sadsad x
asdasd

Tek Kişilik Basic Nevresim
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Kategoride Çok Satılan Ürünler
  • Tek Kişilik Basic Nevresimler

Basic tek kişilik nevresim takımı ebatları 160x220 cm olarak bulunmaktadır. Paket içeriğinde tek kişilik nevresim kılıfı ve tek kişilik yastık kılıfı bulunmaktadır. Ek olarak, dilediğiniz renkte tek kişilik çarşaf da ilave edebilir, yatak takımınıza eklemeler yapabilirsiniz.

Basic tek kişilik nevresim takımları, basic çift kişilik nevresim takımları gibi çeşitli renklerde mevcuttur. Mavi, sarı, pembe gibi farklı renk ve tonlar arasında seçiminizi dilediğiniz gibi yapıp, birbirleriyle kombinasyonlar yaparak kullanabilirsiniz. Tek kişilik basic nevresim takımı modelleri, birçok farklı desen ile beraber kullanılmak için uygundur. Farklı desen ve motifler içeren yatak örtüleri ve battaniyeler ile keyifli görünüşler yaratmak sizin elinizde.

  • Tek Kişilik Basic Nevresimler Nerelerde Kullanılır?

Tek kişilik takımlar, genç odaları veya yetişkin odalarında kullanımlar için idealdir. İsterseniz aynı renkleri, isterseniz farklı renkleri kullanarak sade veya renkli görünümler yaratabilirsiniz.

Tek kişilik lastikli çarşafın tercih edildiği odalarda da basic modeller arasından seçim yapmak mümkün. Bir diğer ismiyle fitted çarşaflar, pratik kullanımları sebebiyle çok tercih edilmektedirler. Kolay takmak ve çıkarmak mümkün olduğu gibi, kullanımları sırasında kayma problemlerini de en aza indirmektedirler.

  • Nevresimler nasıl yıkanmalıdır?

Nevresimler çamaşır makinesinde veya elde maksimum 40 dereceli suda yıkanabilir. Kurutma makinesinde kurutma yapılabilir. Kuru temizleme yapılmaz. Ütüleme sıcaklığı maksimum 150 derece olmalıdır.  Ağartıcı kullanmayınız. Benzer renkteki ürünlerinizi birlikte ve tersten yıkayarak ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.