" />
sadsad x
asdasd

Tabletop Accessories

Sort
No products in category you selected

Sofra Aksesuar Ürünleri

Gelecek misafirleriniz için güzel ve şık masa hazırlamak oldukça önemlidir. Hazırladığınız masa misafirlerinize ne kadar değer verdiğinizi göstermektedir. Zengin ve güzel bir masa hazırlamak için bazı sofra aksesuarları kullanmanız gerekir. Bu tür sofra aksesuar ürünleri için en iyi adres Bella Maison olacaktır. Bütün ihtiyacınız olan sofra aksesuar ürünleri dışında sofra servis aksesuarları da bulmanıza yardımcı olacak bir sayfadır. 

Masa Örtüsü

Masa örtüsü şık bir masa için olmazsa olmazdır. Masanıza ve zevkinize en uygun sofra aksesuar modelleri Bella Maison sayfasında ki birçok seçenekten birisini seçerek yapabilirsiniz. Hem şık olmaları hem de oldukça kaliteli ürünler olmalarıyla sizi oldukça yardımcı olacak ve güzel masanızı hazırlamanızda sizi öne geçirecek bir tercih olacaktır. Masa örtünüz misafirleriniz dikkatini çekecek sofra aksesuarları arasında en önemlilerinden bir tanesidir.

Peçete

Masa örtünüz ve şık sofra aksesuarları ile uyumlu bir peçete tercih etmelisiniz. Peçete bir yemek masası için olmazsa olmazdır. Birçok farklı seçenek arasından zevkinize en uygun peçeteyi tercih etmelisiniz. Uğraşıp hazırlayacağınız masanıza peçeteleriniz normal bir şekilde koymak olmaz. Peçetelerine ve masanıza uygun peçete halkası tercih etmelisiniz. Peçete halkası şıklığınıza şıklık ekleyecektir.

Bardak

Bir masada bardaklar oldukça önemlidir. Su bardağı, içecek bardağı ve yedek bardaklar oldukça önemlidir. Bardaksız masanız oldukça eksik kalacaktır. Masanız da bulunduracağınız bardaklar ve kadehler kullanılmasa da şık sofra aksesuarları olarak gözükebilirler. Kalabalık olan masanızda bardakların yerini belirlemek ve masa örtünüz de lekeler bırakmaması için bardak altlığı kullanabilirsiniz. Bardak altlığı masanıza şıklık kazandırarak güzel bir görüntü oluşmasını sağlar.

Tabak

Yemek tabaklarınızın çeşitliliği oldukça önemlidir. Servis tabağı, çorba ve salata kaseleri, tatlı tabakları ve sunum tabakları masa ve yemekler için oldukça önemlidir. Her yemek için farklı bir tabak kullanılması hem lezzetlerin birbirine karışmasını engellerken hem de rahat bir şekilde ikramda bulunmanızı sağlar. Bella Maison da istediğiniz her türdeki tabağı bulabilir ve birçok seçenek arasından istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Çatal Kaşık Bıçak Seti

Yaptığınız onca güzel yemeğin ayrı ayrı tabakları olduğu gibi hepsine özel çatal bıçak seti de bulunmaktadır. Çatal bıçak kaşık masanız için hem şık bir görüntü sağlar hem de zenginlik katar. Bella Maison da bulacağınız birbirinden farklı modelleri inceleyerek zevkinize en uygun modelleri alabilirsiniz. Dilerseniz set halinde satılanlardan birini seçebilir dilerseniz kendi zevkinize uygun bir set yapabilirsiniz.

Servis

Hazırladığınız güzel masanıza yapacağınız sunumlarında oldukça şık olması gerekir. Şık sofra aksesuar modelleri konusunda oldukça bol seçenekleri vardır. Yemeklerinizi oldukça şık tepsilerde servis etmelisiniz.

Sunum

İnsanların önüne gelen yemekleri aynı tatta sevmek zorunda değillerdir. Bu yüzden masanızda bulunduracağınız tuzluk biberlik işinizi oldukça görecektir. Aynı zamanda yapmış olduğunuz salatalar için masa da yağlık ve sosluk olması da iyi olacaktır. Masanıza zenginlik katacaktır. Onlarca tuzluk ve sosluk setleri arasından istediğiniz seti tercih edebilir ve masanıza şıklık katabilirsiniz.

Tabi güzel bir masa hazırlamak için oldukça fazla sofra aksesuar ürünleri kullanmanız gerekecek.

Bu kadar en şık sofra aksesuarları için ne kadar para vermenizin bütçenizi nasıl etkileyeceğini düşünüyor olabilirsiniz. Hemen sizi sofra servis aksesuarları ve sofra aksesuarları fiyatları hakkında bilgilendirelim.

Sofra Aksesuar  Fiyatları

Masa örtüsü Fiyatları

Masa örtüsü fiyatları seçeceğiniz örtüye göre farklılık gösterecektir. Bella Maison da seçeceğiniz bir masa örtüsünün fiyatı 79 liradan başlayıp 216 liraya kadar çıkabilmektedir. Tarzınıza ve bütçenize göre istediğiniz beğendiğiniz bir masa örtüsünü sipariş verebilirsiniz. Zaman zaman olan indirimleri takip ederek o an yüksek bulduğunuz masa örtüsünü daha uygun fiyatlara almak için bekleyebilirsiniz.

Peçete Fiyatları

İstediğiniz peçete türüne göre değişiklik gösteren peçete fiyatları kâğıt peçeteler için fiyat sadece 2.95 Türk lirasıdır. Eğer bez peçetelerden istiyorsanız bu peçeteler özel kumaşlardan yapıldığı ve sürekli kullanıma uygun olabildiği için iki adet peçete fiyatı sadece 34 Türk lirasıdır.

Peçete halkaları dörtlü set halinde satılıp sürekli kullanıma açıktır. Oldukça şık olarak üretilen halka setlerin ücreti 47 Türk lirasıdır. Birim fiyatları oldukça ucuza geldiği düşünebilir.

Tabak Fiyatları

Tabakları birçok çeşidi vardır ve her çeşit tabağın kendi cinsi arasında farklı ücretleri vardır. Kısaca bu tabakların fiyat bilgilendirmelerinden bahsedeceğiz. Daha ayrıntılı fiyatlar için Bella Maison’un internet sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Hazır Yemek setleri: Kişi sayısına göre değişen bu hazır setler 24 parça 6 kişilik olanları 389 liradan başlayıp 709 liraya kadar çıkan fiyatlar ve modellerle sizlere sunulmaktadır. Bu setlerin birde 48 parça 12 kişilik olanları bulunmaktadır. Bu setlerin fiyatları 748 liradan farklı modellerle müşterilere sunulmuştur.

Servis tabakları: Set olarak ve tek satılmaktadır. Set servis tabakları fiyatı 134 liradan 209 liraya kadar satışa sunulmaktadır. Set tabakların teklileri de satışa sunulmaktadır. Dilerseniz teklilerden alarak setinizi olası kırılmalara karşı korumuş olursunuz. Tekli servis tabakları da boyutuna göre 19 liradan 34 liraya kadar fiyat aralığında satışa sunulmuştur.

Çorba Kaseleri: Set ve tekli satışı bulunmaktadır. Boyutuna göre tekli kaselerin fiyatı değişkenlik göstermektedir. Tekli kaselerin fiyatı 11 lirayla 27 lira arasında modeline göre değişmektedir. Set olarak satılanlar ise 71 lirayla 167 lira arasındadır.

Yemek Tabakları: Tekli yemek tabakları 15 liradan 27 liraya kadar bir fiyat aralığında satışa sunuluyor. Set yemek tabakları ise 90 liradan 167 liraya kadar bir fiyat aralığında satışa sunuluyor.

Bella Maison’un internet sayfasını ziyaret ederek ihtiyacınız olan tabak çeşidiyle alakalı birçok model ve değişen fiyatlara bakabilirsiniz. Oldukça güzel modeller arasından sevdiğiniz modelleri güvenli bir şekil de sipariş verebilirsiniz.

Çatal Kaşık Bıçak: Bu ürünler öncelikle ayrı olarak satılabildiği gibi takım olarak da satışa sunulmaktadır. Set halinde satılan çatal kaşık bıçak setleri kişi sayısı ve malzeme türüne göre değişkenlik gösteren fiyatlarla 284 liradan 1228 liraya kadar uzanan geniş bir yelpazede satıcılara sunulmaktadır. Tekli olarak satıldıklarında fiyat aralığı 50 ila 150 lira arasın da değişkenlik göstermektedir.

Bardak Fiyatları

Bardaklar kullanım şekillerine göre tabaklar gibi birçok çeşide sahiptirler. Bir masa olması gereken bardak fiyatlarından bahsedeceğiz. Dilerseniz çay, kahve bardakları için internet sitesini ziyaret edebilirisiniz.

Su bardakları 15 liradan başlayan ve 199 liraya kadar uzanan tekli ve set halinde satışı mevcuttur. Baktığınız bardakların oldukça kaliteli olduğunu da belirtmek isteriz.

Kadehler ise 20 liradan başlayıp 125 liraya kadar uzanan bir aralıkta dilerseniz tekli delerseniz set halinde alabilirsiniz.

Su bardakları ve kadehlerle kendinize oldukça şık bir set yaratabilirsiniz.

Bella Maison’dan alacağınız bardaklar için oldukça şık bardak altlıkları bulunduğundan bu işinizi de burada halledebilirsiniz. Bardak altlıkları zekinize göre 35- 40 lira arsında değişen ücretlerle satışınıza sunulmaktadır.

Bella Maison’da piyasa da bulabileceğiniz en şık sofra aksesuarları yanında en iyi sofra aksesuarları fiyatları bulabileceğiniz birçok ürün sizleri beklemektedir. Rakiplerine göre sofra aksesuar fiyatları oldukça ucuzdur. Ucuz olmasının yanında sürekli indirimleri de bulunmaktadır. Bu yazıda göremediğiniz bir şey kalmışsa bile internet sitesinde kesinlikle bulabilirsiniz. Masanızı a’ dan z’ ye en şık sofra aksesuarları ile Bella Maison da döşeyebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.