" />
sadsad x
asdasd

Çift Kişilik Pike Takımı Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Çift Kişilik Pike Modelleri

İnsanlar geçmişten günümüze gelene dek yaşadıkları mekanı güzelleştirmek ve rahat yaşama koşulları sağlamak için çaba sarf etmektedir. Her sektörde olduğu gibi dekorasyon sektöründe de yaşanılan dönemin farklılıklarını belirleyen moda akımları nedeniyle dekorasyon sektörü de değişerek çeşitlilik göstermeye başlamıştır.

Firmamız her yıl gelişen dekorasyon modasına göre tasarım ve koleksiyonlarını yenilemekte ve müşterilerine evde konfor ve sağlıklı yaşam kalitesi sunmaktadır. Bu açıdan düşünüldüğünde bir evin ihtiyacı olabilecek tüm ayrıntıları güçlü bir dizayn ve kurulum ekibi ile hazırlamakta ve zevkli sunumlarla müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Ev tekstili ürünlerimiz arasında özel tasarım ve dikime sahip yıkama ve aşınma testlerinden başarıyla geçmiş, gerekli AR-GE laboratuvarlarında gerekli kontrolleri uzman kişilerce yapılmış tekstil ürünleri kullanılmaktadır. Bütün üretim aşamalarımız kapsamında TSE standartlarına uygun bir şekilde hareket edilmektedir. Müşterilerimize özel dokunan kumaşların eşsiz tasarımlara dönüşmesi süreci boyunca moda akımlarının renk ve desenleri referans alınmaktadır.

Bilindiği gibi her bir tekstil koleksiyon ürünü, içerisinde yaşanılan toplumun kültürel yapısı göz önünde bulundurularak özgün tarzlar ile müşterilere sunulmalıdır. Evi sadece yaşamak için değil, insanın tarzını yansıtan sağlık ve huzur dolu ortamlar olarak ele almaktayız. Evinizde bulunan mevcut dekorasyon ürünlerine uyumlu yeni ürünler ile kendi stillerinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Tasarım ekiplerimizce uzun araştırma ve çalışmalar sayesinde bir araya getirilen tekstil koleksiyonlarımızı gerek tek tek seçerek gerekse takım halinde alabilirsiniz. Kendi tarzınızı oluşturabilmek amacıyla ürünlerimizi takım halinde değil farklı renk veya desen seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Ev tekstili önemli bir konudur. Yaşanılan ortamın görünümü, yapısı ve işlevsel özellikleri o mekanı yaşanabilir kılmakta ve duygu durumlarımızı etkilemektedir. Güzel ve amacına uygun tekstil ürünleri kullanılarak dizayn edilmiş bir evde motivasyon artmakta ve pozitif enerji sahibi olunmaktadır. Bu şekilde yaşadığı ortama kendi imzasını atmak isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyoruz. Sizleri mağazalarımız ve online alışveriş sitemizde yapacağınız alış veriş deneyimi ile keyifli, huzurlu ve mutlu yarınlara çağırmaktayız.

Ev tekstili ürünleri arasında en önemli unsurlardan biri olan pike takımı ürünleri, yumuşak dokusu sayesinde, özellikle sıcak mevsimlerde rahat bir uykunun vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Yatak odalarında çift kişilik pike takımı modelleri ile tercih edeceğiniz tüm tekstil ürünlerimizle farkı siz de hissedeceksiniz. Firmamızda çift kişilik pike takımı modelleri arasından tarzınızı yansıtan, yatak odası dekorunuza uyum sağlayan tüm tekstil ürünlerini sunmaktayız. Firmamız tarafından sağlanan çift kişilik pike modelleri sayesinde konforlu ve sağlıklı bir uyku kalitesi başta olmak üzere yatak odalarında şık bir görünüm sağlanmaktadır. Gerektiği zaman yorgan üzerinde dekoratif olarak kullanılabilen çift kişilik pike modellerimiz tek başına da değerlendirilebilen ev tekstil ürünlerindendir.

Çift Kişilik Pike Seçiminde Etkili Olan Unsurlar

Çok kullanışlı olma özellikleri ile pike takımı çift kişilik tekstil ürünleri, uyum sağlayan diğer aksesuar ürünleri ile birlikte şık bir görünüm sağlamaktadır. Ev tekstil ürünleri içerisinde yer alan pike takımı çift kişilik ürünlerin ince ve yumuşak doku özellikleri sayesinde tercih sebebi olmaktadır. Özellikle yaz aylarında görülen sivrisinek ve diğer haşere türlerine karşı vücudu ince bir şekilde sardığından pike takımı ve pike çift kişilik tekstil ürünleri koruyucu bir etki oluşturmaktadır. Bu durum özellikle çocukların korunmasına yönelik etki etmektedir. Yaz aylarının getirdiği bunaltıcı sıcaklar sonucunda çocuklar uyurken üstlerini örtmekten kaçınmaktadır. İnce dokusu ve yumuşak kumaşı sayesinde çocuklar üzerindeki örtünün varlığını bile hissetmemekte ve rahat bir uyku çekmektedir. Terletmeyen özellikleri sayesinde pike çift kişilik tekstil ürünleri rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Ev tekstili ürünlerinin ince yapısına dair avantajları, özellikle yastık kılıflarında daha çok hissedilen terletmeyen özelliği sayesinde bedenin en çok ter üreten bölgelerinden olan baş ve boyun bölgelerinde serinlik etkisi yaparak sağlıklı uyku uyunması sağlanmaktadır. Genç kullanıcıların özellikle talep ettiği tek kişilik pike takımı modelleri terletmeme özelliği sayesinde kullanıcılarını memnun etmektedir. Genç odalarının renkli dünyasına uyum sağlayan lisanslı tek kişilik pike takımı modelleri sayesinde hem şıklık hem de konfor sağlanmaktadır. Ev tekstili ürünlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan pike takımları, narin ve zarif yapısı ile katlandığı zaman daha az yer kaplamakta ve dolaplarınızda daha az yer işgal etmektedir. Bazı pike modellerinin içerisine battaniye de yerleştirilebilmektedir. Tabi ki müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bu tarz modeller de üretilmektedir. Her tarza uygun çeşitli pike modelleri ve bütçeye dost ürünlerimizi siz de görüp değerlendirin.

Bahar mevsiminden itibaren artış gösteren hava sıcaklıkları ile ferah ve konforlu bir uyku aramakta olan insanların ilk tercihi arasında yumuşak doku ve narin yapısıyla göz dolduran ev tekstili ürünlerimiz olan pike modelleri yer almaktadır. Çeşitliliği sayesinde pek çok tarza hitap eden pike modelleri, standart ölçülerde üretildiği gibi dilediğiniz ölçülere göre standart dışı ölçülerle de üretilmekte ve siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Her yaş gurubuna göre farklı renk, ton ve desen çeşitliliği sağlayan ürünlerimiz, kullanıldığı alana şık bir görünüm sağlamakla yetinmemekte, evlerinize konfor ve sağlık da getirmektedir.

Çift Kişilik Pike Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Faktörler Nelerdir?

Bilindiği gibi kumaşın kalitesini belirleyen en önemli faktör, iplik sayısıdır. Santimetre kareye düşen iplik sayısı ne kadar fazla olursa kumaşın kalitesi de o derece artar. Sık dokunmuş kumaşlar daha dayanıklı ve yumuşak olmaktadır. Pike seçiminde kumaşın santimetre kareye düşen iplik sayısı göz önünde bulundurulmalıdır. İplik sayısı fazla olan pike takımları tercih edilmelidir.

Özellikle yaz mevsimi için düşünüldüğünde nemi çabuk emen, terletmeme özelliği olan pike takımı modelleri tercih edilmelidir.

Pike takımı seçerken diğer ev tekstili ürünlerinize uyumlu olan ve ölçüleri düşünülerek satın alınmalıdır.

Pike takımı modelleri seçerken üründe kullanılan kumaş türü ve iplik türü önemlidir. Doğru, kaliteli kumaş ve iplik kullanılmayan pike modelleri kayma yapmakta, yıkandıkları zaman çekme yapmaktadır. Oysa kaliteli pamuklu kumaş kullanılarak ve buna uygun kalitede ip kullanılarak dikimi gerçekleştirilen pike modellerinde yüksek ısıdaki yıkamalarda dahi çekme olmamakta ve uzun yıllar kullanım sağlanmaktadır.

Ev tekstili ürünleri arasında yer alan pike modelleri, cildimizde temas halinde olduğu için hava geçirgenliği olan yani nefes alabilen özellikte olmalıdır. Özellikle bebek, ve çocuklarda hassasiyetle üzerinde durulması gereken bir faktördür. Alerji yapan kumaş türlerinden uzak durulmalıdır.

Çift Kişilik Pike Takımları Yıkanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bazı pike takımları kumaş kalitesine göre yıkama aşamasında çekebilmekte veya aşınabilmektedir. Uygun şartlarda ve etiketinde belirtilen uyarılara göre yıkanırsa uzun bir zaman kullanılabilmektedir.

Aşırı sıcak su ile yıkanan pike takımlarında çekme olasılığı vardır. Yine her tekstil ürününde olduğu gibi pike takımlarında da aşırı sıcak yıkama gerçekleşirse yıpranmalar meydana gelmektedir. 30 ila 40 derce arası yıkamalar ideal bir sıcaklıktır.

Pike takımları yıkanırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu renkli ve beyaz ayrımına dikkat edilmesi faktörüdür. Bu hususa dikkat edilmediği zaman koyu renkli pike modeli açık renkli pike modeli üzerinde boya yapar.

Unutulmaması gereken bir diğer konu ilk alınan pike takımlarını yıkamadan kullanmamalıdır. Zaten kaliteli bir pike takımı yıkandıkça daha da yumuşak olmaktadır.

Kaliteli ürünlerimizi incelemek ve cazip fiyat avantajıyla alış veriş yapmak için siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.