sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Tişört

Tişört Modelleri

Neredeyse tüm kıyafet türleriyle birlikte giyilebilmesi, rahatlığı, ekonomik oluşu, sayısız renk ve desen seçeneği gibi etkenler, tişörtü hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri kılıyor. Kot ya da kumaş  pantolonla, etekle, şortla, ceketle, gömlek içine; dışarıda ya da evde, hem uyurken hem çalışırken giyebildiğimiz tişörtlerin olmadığı bir gardırop düşünülemez.

Gündelik hayatta bu kadar sık kullanılması ve tarzınızı istediğiniz gibi yansıtmanıza olanak sağlayan çeşitliliği sayesinde en çok satın alınan tekstil ürünlerinde pantolon ile birlikte başı çeken tişörtlerin kalitesi de aynı derecede çeşitli olabiliyor. Birinci sınıf %100 pamuktan imal edilen Bella Maison tişörtleri, müşteri memnuniyetini hedefleyen fiyat performans oranıyla mevcut kalite skalasının üst basamaklarında yer almaktadır.

Erkek Tişört Modelleri

Büyük oranda kadınlara hitap eden ev giyimi kategorisi, ihtiyaç ve talepler doğrultusunda zamanla erkeklerin de ilgi duyduğu alanlar arasına girdi. Şehir hayatının yoruculuğunu evde dinlenerek üzerinden atmak isteyen, yeni güne başlamadan önce ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlamak için iyi bir uykuya gereksinimi olan erkekler, arzuladıkları rahatlığı sağlayacak kıyafetlere ihtiyaç duyuyorlar. Bu kıyafetlerin başında da t shirt geliyor. Rahat tişört seçimi, evde geçirilecek keyifli zamanların anahtarı niteliğinde. Farklı renk ve beden seçeneklerine sahip Classy, Birdy, Tobby, Tom ve Dave model tişörtlerle erkek müşterilerimize de bu rahatlığı sağlamayı vaat ediyoruz.

Kadın Tişört Modelleri

Gecelik, sabahlık, bluz gibi farklı alternatifleri olsa bile, kadınlar için de tişörtün vazgeçilmez bir kıyafet olduğu muhakkak. Dinlenme mekânlarımız olmasına karşın kimi zaman evlerde de bir hareketliliğin içine gireriz. Temizlik yaparken, gelecek misafirlere hazırlanırken ya da çocuklarla ilgilenirken giyip çıkarması rahat, yıkaması kolay bir basic tişört ve  tayt ya da pijama altı kombinasyonu “hayat kurtarıcı” olabiliyor. Heart, Ocean, Amavi, Coco, Chloe, Emma, Adriana ve Kai’den oluşan Bella Maison kadın tişört modelleri; sunduğu kalite, rahatlık ve sağlık sayesinde hem ev içinde hem ev dışında tarzınızı yansıtmanızı sağlıyor.

Evde Giyilecek Tişört Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evde ya da dışarıda giyilebilmesi, tişört seçiminde kriteriniz olmaması anlamına gelmiyor. Evin bir dinlenme, sakinleşme ve enerji toplama mekânı olması, içindeyken giydiğimiz kıyafetleri seçerken dikkate almamız gereken başlıca etkenler. Bu yüzden, evde dinlenir ya da uyurken açık renkli, sakinleştirici, gözü yormayan minimal desenlere sahip tişörtler tercih edilmeli. Bella Maison olarak tişört modellerimizi tasarlarken bu kriterleri göz önünde bulunduruyoruz.

Evde Giyilecek Tişörtün Kumaşı Nasıl Olmalıdır?

Farklı malzemelerden üretilebiliyor olsa da hem erkek tişört hem de bayan tişört modelleri çoğunlukla %100 pamuklu kumaştan imal edilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli detay, kullanılan kumaşın hava geçirgenliğini sağlayan ve alerji yapmayan kalitede olmasıdır. Baskılı tişört modellerinde kullanılan boya ve benzeri maddelerin sağlığa zarar vermeyen türde olması da dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan biridir.

Tişört Fiyatları

Tüm tasarım ve imalat süreçleriyle %100 Türk malı olan Bella Maison tişört modelleri, indirimli fiyatlar içeren kampanya dönemleri ve hemen sepete ekleyin gibi müşterilerimize özel fırsat seçenekleriyle birlikte sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.