sadsad x
asdasd

Bornoz Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Bornoz

Evin en çok keyif alınan mekânlarının başında banyo geliyor olsa gerek. Yalnızca temizlenmek amacıyla değil; çoğu zaman yorgunluk atmak ya da stresten uzaklaşmak için de duşa gireriz. Bu yüzden, banyonun keyif alınan bir yer olması en az pratiklik ve hijyen yönü kadar önem taşıyor.

Banyo havlusu, el havlusu, ayak havlusu, duş jeli, vücut losyonu gibi çok sayıda ürünün bulunduğu banyoda pratikliği kadar keyif vericiliğiyle de öne çıkan eşyaların başında bornoz geliyor şüphesiz. Bornoz seti bulunmayan bir banyonun bir miktar eksik olduğunu söyleyebiliriz.

Bornoz Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bornoz seçerken dikkat edilmesi gereken noktaların başında kumaş tercihi geliyor. Bornoz takımı almaya karar verdiyseniz bukle kumaş tercih etmeniz önerilir. Çünkü bu tür kumaşların emiciliği diğerlerine nazaran çok daha yüksektir.

Kadife bornozların görünüm ve tuşesi gayet hoştur. Ancak bu tür bir ürün seçmeden önce kullanılan kumaşın kalitesi ve cinsini dikkatlice incelemek gerekiyor. Kaliteli bir erkek bornoz veya kadın bornoz istiyorsanız pamuk karışımlı, hatta mümkünse %100 pamuktan üretilmiş emiciliği yüksek malzemeleri tercih etmelisiniz.

Erkek Bornoz Modelleri

Antibakteriyel özelliğe sahip bambu bornozların özellikle son yıllarda yaygınlaştığı ve tercih edildiği görülüyor. Emicilik noktasında pamuk kadar verimli olmasa da yüz yıkamaya kadar dayanıklı oluşu bambu bornoz modellerinin avantajlarından biri olarak öne çıkıyor.

Peştamal formundaki bornozlar da son yıllarda özellikle yaz sezonunda tercih ediliyor. Ancak bu tür kumaşlardan imal edilen ve taşınması kolay olduğu için tercih edilen bornozların emiciliğinin çok düşük olduğunu akılda tutmakta fayda var.

Bayan Bornoz Modelleri

Seçiminize hazırlanırken öncelikle ne tarz bir bornoz almak istediğinize karar vermelisiniz. Orta boy bornozlar adından da anlaşılacağı üzere ortalama uzunluğa sahiptir ve genelde diz boyundadırlar. Bu bornoz modellerini ne çok soğuk ne de çok sıcak olan bahar aylarında kullanabilirsiniz. Mini bornozlar ise dizden yukarıda kalacak uzunluğa sahiptir. Bu bayan bornoz modeli yalnızca yaz mevsiminde kullanmaya uygundur. Tam bornoz denilen modeller ayak bileğine kadar uzanan oldukça uzun bornozlardır. Bu tip bornozlar soğuktan azami ölçüde koruma sağlayacağı için kış aylarında kullanılıyorlar. Saçlarınızı kurulamak için ekstra bir havlu kullanmak istemiyorsanız seçiminizi kapüşonlu bornoz modelleri arasından yapabilirsiniz.

Bornoz Fiyatları

Bornoz fiyatları, seçeceğiniz ürünün kalitesine ve kullanılan kumaşın türüne göre değişiklik gösterebilir. Hemen sepete ekleyin seçeneği ve kampanya dönemlerinde sunulan yüksek indirim oranı ile birlikte tüm fırsat seçeneklerinden haberdar olmak için web sitemize üye olarak e-bülten aboneliği başlatabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.