" />
sadsad x
asdasd

Tüm Kahvaltı Takımı Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Kahvaltı Takımı Modelleri

Herkesçe bilinen bir gerçek vardır. Kahvaltı, günün olmazsa olmaz öğünüdür. İyi bir gün geçirmek için iyi bir kahvaltı yapmanız gerekir. Fakat bir yandan karnınızı doyurup güne güzel bir giriş yaparken, bir yandan da gözünüze hoş gelecek ürünler görmek size kendinizi iyi hissettirir. Yani yediğiniz şeyler sizin için ne kadar önemliyse, kahvaltı yaparken gördüğünüz şeyler de o kadar önemlidir. Bu noktada kaliteli ve işlevsel, göze hoş gelen ve estetik bir kahvaltı takımı her evin ihtiyacıdır.

İyi bir kahvaltı seti sizi kahvaltı yapmaya teşvik eder. Yetersiz ve özenilmemiş bir kahvaltı sofrası size kendinizi iyi hissettirmez. Gününüzün güzel geçmesi için kendinizde güzel bir sofra hazırlayacak motivasyonu bulmanız gerekir, teşvik olmanız gerekir. Kaliteli bir kahvaltı seti size bu teşviki sağlayabilir. İstediğiniz türden bir kahvaltılık seti, yalnızca sofranızın görüntüsünü değil, aynı zamanda sizi ve güne bakışınızı da değiştirir.

Evlerin en çok ihtiyacı olan ürün 6 kişilik bir kahvaltı takımıdır. Genelde yeni evlenen çiftler de, evindeki kahvaltı takımlarını değiştirmek isteyen insanlar da 6 kişilik kahvaltı takımlarını tercih ederler. Eğer siz de bir 6 kişilik kahvaltı takımı satın almak istiyorsanız, Bella Maison firmasını tercih edebilirsiniz.

Bella Maison, uzun yıllardır yatak odası, softa, banyo, ev giyim, kozmetik ve ev dekorasyonu konularında hizmet ve ürün üreten köklü bir firmadır. Bella Maison'un arkasında güçlü bir tasarım ekibi vardır ve bu ekip evleri güzelleştirmek, şık sofralar ya da evler yaratmak için çalışmaktadır. Her yıl yeni trendler yaratan Bella Maison, sofra modası konusunda da belirleyici olan firmalardan biridir. Bella Maison, aynı zamanda "güzel ev" anlamına gelmektedir.

Kahvaltı Seti Modelleri

Eğer sizin de ihtiyacınız olan şey bir kahvaltılık seti ise, sizin için doğru adres Bella Maison olabilir. İsterseniz 2 kişilik kahvaltı takımı, isterseniz de 12 kişilik kahvaltı takımı, Bella Maison size geniş ürün yelpazesinden en şık ve en kaliteli tasarımları sunmaktadır. Aynı zamanda 6 kişilik kahvaltı takımı en ucuz Bella Maison'dan alınabilmektedir. Piyasadaki kahvaltı takımı fiyatları, Bella Maison'un kahvaltı takımı fiyatları ile karşılaştırılığında çok yüksek kalmaktadır. Bu yüzden eğer kahvaltılık takımları satın almak istiyorsanız, Bella Maison'u tercih etmelisiniz.

Her renkten ve her bütçeye göre her fiyattan ürünü Bella Maison'da bulabilirsiniz. İster seramik yemek takımı, isterseniz de porselen kahvaltı takımı Bella Maison'un ürün yelpazesi içinde bulunmaktadır. Standart bir kahvaltı takımı 6 kişilik olarak, büyük bir kahvaltı takımı 12 kişilik olarak tasarlanmaktadır. Siz bu kahvaltı takımı modelleri içerisinden kendiniz ve eviniz için en uygun olanı seçebilir ve kahvaltı sofralarınızı renklendirerek daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

Bella Maison'da yalnızca açık sistem kahvaltı takımları bulunmamaktadır. Bella Maison daha pek çok ürün kategorisinde de ürün üretmekte ve hizmet vermektedir. Aradığınız şey kapaklı kahvaltı seti ise, bu ürünleri de Bella Maison'da bulabilirsiniz. Normal 2 kişilik kahvaltı takımları, standart 6 kişilik kahvaltı takımları ve büyük 12 kişilik kahvaltı takımları dışında, 4 kişilik kahvaltı takımı da Balla Maison'un kahvaltılık kategorisi içinde bulunmaktadır. Bella Maison kahvaltılık set dışında, evinizin her noktası için kaliteli tasarımlar üretmeye devam etmektedir.

Güzel kahvaltılıklar oluşturulmuş bir kahvaltı sonra nasıl ki midemize hizmet ediyorsa, bu kahvaltılıkları taşıyacak olan güzel bir kahvaltı tabağı seti de gözlerimize hizmet eder. Her ne kadar kahvaltı vücudumuza gıda olacaksa da, gözümüze en uygun kahvaltı takımı ruhumuza gıda olur.

Her türden, her renkten, her fiyattan kahvaltı seti modelleri, kahvaltı sofralarını güzelleştirmek isteyen herkesi Bella Maison'a bekliyor. En güzel kahvaltılık setler, çok uygun fiyatlarla bellamaison.com'da.

Kahvaltı Takımı Fiyatları

Kahvaltı sofralarında ne yediğimiz elbette önemlidir. Ama yediğimiz şeyleri hangi ürünlerin taşıyacağı da bir o kadar önemlidir. Bu sebeple kahvaltılık modelleri konusunda seçim yaparken ince elemek, sık dokumak gerekmektedir. Sofranıza, masanıza, evinizin geri kalanına uyumlu bir kahvaltı seti bulmak, hem evinizin şıklığını arttırır, hem de kahvaltı sofralarınızı zengin gösterir. Bu yüzden tüm kahvaltı sofrası ürünlerinde, kahvaltılık takımı ürünlerinde Bella Maison sizin için hizmet vermeye devam etmektedir.

Bella Maison uzun yıllardır piyasada tecrübe kazanmış bir firmadır. Deneyimli ve uzman tasarım ekipleri ile çalışır. Belirli modeller ve standartlaşmış tasarımlardan ziyade, sürekli kendini yenileyen, şık ve modern tasarımlar üretilmektedir. Yenilikçi ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma olan Bella Maison, tüm bu hizmet politikalarından ötürü başarılı bir firma haline gelmiştir. Bugün Türkiye'de kendi sektöründe en çok tanınan ve bilinin firmalardan biri olmuştur.

Belli Maison'un bu kadar başarılı olmasının bir diğer önemli noktası da, müşterilerine sunmuş olduğu uygun fiyat teklifleridir. Bella Maison müşterilerine, onların bütçesine göre ürünler sunabilmekte ve sunduğu ürünlerin tamamında da kaliteyi birinci sıraya koymaktadır. Bella Maison'un müşterilerine sunduğu fiyatlar piyasa ortalamasının çok altındadır. Bu yüzden Türkiye'de en çok tercih edilen firmalardan biri haline gelmiştir. Eğer siz de Bella Maison'un fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, aradığını en uygun fiyatları bellamaison.com'da bulabilirsiniz.

Bella Maison tüm müşterilerine 14 liradan başlayan fiyatlarla ürünler sunmaktadır. Hal böyle olunca Bella Maison kendi sektöründe lider firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Kahvaltı Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bir kahvaltı sofrasında yer alan kahvaltı seti 12 kişilik olabileceği gibi, 8 kişilik, 4 kişilik ya da 2 kişilik de olabilir. Ayrıca yalnızca evler için değil, işletmeler için de kahvaltılık takımları bulunmaktadır. Bu da dikkate alınarak 32 parça kahvaltı takımı da üretilmektedir. Yine de en çok tercih edilen setler iki kişilik kahvaltı seti olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bağlamda öncelikle sizin kahvaltı takımınızı alırken, kaç kişilik bir takıma ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerekir.

Evinizin renk skalasına bağlı olarak, kahvaltınızı yapacağınız masanın malzemesine bağlı olarak seçeceğiniz kahvaltılık takımları değişkenlik gösterebilir. Evinizdeki bütünlüğü bozmamak adına, kahvaltılık takımlarınızın da evinizin geri kalanı ile uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekebilir. Bu açıdan bakıldığında en uygun kahvaltı takımı, evinizin rengine ve tasarımına da uygun bir kahvaltı takımı olacaktır.

Aradığınız ve bugüne kadar bulamadığınız, hep hayalini kurduğunuz, evinizle uyumlu olacak o kahvaltı takımını Bella Maison'da bulabilirsiniz. Bella Maison sürekli yeni ürünler üreterek, müşterilerinin de evlerini ve böylelikle kendilerini yenilemesine yardımcı olmaktadır. Şimdi siz de hemen bellamaison.com'a girerek alışverişe başlayabilirsiniz.

Ayrıca Bella Maison'un verdiği hizmetlerden bazılarını da şu şekilde sıralayabiliriz:

Yatak Odası: Nevresim, nevresim takımı, yastık kılıfı, çarşaf, yatak örtüsü, pike, battaniye, beyaz grup, çeyiz setleri.

Sofra: Tabak grubu, kahvaltılık, bardak ve kadeh, çatal kaşık ve bıçak, sofra tekstili, servis ve sunum, sofra aksesuarı.

Banyo: Havlu, bornoz, banyo aksesuarları, peştamal, plaj havlusu.

Ev Dekorasyonu: Dekoratif aksesuar, dekoratif tekstil, kilim, yapay çiçek.

Ev Giyim: Alt giyim, üst giyim, gecelik ve sabahlık, elbise, tulum, aksesuar.

Kozmetik: Kişisel bakım ve hediye setleri, oda kokusu, oda ve kumaş spreyi.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.