sadsad x
asdasd

King Size Nevresim Seti Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
  • King size nevresim takımı modelleri

Nevresim takımları farklı renk ve boyutlarda mevcuttur. Tek kişilik nevresim modelleri ebatları 160x220 cm, çift kişilik nevresim modelleri ebatları 200x220 cm, king size nevresim modelleri ebatları 240x200 cm olarak bulunmaktadır. Bella Maison nevresim modelleri %100 pamuklu kumaştan imal edilmektedir ve %100 Türk malıdır.

Farklı desenlere sahip renkli nevresim takımı modelleri arasında her zevke uygun tasarımlar bulunmaktadır. Çiçekli, geometrik, çizgili, kuş motifli, doğa desenli nevresim takımları yatak odalarınız için geniş seçenekler sunmaktadır.

Nevresim takımı içinde king size yorganınız için kullanabileceğiniz bir adet nevresim kılıfı ile (nevresim takımı çift kişilik veya king size ise) iki adet yastık kılıfı, (nevresim takımı tek kişilik ise) bir adet yastık kılıfı bulunmaktadır. Aynı desendeki yastık kılıflarını, ayrı olarak volanlı yastık kılıfı olarak da satın satın alabilirsiniz.

 

  • King size nevresim takımları nasıl seçilir?

Yatak odanızın renklerine, büyüklüğüne ve dekorasyonuna göre nevresim modelleri arasından uygun seçimler yapabilirsiniz. Açık renkli duvarları olan yatak odalarında koyu renkli nevresim takımları öne çıkacaktır. Odanızda bol sayıda aksesuara sahipseniz, iki renkli nevresimler gibi daha sade desenli modeller güzel bir denge oluşturabilir. Canlı renkler tercih ediyorsanız, pastel tonlu duvarlı yatak odalarında göze çarpan nevresim modelleri kullanabilirsiniz.

Nevresim takımlarını benzer renkli king size çarşaf modelleri ile kombinleyerek uyum yaratabilirsiniz. Aynı renklerin açık tonlarını kullanarak yumuşak renk geçişleri oluşturabilirsiniz veya kontrast renkleri bir araya getirerek desenlerin üzerine vurgu yapabilir, tarzınızı konuşturabiliriz.

  • King size nevresim takımı kumaşları

Yatak odası nevresim modellerinde farklı kumaş çeşitleri mevcuttur. Türkiye’de pamuklu, keten ve ipek kumaşlar yaygın kumaşlardır. Bella Maison nevresim takımları %100 pamuklu kumaştan imal edilmektedir. Pamuklu kumaşlarda farklı dokuma teknikleri uygulanabilmektedir. Pamuk saten, ranforce ve percale olarak farklı çeşitler bulunabilmektedir. Pamuk saten kumaşlar yumuşak tuşeli özellikleri ile teninizde okşayıcı bir his bırakır. Ranforce kumaşlar doğal ve çevre dostu özellikleri ile üretimde tercih edilen dokumalardır. Percale kumaşlar ise diğerleri gibi dayanıklı yapıya sahiptirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.