Bella Maison’la Güzelleşiyor Evler


Tarih boyunca insanlar yaşadıkları ve çalıştıkları mekânları rahatlık, konfor ve estetik amaçlarla dekore ederek güzelleştirdi. Dekorasyon trendleri de her dönem değişen akımlara göre farklılaştı, değişti ve çeşitlilik gösterdi.


Bella Maison olarak tasarımlarımızı, evlerdeki yaşamı keyifli hale getirmek adına, her yıl değişen dekorasyon trendlerine göre şekillendiriyoruz. Yaşam alanlarının ihtiyacı olabilecek her ayrıntıyı, güçlü ve yenilikçi tasarım ekibimizle hazırlayarak müşterilerimize sunuyoruz.


Özel tasarım ve dikimlerle üretilen tekstil grubu ürünlerimizi, sektöründe lider üreticilerin AR-GE laboratuvarlarında gerçekleştiriyoruz. Yıkama ve aşınma testlerini uzman ekiplerimizin kontrolünde gerçekleştiriyoruz. Tüm üretim aşamalarını TSE standartlarına uygun olarak, %100 sağlık önceliğiyle üretiyoruz. En yenilikçi moda akımlarını, özenle dokunan kumaşlar ve eşsiz tasarımlarla bir araya getirerek özgün Bella Maison tasarımlarını ortaya çıkarıyoruz.



Sağlıklı ve Kaliteli Ürünlerle Güzelleşiyor Evler

“Güzel ev” anlamına gelen Bella Maison; güzel kavramını belli kalıplara sokmak yerine, herkes için farklı anlamlara gelen güzel tanımını çeşitlendirerek, zevkli alışveriş seçenekleri ile hayata geçiriyor. Evinizi güzelleştirmek ve rahat bir yaşam alanına dönüştürmek için tüm ihtiyaçlarınıza tek çatı altında yanıt veriyor.

Ürünlerimizde doğal kumaşlar ve materyaller kullanmaya özen gösteriyoruz. Özellikle birinci sınıf pamuklu kumaş kullanımından asla ödün vermiyoruz. Tekstil grubu ürünlerimizi sizin ve çocuklarınızın tenine rahatlıkla temas edecek şekilde üretiyoruz. Nefes alabilen yüzeylere sahip pamuk, terleme sorununu çözmeye yardımcı olurken hijyenik ve deterjanla yıkanmaya dayanıklı ürünler sunuyor.


mix and match

Mix and Match Felsefesiyle Güzelleşiyor Evler


Evi sadece bir barınma alanı değil, kimliğimizi yansıtan huzurlu ve keyifli bir kaçış noktası olarak görüyoruz. Bunun için ilham veren ve yaratıcı dekorasyon stillerine teşvik eden Mix&Match imkânı sunuyoruz. Eski dekorasyon öğelerinizle yenilerini, desenli kumaşlarla sade renkleri ve birbirinden farklı materyalleri bir araya getirerek estetik dünyalar ortaya çıkarıyoruz. Alışverişin en pratik ve keyifli hali Mix&Match ile stilinize uygun parçaları bir araya getirerek dekorasyonunuzda özgürlüğünüzü ilan etmenizi sağlıyoruz.


Yenilikçi tasarım ekibimizin uzun araştırma ve çalışmalarının ardından ortaya çıkardığı koleksiyonlarımızı ister takım halinde alabilir, ister farklı koleksiyonlardan tek tek seçtiğiniz parçalarla kendi takımınızı oluşturabilirsiniz. Bella Maison parçalarını dilediğiniz gibi karıştırarak eşleştireceğiniz kombinlerle yaşam alanlarınızın mimarı bundan böyle sizsiniz.


Yaşadığınız ortamın görünümü, yapısı, işlevselliği duygularınızı büyük oranda etkiler. Güzel ve amacına uygun olarak tasarlanmış bir dekorasyon motivasyonumuzu arttırır, enerjinizi değiştirir. Bu yüzden, yaşadığı mekâna kendi imzasını atmak isteyenlere, yüzlerce seçenek arasından kendine en uygun kombini yapmasını, evinin enerjisini arttırarak özgün bir ruha dönüştürmesini vaat ediyoruz.


Evler Güzelleşiyor, Dünya Güzelleşiyor

Dünyanın dört bir yanında, farklı kültürlere özgü, birbirinden farklı evleri güzelleştirmeyi amaçlıyoruz.

Sağlıklı ve geri dönüştürülebilir ürünlerle, doğaya saygılı üretim anlayışıyla, gelecek nesillere daha güzel ve yaşanabilir bir dünya sunmak için çalışıyoruz.

Bella Maison olarak, en yenilikçi trendleri yaratan ve dünyanın geleceğini önemseyen felsefemizle yaşam alanlarımızı ve dünyamızı güzelleştirmek için varız.