" />
sadsad x
asdasd

Tüm Yastık Kılıfı Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Volanlı Yastık Kılıfı

Volanlı Yastık Kılıfı Modelleri

Tasarımından üretimine kadar tüm aşamalarıyla %100 Türk malı olan Bella Maison volanlı yastık kılıfı modelleri, dekoratif ya da düz yastık kılıfı modellerinden farklıdır. Dekoratif yastık kılıfı, oturma odası veya yatak odası içinde kanepe üstü, yatak üstü gibi yerlerde dekorasyon amaçlı kullanılan süs yastıklarıdır. Volanlı yastık kılıfı ise yorgan kılıfı ve çarşaflarınıza ek olarak uyku yastıklarınıza kılıf olarak kullanabileceğiniz bir ürün çeşididir.

Volanlı yastık kılıfı modelleri 50x70 cm ölçülerindedir. Yastığın yerleştirildiği kılıf alanının dış çevresinde 5 cm’lik volan bulunmaktadır. İkili olarak sunulan kılıflar, nevresim takımı modellerinde kullanılan desenlere sahiptir.

Volanlı Yastık Kılıfı Nasıl Kombinlenir?

Standart kalıplara girmekten kaçınarak yaratıcılığını konuşturmak, yatak odasında kendine has bir harmoni oluşturmak isteyenler, Mix & Match (karıştır ve eşleştir) seçeneğiyle özgür tasarımlara imza atabilirler. Volanlı yastık kılıfı modelleri çeşitli renk ve desen seçeneklerine sahip olduğu için dekoratif çeşitlilik sağlamaya uygundur. Nevresim takımınızla aynı desenlerde yastık kılıfları seçebileceğiniz gibi, farklı dokunuşlarla tamamen farklı tasarımlar oluşturabilir; tarzınıza uygun battaniyelerle de yatak odanızı dekore edebilirsiniz. Yatak odanızda basic nevresim takımı ve düz çarşaf modelleri tercih ediyorsanız, çeşitli desenlerdeki volanlı yastık kılıfları ile takımınızı renklendirip canlandırmanız da mümkün.

Volanlı Yastık Kılıfı Kumaşları

Bella Maison volanlı yastık kılıfları, birbirinden farklı dokuma tekniklerine imkân sağlayan %100 pamuklu kumaştan imal edilmektedir. Takım olduğu nevresim modelleriyle benzer olarak pamuk saten, ranforce ve percale olarak farklı çeşitler bulunabilmektedir. Pamuk saten kumaşlar yumuşak tuşeli özellikleriyle tende okşayıcı bir his bırakır. Ranforce kumaşlar doğal ve çevre dostu özellikleri ile üretimlerimizde en sık kullanılan dokumalardır. Percale kumaşlar da diğerleri gibi dayanıklı ve doğal bir yapıya sahiptir.

Volanlı Yastık Kılıfı Fiyatları

Ürün gamımız, istediğiniz her parçayı ayrı ayrı satın alabilmenize olanak sağlayacak şekilde düzenlendi. Böylece müşterilerimize kendi kombinasyonlarını yapma özgürlüğü sağlıyor ve paket halinde sunulan ürünlerdeki istemediğiniz parçaların yarattığı ekonomik yükü hafifletiyoruz. İndirim fırsatları içeren kampanya dönemleriyle ulaşılabilirliği kolaylaştırıyor, çeşitli oranlarda indirimli fiyatlarla ve hemen sepete ekle seçenekleriyle alışveriş deneyiminizi keyifli hale getiriyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.