" />
sadsad x
asdasd

Tüm Aplik Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Aplik Modelleri

 Bir mekânın oluşturulmasında dekoratif elemanlar önemli yer almaktadır. Bir aydınlatma elemanı, karanlık olduğunda yaydığı ışık ile işlevsellik yapmaktadır. Bununla birlikte, kullanılan aydınlatma elemanının bulunduğu yere uygun bir ürün olması da önemlidir. Bella Maison’ da bir mekânın oluşmasında ve dekorasyonunda kullanılabilecek her türlü şeyi bulmak mümkündür. Tekstil ürünlerinden dekoratif aksesuarlara pek çok ürün site Bella Maison sitesi üzerinde bulunmaktadır.

 Çeşit çeşit ürünün bulunduğu sitede, birbirinden farklı dekor ürünleri ve lamba elemanları bulunmaktadır. Bu elemanları, site üzerinden inceleyerek bu ürünler hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Pek çok çeşitte bulunan, birbirinden farklı ürünler tamamen kaliteli ürünlerdir. Mekanları süsleyen bu ürünler site üzerinden kolayca seçilebilmektedir

 Bello Maison’ da birbirinden farklı ve kaliteli ışık elemanları bulunmaktadır. Aplik bu ışık çeşitlerinden biridir. Birçok farklı aplik modelleri site üzerinden kolayca incelenebilmektedir. Siyah aplik mat bir şekilde olmakla beraber halatlı süslemesiyle şık bir görüntü sağlamaktadır. Bununla birlikte, aplik lamba çeşitleri özelliklerine, şekillerine ve malzemelerine göre ayrılmaktadır. Eskitme aplik ahşap ve metal malzemelerin harmanlanmasıyla oluşmaktadır. Ayrıca, renginden dolayı siyah aplik denildiğinde de bulmak mümkündür.

  Tavan aplik modelleri de bulunabilmektedir. Mekanlarda farklılık yaratmak için ya da tasarıma uydurmak için bu tarz tavan aplik kullananlarda bulunmaktadır. Aynı şekilde, kullanıldıkları yerlere göre farklı çeşitler bulunmaktadır. Duvar aplik modelleri en sık bilinen aplik lamba çeşitleridir. Ayrıca, kullanıldıkları oda farklarına göre aranan yatak odası aplik modelleri de bulunmaktadır. Bununla birlikte, yatak başı aplik ve ayna üstü aplik modellerinde de çeşitler bulunmaktadır. Ayrıca, alınan lambayı kullanılacağı yere uyarlamak da olabilecek bir durumdur.

 İç mekanlarda kullanılabileceği gibi daha endüstriyel görüntülü aplik avize modelleri de bulunmaktadır. Bunlar dış mekan aplik ve bahçe aplik olarak adlandırılabilmektedir. Bahçelerde özellikle çiçeklerle bezendiklerinde, bahçelerde güzel peyzaj tasarımları yapılabilmektedir. Estetik görüntü sağlayan bu bahçe aplik modelleri duvar kenarlarında loş ve hoş görüntüler de oluşturabilmektedirler. Bu nedenle peyzajcıların sıkça kullandığı ürün çeşitleridir. Aynı zamanda, kimi sokaklarda dış mekan aplik modelleriyle farklılıklar yaratmak mümkündür.

 Kullanım yerlerine göre aranan aplik avize çeşitleri bu kadarla sınırlı olmamaktadır. Banyo aplik, dolap üstü aplik ve ayna aplik de bu çeşitler arasına girmektedir. Duvar aplikleri ve tavan aplik modelleri birçok yerde kullanıma uygun seçeneklerdir. Bella Maison sitesi üzerinde kullanılacağı yere uygun modelleri seçmek mümkündür. Yapıldıkları malzemeler ile birlikte boyutları gibi özellikleri kullanılabilecekleri yerleri gösterebilmektedir.

 Bütün bunlarla birlikte, pilli aplik, led aplik, ahşap aplik, retro aplik, sensörlü aplik, elektriksiz aplik, gold aplik ve ikili aplik modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller, kişilerin zevklerine hitap etmekle beraber birçok şekle ve malzemeye sahiptirler.

Aplik Nasıl Takılır?

  Duvar aplikleri yanlarında bulunan aparatlarla kullanılmak istenen duvara monte edilebilmeleri sağlanmaktadır. Tavan aplik olarak kullanılmak istenildiğinde gerekli olan yerinden tesisatıyla birlikte tavana monte etmek mümkündür.

  Sensörlü aplik modelleri bir hareket ve benzeri bir şeyin sinyallerini alarak yanıp sönme eylemini gerçekleştirebilmektedir. Apartman gibi yerlerde koridorların aydınlanabilmesi için bu tip modeller kullanılmaktadır. Ayrıca, apartman koridorlarında bulunan lamba modelleri İçerdeki elektrik sistemine değil genel sisteme ayrı olarak bağlıdır. Elektriksiz aplik modelleri denilince akla pilli aplik modelleri gelmektedir. Bunlarda pil kullanıldığı için ayrı bir elektrik kablosuna bağlanmaları gerekmemektedir.

 Aynı şekilde, led aplik modelleri de uzun olarak ya da farklı şekillerde iç mekanlarda kullanılabilmektedir. Diğer aplik lambalar gibi onlarda bir elektrik kablosuna bağlanarak çalışmaktadır. Genel olarak, kurulumu kolay olan bu lambalar iç mekanlarda genel ışık için değil köşe ve benzeri yerlere şıklık katmak için kullanılır. Değişik ışık oyunları sağlayan bu lambalar hoş görüntüler yaratabilmektedir. Genel ışık yaymada görevli olmadıklarından da dolayı, kurulumları ve kullanımları kolay olmaktadırlar.

Aplik Nerelerde Kullanılır

  Bir mekânda genel olan ışık olmamalarıyla beraber, farklılık katılmak ya da bir tasarım yapılabilmesi amacıyla bu lamba çeşitleri kullanılmaktadır. Kullanıldıkları yerlere göre dağılan ve çeşitlenen birçok aplik modelleri bulunmaktadır.

  Banyo aplik çeşitleri Bella Maison internet sitesi üzerinden kullanılacağı yere uygun olarak bulunabilmektedir. Bu tip lambaların özellikle suya ve neme karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması önemlidir. Bella Maison internet sitesi üzerinden bu tarz banyo kullanımına uygun olan lamba çeşitlerini bulmak kolayca yapılabilir. Bunun nedeni ise ürün özelliklerine site üzerinden ulaşılabilir olmasıdır.

 Ayrıca, kullanılan stile uygun modelde lambaların seçilmesi de önemlidir. Ne kadar bir ışık olarak kullanılsalar da, genel olarak dekoratif olarak kullanılmaktadırlar. Bu nedenden ötürü kullanılan lambanın bulunduğu yerin dekorasyonuna ve tarzına hitap etmesi gerekmektedir. Mesela, ahşap malzemenin ön planda olduğu bir mekânda ahşap aplik kullanılabilmelidir. Retro aplik, modern aplik ve eskitme aplik gibi farklı akımlara hitap eden özelliklerde uygun lambaların bulunması mümkündür. Bella Maison’ da buna göre birçok çeşit bulunur.

 Elektrik kablosu duvar aplik modellerine bağlanan lamba modelleri bir yerlerde sabit olmalıdır. Sabit modellere de Bella Maison üzerinden ulaşmak mümkündür.

 Aslında, kullanılan lambaların kullanılmak istenildiği yerlere göre yerleri değişebilmektedir. Kablosu duvar aplik olarak duvarın içinde elektrik kablosuyla olan her şey çözüldüğünde istenilen yere takmak mümkün olmaktadır. Bununla birlikte, ayna üstü aplik genellikle aynaya farklılık katmak için ya da dekorasyon amaçlı orada bulunmaktadır. Aynı şekilde, makyaj aynası gibi yerlerde de ayna aplik modelleri kullanılmaktadır.

 Yatak odalarında da farklı lamba çeşitleri kullanılmaktadır. Yatak odası aplik özellikle gece lambasından vazgeçemeyen kişiler için aranan bir üründür. Genellikle komindin üzerinde abajurlar bulunmaktadır. Yatak odalarında kullanılan abajurlar yerine yatak başı aplik modelleri de kullanılabilmektedir. Yatak başına monte edilen bu lamba çeşitleri, komodinin üzerinde yer kaplamayarak rahatlık sağlayabilmektedir.

  Dolap üstü aplik özellikle büfe gibi dolapların üzerlerinde durarak estetik olarak iyi görünebilmektedir. Genellikle bu tarz dolapların üzerlerine vazolarla dekorasyon yapılırken üst kısmına da uygun olan ve şık görünen tablolar asılabilmektedir. Aynı şekilde, lambalar asılarak da dekoratif görüntüler elde edilebilmektedir.

Aplik Fiyatları

 Bella Maison’ da birbirinden kaliteli lamba çeşidi bulunmaktadır. Mekanlara estetik görüntü sağlayan ucuz aplik modelleri de site üzerinden bulunabilmektedir. Kalitenin ön planda olduğu duvar aplik modelleri için uygun fiyatlar da görülebilmektedir. Kullanılan malzemelere ve kullanım yerlerine göre birçok şeyin değiştiği gibi fiyatları da değişmektedir. Bella Maison’ da müşterileri sıkıntıya uğratmayacak uzun ömürlü ve nitelikli lamba çeşitleri bulunmaktadır. Kimi insana göre de ucuz aplik olarak görülse de kalite ve kullanışlılık görüntüsü bu lambaların üzerlerindedir.

 Lambaların modellerine göre de fiyatları değişebilmektedir. Örneğin ikili aplik modelleri teklilerden daha pahalı olabilmektedir. Aplik fiyatları şekillerine göre değişiklik gösterebildiği için, örneğin kuğu aplik ya da farklı şekillere sahip olanlar farklı fiyatlara sahiptir. Birbirinden modern aplik modelleri Bella Maison üzerinden kolayca incelenebilmektedir. Kuğu aplik ya da gold aplik olsun fark etmeden birçok modeli incelemek site üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

 İstenilen aplik fiyatları öğrenildikten hemen sonra site üzerinden alınabilmektedir. Yapılması gereken tek şey, istenilen lambayı sepete ekleyerek satın almak. Sonrasında, hızlı bir şekilde teslimat yapılmaktadır. Bella Maison güvenli bir şekilde alışveriş yapılmasını sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.