" />
sadsad x
asdasd

Tüm Ekmek Kutusu Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Ekmek Kutusu Modelleri

Ekmek kutusu, fırından taze taze satın aldığınız ekmeklerin 3 ile 6 gün boyunca bozulmaması amacıyla kullanılan bir mutfak gerecidir. Taze ekmeğinizin daha uzun süre dayanmasını sağlamak amacıyla tercih edilen bir üründür. Ekmek kutusu ekmeğinizin havaya maruz kalıp sertleşmesini ve nem tutup yumuşamasını önlemeye yardımcı olur ve size bu konuda büyük kolaylık sağlar.

Ekmek kutusunun kendinde bulunan havalandırma panelleri, ekmek kutusundaki küçük boşluklar vasıtasıyla kutuyu havalandırır ve ekmekteki nemin yumuşamaya sebep olmasını önleyerek ekmeğinizi en iyi şekilde muhafaza etmenizi sağlar.

Birçok zaman, tüketiciler satın aldıkları ekmeği buzdolabında saklamayı tercih etmektedirler. Bunu yaparken soğuğun nemi tutucu özelliğinden faydalanacaklarını hesap ederek yaparlar. Fakat ne yazık ki her zaman istenen olmaz ve bir bakarsınız buzdolabında muhafaza edilen ekmek bir gün sonra bozulmaya başlamış olarak bulunabilir. Bunun nedeni, nem kaybının tek başına ekmeğin muhafaza edilmesi için yeterli olmayışıdır. Ekmek kutularında bulunan ekmeğe özel nem dengesi mekanizmasının buzdolabında bulunmayışı buzdolabını ekmek saklamak için iyi bir yer olmaktan çıkarır. Ekmeği en uzun süre taze halde koruyabilmek için normal oda sıcaklığında bir ekmek kutusu içinde muhafaza etmek en etkili çözüm olacaktır. www.bellamaison.com'da kullanıcıların her türlü arzu ve beklentilerine uygun stillerde; ahşap, akrilik, seramik, emaye, taş ve paslanmaz çelikten yapılmış modelleri bulmak mümkündür. Bu kutular, menteşeli, roll-top, kulplu, kaldırılabilir ve açılır versiyonlar dahil olmak üzere birçok farklı kapak tipiyle birlikte gelir.

Sevgili okuyucularımız, eğer siz de evinize uygun bir ekmek kutusu datın almak için araştırma yapıyor ve bu yazıyı okuyorsanız www.bellamaison.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu web sitesinde bütçenize ve beğenilerinize uygun 2020 model, itinayla dizayn edilmiş ekmek kutularını bulabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için Bella Maison firmasının tasarımcıları tarafından özenle tasarlanmış ev aletleri ve gereçlerine indirimli fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

Ekmek kutuları, depolama seçeneklerin en az olduğu zamanlardan günümüze kadar popülerliğini korumuş birer gereçtir. Günümüzde de birbirinden şık ve modern ekmek kutusu tasarımlarına rastlamak mümkündür. En çok tercih edilen ekmek kutusu malzemerinden bazıları; ahşap ekmek kutusu, metal ekmek kutusu ve plastik ekmek kutusudur. Bununla beraber hasır ekmek sepeti de sıklıkla tercih edilmektedir. Ahşap ekmek kutusu modelleri genellikle daha iyi bir materyaldir. Fakat hasır ekmek sepeti modelleri de azımsanamayacak kadar çoktur. Ahşap ekmek kutusu modelleri günümüzde, plastik ekmek kutusu modeli ile birlikte en çok tercih edilen kutular arasındadır. Ne var ki ahşap ekmek kutuları mutfakta kullanıldığı için neme maruz kalabilmekte ve çabuk bozulabilmektedirler. En çok tercih edilen ve müşteriler tarafından en çok olumlu geri bildirimler alınan Bella Maison ekmek kutusu modellerinden bazıları şunlardır:

Ekmek sepeti beyaz (8x28x18) isimli tutacakları olan beyaz renkli ekmek kutusu

Ekmek sepeti siyah (12x36x21) siyah renkli ve tutacaklı ekmek kutusu

Ekmek kutusu siyah (13x36x21) isimli kapalı siyah renkte ekmek kutusu

Ekmek kutusu mavi (13x36x21) isimli mavi renkli kapaklı ekmek kutusu

Ekmek sepeti beyaz (6x23x14) isimli beyaz tutacaklı ekmeklik

Hasır ekmek sepeti naturel (5x36x21) isimli hasır ekmeklik

Yukarıda sıraladığımız Bella Maison ekmek kutuları arasında evinizin ya da mutfağınızın dekorasyonuna en uygun olanı seçip www.bellamaison.com web sitesi üzerinden sipariş edebilirsiniz. Ekmek kutuları genellikle siyah ekmek kutusu ve beyaz ekmek kutusu modelleri çoğunlukta olacak şekilde dizayn edilmiştir. Çünkü en çok tercih edilen modeller siyah ekmek kutusu ve beyaz ekmek kutusu modelleridir. Kullanım kolaylığı sebebiyle genellikle mutfak tasarımlarında siyah ve beyaz renkler göze çarpmaktadır. Mutfaktaki diğer eşyalar ile uyum yakalaması açısından bu iki ana renge özellikle önem atfedilmiştir. Dekoratif ekmek kutuları bir evin akıllı parçalarındandır. Örneğin, büyük ekmek kutusu satın alarak bunu mutfaktaki fazla ekmeklerinizi korumak amacıyla kullanabilirsiniz. Aldığınız büyük ekmek kutusu mutfağınızdaki diğer malzemelerle uyum yakaladığında bu dekorasyon için size bir avantaj sağlayacaktır. Ya da yemek servislerinizde ikram edeceğiniz dilimlenmiş ekmekleri koymak üzere küçük ekmek kutularından satın alabilirsiniz. Bu dekoratif ekmek kutuları, servis malzemeleriniz ile uyum sağladığında uyumlu ve ahenkli sofralar kurabilirsiniz.

Masalarınızı Süslendiren Ekmek Kutuları

Sevgili okuyucularımız, ekmek kutularının her evin olmazsa olmazlarından olduğundan yukarıda bahsetmiştik. Şimdi de yazımızın devamında ekmek kutularının nasıl dekoratif amaçlarla kullanılabileceğine dair örnekler vereceğiz. Çeşitli ebatlarda üretilen ve birçok materyalden yapılabilen ekmek kutularına ulaşmak oldukça kolaydır.

Şayet siz de mutfağınıza uygun bir ekmek kutusu satın almak istiyorsanız aşağıda yazılan tavsiyeleri dikkatle okumanızda fayda var. Çünkü mutfak dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken önemli ipuçlarını sizlerle paylaşacağız. Eğer mutfağınızda açık renkli eşyalar kullandıysanız ekmek kutunuzu da olabildiğince açık renklerden tercih etmenizi önerebiliriz. Fakat bunu yaparken birbiri ile uyumlu renkleri seçmeye dikkat etmeniz gerekir. Örneğin: eğer mutfak mobilyalarınızda sarı tonlarını tercih ettiyseniz ekmek kutusu için de yine sarı tonlarında bir tercih yapmanız oldukça göze hitap edici bir tercih olacaktır.

Ekmek kutularını mutfağınız dışında, yemek masasında da kullanabilirsiniz. Burada, yemek takımınıza uygun bir ekmek kutusu seçmenizi öneririz. Eğer koyu renlki bir yemek takımınız varsa koyu renklerde, açık renkte bir yemek takımınız varsa açık renklerde bir ekmek kutusu seçmelisiniz.

Aynı zamanda renk dışında, ekmek kutunuzun ebatı da mutfaklarda kullanılan büyük ekmek kutuları gibi olmamalıdır. Daha küçük ve özellikle kapaklı olmayan, tutacakları olan ekmek sepetleri böyle durumlarda daha fazla tercih edilmektedirler. Ekmek kutunuzu servis takımınız dışında; masa örtünüz, runnerlarınız, peçeteleriniz ya da diğer dekoratif masa üstü nesnelerinize uygun da seçebilirsiniz.

Günümüzde en çok tercih edilen ekmek kutusu modelleri, modern ve zarif kesimleri olan modellerdir. Bunlar genellikle hafif ve kullanışlı olmalarının yanı sıra ergonomik ve şıktırlar. Modern tasarımlar mutfağınıza özgünlük kazandırır. Çeşitli ebatlarda ve modellerde plastik ekmek kutusu seçenekleri bulunmaktadır. Bunlardan evinizin dekorasyonuna en uygun olan plastik ekmek kutusu tercihinde bulunabilirsiniz. Ekmekleri muhafaza etmek için müşteriler tarafından en çok tercih edilen bir diğer seçenek de ekmek kovalarıdır. Eğer siz de ekmek kovası modellerinden hoşlanıyorsanız www.bellamaison.com.tr de birbirinden özgün ekmek kovası modelleri bulabilirsiniz.

En Uygun Ekmek Kutusu Fiyatları 

Ekmek kutusu fiyatları; ekmek kutusunun ölçüsü, malzemesi, dizaynı, markası gibi değişkenlere bağlı olarak çok geniş bir skalada farklılıklar gösterir. Bütçenize ve beğenilerinize en uygun ekmek kutusu modellerine www.bellamaison.com.tr web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bella maison markasının her zevke ve bütçeye uygun ekmek kutusu modelleri web sitesinde hafta sonları ya da belli zaman aralıklarında indirimli olarak müşterilere sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız ürünlerinin hepsi en iyi kalitede malzemeden üretilmekte olup insan sağlığına zararlı olabilecek maddeler kullanılmamaktadır. Web sitemizde ekmek kutusu ortalama fiyat aralığı 49,99 Türk Lirasından 152,99 Türk lirası arasında değişmektedir. Şayet siz de bu yazıyı okuyor ve ekmek kutusu ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız modelleri detaylı incelemek için siteyi ziyaret etmenizde fayda var.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.