sadsad x
asdasd

Tek Kişilik Çarşaf Modelleri

Sıralama seçin
  • Tek Kişilik Çarşaf Modelleri

Çarşaf modelleri farklı renk ve boyutlarda mevcuttur. Düz modellerde tek kişilik çarşaf modelleri 160x240 cm, tek kişilik düz XL çarşaf modelleri 200x240 cm, çift kişilik düz çarşaf modelleri 240x260 cm, king size düz çarşaf modelleri 260x280 cm ebatlarında bulunmaktadır. Bella Maison çarşaf modelleri %100 pamuklu kumaştan imal edilmektedir ve %100 Türk malıdır.

Tek kişilik düz çarşaf modelleri, tek kişilik lastikli çarşaf modellerinden farklılık göstermektedir. Düz çarşaf modellerini şilte üzerine geçirirken kenarlarından katlayarak sabitleyebilirsiniz. Bu sebeple düz çarşafları yatak özelliklerine uygun boyutlarda almak çok önemlidir.

  • Tek Kişilik Çarşaflar Nasıl Seçilir?

Düz çarşaflar, nevresim takımı kumaş desenlerine takım şeklinde seçilebilir. Böylelikle kolayca uyumlu bir kombin oluşturabilirsiniz. Daha farklı zevkleri, desensiz düz çarşaflar seçerek de yakalayabilirsiniz. Örneğin, mavi renklerin hakim olduğu Chic nevresim takımını ister beyaz renkli düz çarşaf modeli ile ister mavi renkli düz çarşaf modeli ile kombinleyebilirsiniz.

Çarşaflarınızı sık değiştiriyorsanız, renk renk modelleri koleksiyonunuza katabilir, keyfinize göre farklı çarşafları yatak odasında kullanabilirsiniz. Ek olarak, birçok farklı renk tonunu bulabileceğiniz düz çarşafları kaliteli dokuma özelliklerinden dolayı uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

  • Tek Kişilik Çarşaf Kumaşları

Düz çarşaf modellerinde farklı kumaş çeşitleri mevcuttur. Türkiye’de pamuklu, keten ve ipek kumaşlar yaygın kumaşlardır. Bella Maison volanlı yastık kılıfları %100 pamuklu kumaştan imal edilmektedir. Pamuklu kumaşlarda farklı dokuma teknikleri uygulanabilmektedir. Takım olduğu nevresim modelleriyle benzer olarak pamuk saten, ranforce ve percale olarak farklı çeşitler bulunabilmektedir. Pamuk saten kumaşlar yumuşak tuşeli özellikleri ile teninizde okşayıcı bir his bırakır. Ranforce kumaşlar doğal ve çevre dostu özellikleri ile üretimde tercih edilen dokumalardır. Percale kumaşlar ise diğerleri gibi dayanıklı yapıya sahiptirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.