" />
sadsad x
asdasd

Black Friday 2020 İndirimleri

Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Black Friday

Kara cuma tüm dünyada konuşulmaktadır fakat herkes tarafından kara cuma nedir, efsane cuma nedir ya da black friday nedir bilinmez. Bu yüzden sıklıkla da kara cuma nedir, efsane cuma nedir ya da black friday nedir diye sorulmaktadır.

Black Friday ilk olarak Amerika'da ortaya çıkmış bir olaydır. Aslında Black Friday Amerika'da şükran gününden sonraki ilk Cuma günü için kullanılır. Aslında bu Noel alışveriş sezonunun başlangıcıdır. Genellikle Black Friday günlerinde mağazalar çok erken saatlerde açılırken çok geç saatlerde kapanırlar. Black Friday günlerinde inanılmaz indirimler uygulanmaktadır. Bu yüzden Black Friday tüm dünyada bir alışveriş çılgınlığı olarak da nitelendirilmektedir. Hem normal mağazalar hem de internet mağazaları genellikle bir hafta olarak değerlendirir ve bugünlerde tüm ürünlerde çılgın indirimler uygularlar.

Her yıl olduğu gibi Black Friday 2020 yılında da uygulanacak. Black Friday aynı zamanda black sale olarak da bilinmekte ve ülkemizde de karacuma olarak anılmaktadır. Bu dönemde internet üzerinde hem black sale hem de karacuma kavramlarıyla sık karşılaşabilirsiniz. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de black friday indirimi hemen hemen tüm mağazalar tarafından uygulanmaktadır. Genellikle Black Friday indirimi günlerinde insanlar internet mağazalarına yönelirler. Bella Maison da Black Friday indirimi gerçekleştiren mağazalardan biridir. İndirimli ürünlere bellamaison.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hem ülkemizde hem de dünyada Black Friday online olarak gerçekleştirilen alışverişlerle bilinmektedir. Bu dönemlerde genellikle sıklıkla kargo ve alışveriş şirketlerinin dağıtım hizmetleriyle sokaklarda bile karşılaşırız. Bu yüzdendir ki Black Friday online alışveriş anlayışının da gelişmesine ve büyümesine yardımcı olmuştur. Yani Black Friday internet mağazalarının gün geçtikçe daha fazla büyümesine sebep olmuştur.

Aslında ilk zamanlar Black Friday kara cuma indirimleri Avrupa'da bu kadar yaygın değildi. Öncelikle yalnızca Amerika'ya özgü bir olay olarak gerçekleşmekteydi. Fakat aradan yıllar geçtikçe ve internet mağazalarının da tüm dünyaya ulaşması sebebiyle Black Friday kara cuma indirimleri artık dünyanın dört bir tarafında uygulanmaktadır.

Black Friday Ne Zaman Başlıyor?

Pek çok alışveriş sever tarafından black friday indirimi ne zaman diye sorulmaktadır. Peki gerçekten de Black friday indirimi ne zaman başlıyor?

Bu yıl Black Friday 2020 tarihi 27 Kasım olarak geçmektedir. Her sene olduğu gibi bu sene de tüm alışveriş severler tarafından heyecanla beklenmektedir. Günü gelmeden önce listelerini oluşturan herkes efsane indirim günlerini iple çekmektedir. Aynı zamanda Black Friday internet mağazalarının da heyecanla bekledikleri bir gün olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü bütün bir yıla eş değer satış bu zamanlarda yapılabilmektedir. Yani bu karşılıklı olarak hem alıcıların hem de satıcıların memnun oldukları bir efsane indirim dönemidir.

Black Friday dönemini bekleyen herkes kara cuma ne zaman ya da efsane cuma ne zaman diye birbirlerine sorarlar. Çünkü bu hemen hemen herkesin beklenti içine girdiği bir dönemdir. Aslında kara cuma ne zaman ya da efsane cuma ne zaman sorusunun cevabı her yıl çok değişmez. Bu sene Black Friday çılgınlığı 27 Kasım haftasına olacaktır. Siz de bu Black Friday çılgınlığı haftasını Bella Maison'da geçirebilirsiniz.

Black Friday İndirimleri

Tüm dünyada Karacuma indirim günleri a'dan z'ye pek çok ürünü kapsar. Tüm alışveriş severler her ürün için Black Friday site arayışına girerler. Çünkü kimse Karacuma indirim günlerini kaçırmak istemez. Dolayısıyla Karacuma indirimleri başlamadan önce herkes listelerini yapmış olmalıdır. Bu Karacuma indirimleri listesinde yer alması gereken mağazalardan biri de Bella Maison'dur. Bella Maison her türlü ürünü bulabileceğiniz güvenilir bir internet mağazasıdır.

Hiçbir alışveriş sever Black Friday site bulmakta zorlanmaz. Çünkü artık sayıları neredeyse sınırsızdır. Her ürün için farklı bir internet mağazası bulmak mümkündür. Aynı zamanda sokaklar da Black Friday mağaza indirimleri arayan alışveriş severlerle dolar. Hem kadınlar hem de erkekler için bir bayram günü gibidir. Dolayısıyla Black Friday mağaza indirimleri kimse tarafından kaçırılmaması gereken bir dönemdir.

Bir çok mağaza başlamadan önce Black Friday kupon dağıtmaktadır. Siz de Black Friday kupon edinebilmek için internet mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü Black Friday online alışveriş alanında yoğunlaşır. Dolayısıyla siz de alışverişe yoğunlaşmak için Black Friday online alışveriş sitelerinde gezinmelisiniz.

Şimdi Black Friday mağazada geçerli mi diye sorabilirsiniz. Ama Black Friday mağazada geçerli mi sorusunun cevabı şudur ki, bu mağazadan mağazaya değişebilir. Çünkü her mağazanın kara cuma planları farklı şekilde gerçekleşir. Yani bazı mağazalar kara cuma indirimleri uygularken, bazıları uygulamayabilir.

Black Friday 2020

Her yıl olduğu gibi bu yıl da kara cuma indirimi çok yakında başlıyor. Pek çok alışveriş sever tarafından kara cuma hangi mağazalarda merak ediliyor. Bu yıl kara cuma indirimi tüm internet mağazalarında mevcut. Fakat kara cuma hangi mağazalarda henüz netleşmiş değil.

Bir diğer soru da Black Friday hangi markalar için geçerli sorusudur. Bu Black Friday hangi markalar için geçerli sorusuna cevap alabilmek için markaların internet sitelerine bakmak gerekir. Yine de hemen hemen tüm markalar Black Friday indirim günlerine katılmaktadır. Bu sebeple siz de Black Friday indirim günleri başlamadan önce tüm markaların sitelerini gezmeyi unutmayın. Bu gezinti sırasında da Bella Maison'un internet mağazasına mutlaka bir göz atın. Çünkü Bella Maison karacuma günlerine özel sıra dışı indirimler planlamıştır. Siz de bu karacuma günlerinde bu indirimlerden mahrum kalmayın.

Ayrıca efsane cuma indirimleri yalnızca kendinize değil, sevdiklerinize de bir şeyler almak için çok uygun bir dönemdir. Çünkü normal zamanlarda alamadığınız ürünleri, efsane cuma indirimleri kapsamında alabilirsiniz. Çünkü karacuma indirim dönemi sizin için olduğu kadar sevdiklerinizi için de vardır. Bu yüzden bu dönemi sevdiklerinizi mutlu etmek için de kullanabilirsiniz. Belki de bu karacuma indirim döneminde sevdiklerinizin hediyesi Bella Maison'dan olacaktır!

Bu kara cuma fiyatlar geçen dönemlere daha düşük olacak gibi düşünülmektedir. Çünkü geçen kara cuma fiyatlar çok da fazla düşmemişti. Dolayısıyla tüm alışveriş severler de bu cuma alışveriş çılgınlığı döneminde tüm mağazaların inanılmaz indirimler yapacağını düşünmektedirler. Üstelik bu cuma alışveriş çılgınlığı döneminin Bella Maison'da da yaşanacağını unutmamalısınız.

Tüm dünyada Black Friday indirimleri ne zaman başlarsa başlasın, herkes hem mağazalara hem de internet mağazalarına koşmaktadır. Çünkü normal zamanlarda alamadıkları ürünleri bu zamanlarda alma imkanı ellerine geçer. Dolayısıyla bu dönemde tüm dünyada tam bir alışveriş çılgınlığı yaşanır. Herkes, her sene Black Friday indirimleri ne zaman başlayacak ve Black Friday ne zamana kadar devam edecek bilir. Ve tüm dünyada Black Friday ne zamana kadar devam ederse etsin, alışveriş asla son bulmaz. Tüm dünyada bu döneme çılgınlık denmesinin sebebi budur.

Eğer siz de bu yıl kendiniz ya da eviniz için kara cuma indirimleri döneminde bir şeyler almak istiyorsanız, Bella Maison sizi bekliyor. Bu kara cuma döneminde Bella Maison'da inanılmaz indirimleri ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Siz de hemen ürünlere göz atmak ve listenizi oluşturmak için Bella Maison'a girebilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.