sadsad x
asdasd
1 2
Volanlı Yastık Kılıfı
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
1 2
  • Volanlı Yastık Kılıfı Modelleri

Yastık modelleri 50x70 cm ölçülerindedir. Paket içerisinde iki adet volanlı yastık kılıfı bulunmaktadır. Kılıflar, nevresim takımı modellerinde gördüğünüz desenlerde mevcuttur.

Volanlı yastık kılıfları, dekoratif yastık kılıfı modelleri ile karıştırılmamalıdır. Dekoratif yastık kılıfları, oturma odası veya yatak odası içinde kanepe üstü, yatak üstü gibi yerlerde dekorasyon amaçlı kullanılan süs yastıklarıdır. Volanlı yastık kılıfları ise, yorgan kılıfı ve çarşaflarınıza ek olarak uyku yastıklarınıza kılıf olarak kullanabileceğiniz ürünlerdir. Yastığın yerleştirildiği kılıf alanının dış çevresinde 5 cm’lik volan bulunmaktadır.

  • Volanlı Yastık Kılıfları Nasıl Seçilir?

Volanlı yastık kılıfları çeşitli renk ve desenlerde mevcuttur. Nevresim takımlarınızla aynı desenlerde yastık kılıfları seçebilir, takımınıza eklemeler yapabilirsiniz. Aynı desenlere takım olarak battaniyelerle de yatak odanızı tamamlayabilir, renk uyumu yaratabilirsiniz.

Yatak odasında basic nevresim takımı ve çarşafları tercih ediyorsanız, çeşitli desenlerdeki volanlı yastık kılıfları ile takımınızı renklendirip canlandırmak mümkün. Kendi zevkinize göre farklı tasarımları da bir araya getirerek kendi tarzınızı yatak odasına taşıyabilirsiniz.

  • Volanlı Yastık Kılıfı Kumaşları

Volanlı yastık kılıfı modellerinde farklı kumaş çeşitleri mevcuttur. Türkiye’de pamuklu, keten ve ipek kumaşlar yaygın kumaşlardır. Bella Maison volanlı yastık kılıfları %100 pamuklu kumaştan imal edilmektedir. Pamuklu kumaşlarda farklı dokuma teknikleri uygulanabilmektedir. Takım olduğu nevresim modelleriyle benzer olarak pamuk saten, ranforce ve percale olarak farklı çeşitler bulunabilmektedir. Pamuk saten kumaşlar yumuşak tuşeli özellikleri ile teninizde okşayıcı bir his bırakır. Ranforce kumaşlar doğal ve çevre dostu özellikleri ile üretimde tercih edilen dokumalardır. Percale kumaşlar ise diğerleri gibi dayanıklı yapıya sahiptirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.