellikle el yapımı iseler, depolama için düzgün bir şekilde istiflenmeyebilir.

Paslanmaz çelik kaplar genellikle hafif sırlı seramik üzerinde izler bırakır. Bu bir kusur değildir ve piyasada bulunan temizleyicilerle silinebilir. Piknik tabak seti ve pasta takımı için bir arayışınız varsa en uygun seçeneklerden birisi Stoneware olabilir. Piknik tabak seti ve pasta takımı olmazsa olmazıdır. Gereken ekstra bakımı önemsemiyorsanız günlük kullanım için harika seçeneklerdir.

Sizin İçin En İyi Yemek Takımı Nasıl Bulunur?

Yemek takımları bir dizi kombinasyon halinde gelir. Her set, markaya bağlı olarak bir, dört, altı, sekiz veya on iki kişiye hizmet eder. Resmi setler arasında yemek tabağı, salata tabağı, ekmek tabağı, çorba kasesi, çay bardağı ve her ortam için bir fincan tabağı bulunur. Geleneksel setler arasında yemek tabağı, salata tabağı, mısır gevreği kasesi ve kupa bulunur. Seramik tabak seti son derece şık ve abartılı gösterişten uzak resmi bir tercih olabilir. Son zamanlarda, modern tercihlere uyum sağlamak için kupalar setlerin dışında bırakıldı.

Açık yemek takımı, ihtiyacınız olmayan parçalardan oluşan bir set satın almak yerine, parçalarınızı seçmenize olanak tanır. Tercihiniz seramik tabak seti yönündeyse, açık yemek takımı yerine ucuz ve kullanışlı takımlar bulabilirsiniz. Açık stok parçaları eşleşecek şekilde koordine edilmiştir ve size neyi sevdiklerinize ve neye ihtiyacınız olduğuna göre kendi setinizi oluşturma esnekliği sağlar. Parçaları ayrı ayrı satın almak, komple bir set satın almaktan daha pahalı olsa da, kırılmış parçaları açık stoktan değiştirmek daha ucuzdur.

Melamin ve Lamine Cam Takımları

Melamin, kırılmaya dayanıklı, bulaşık makinesinde yıkanabilir ve nispeten ucuz olan, gıdaya uygun bir plastiktir. BPA içermese bile, FDA , yiyecek ve içecekleri mikrodalgada tutmamanızı önerir. Tercihiniz Melaminse, Melamin'in bir yemek masası için ne kadar kullanışlı ve basit olduğunu göreceksiniz. Pikniklerde, dış mekanlarda da kullanımı kolay olması bir hayli avantajlıdır.

Lamine cam (Vitrelle olarak da bilinir) Bella Maison'da her türlü çeşidini bulabileceğiniz, inanılmaz derecede dayanıklı ( test ettik ) bir malzemedir. Kırılmaya, ufalanmaya, çizilmeye ve lekelenmeye karşı dayanıklıdır. Sert bir yüzeye düşürülürse paramparça olur. Lamine cam kullananlara büyük bir güven sunmaktadır.

Seramik 16 Parça Yemek Takımı Nelerden Oluşur?

Bu setlerin benzersiz ve sessiz dokusal tasarımını seviyoruz. Kemik porseleninden yapılan incelemeler, parçaların hafif, ince, pratik olarak kusursuz ve düzgün bir şekilde istiflenmesini seviyor. Hassas görünseler de, günlük kullanımın zorluklarına dayanacak kadar dayanıklıdırlar: Bunları yalnızca özel günler için ayırmanız gerekmez.

Bir set, aşağıdakilerin her birinden dörder içerir: Yemek tabağı, salata tabağı, kase ve kupa. Mikrodalgada kullanılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Set, yanlışlıkla bir parçayı kırmanız veya sadece daha fazla parça eklemek istemeniz durumunda ayrı olarak satılan bardaklar, kaseler, tabaklar ve servis parçalarını içeren bir koleksiyonun parçasıdır.

12 Parça Bistro Yemek Takımı

Oldukça popüler olan bir yemek takımıdır. 18 parlak renk seçeneği ve kenar çevresindeki eğlenceli eşmerkezli deseniyle tanınır. Karıştırmak ve eşleştirmek veya tatil için süslemek için farklı renk setleri satın alabilirsiniz. Kullananlar sağlam ancak hafif olmalarını severler. Bulaşıklar yongaya dayanıklıdır ve yonga değiştirme garantisi sunulabilir.

Parçalar bulaşık makinesinde, mikrodalga fırında ve 350 ° F'ye kadar fırında güvenlidir. Bir sette yemek tabağı, salata tabağı ve kase bulunur. Fiesta markasının bilinçli ve eyleme geçirilebilir planlar oluşturarak kendini sürdürülebilirliğe adamış olmasını da seviyoruz. 12 Parçalık yemek takımı tercih edenler için son derece kullanışlıdır.

18 Parça Yemek Takımı Lamine Cam Yemek Takımı

Bella Maison'da, kırılmaya, ufalanmaya, çizilmeye ve lekelenmeye dayanıklı sağlam yemek takımları bulabilirsiniz. Mikrodalgada kullanılabilir, bulaşık makinesinde yıkanabilir ve hatta fırında güvenlidir (350ºF'ye kadar). Eviniz için uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir settir. Bu set, aşağıdakilerin her birinden altı tane içerir:

Yemek tabağı, salata tabağı ve kase. Bu seti, dayanıklı yemek takımı isteyen, ancak plastik kullanmak istemeyen aileler için şiddetle tavsiye ediyoruz. Ayrıca dışarıda yemek yerken kullanmak için harika bir seçenektir. Bella Maison'da Lamine Cam Yemek Setlerinin çok farklı modellerini keşfedebilirsiniz. Kişisel zevklerinize özel birçok ürün mevcuttur.

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.