" />
sadsad x
asdasd

Tüm Lambader Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 60 ürün görüntüleniyor.

Lambader Modelleri

Ev dekorasyonundan kozmetiğe kadar pek çok ürün çeşidini hizmete sunan Bella Moison’ da ürün çeşitliliği oldukça zenginidir. Ev ihtiyaçlarının karşılanması için ya da farklı yenilikler isteyenler için kaliteli ve çeşitli ürünler sunulmaktadır. Evler için lazım olan tekstil ürünleri ile birlikte, çeşitli aydınlatma elemanları da Bella Moison ile kolayca bulunabilmektedir. Müşteri memnuniyetinin önemsendiği markada birbirinden farklı ve harika aydınlatma elemanlarına sahip olunabilmektedir.

 Aydınlatma elemanları, mekanların olmazsa olmazları olmakla beraber büyük bir ihtiyaçtır. Mekanları aydınlatmakla görevli olan bu aydınlatma elemanları, aynı zamanda şekilleriyle de uyumluluk göstermektedir. Bir mekâna uygun olan aydınlatmanın seçilmesi önemli bir adımdır.

 LED’lerden avizelere farklı pek çok aydınlatma elemanı çeşidi bulunmaktadır. Bu aydınlatma çeşitlerinden biri de lambader olmakla birlikte, bu aydınlatma elemanlarının genel aydınlatma olmaktan çok yardımcı aydınlatma elemanı olduğu bilinmektedir. Bella Moison’ da ilgi çekici ve mekanlarla uyumlu olan lambader modelleri bulunmaktadır.

 Bella Moison’ da farklı çeşitlerde pek çok aydınlatma elemanı bulunmaktadır. Bu aydınlatma elemanlarından biri de hemen hemen herkesin bir köşede görmek isteyeceği türden lambader çeşitleri olmaktadır. Retro lambader modelleri ile vintage tarzda mekanlar yaratılarak, tarz mekanlar oluşturulurken modern lambader ile minimal mekanlar kolaylıkla oluşturulabilmektedir. Her stile uygun tarzlarda farklı lambader çeşitleri, Bella Moison’ da bulunduğu gibi kullanımına ve sahip oldukları renklere, malzemelere göre de oluşan farklı lambaderler bulunmaktadır.

  Ayaklı lambader modellerinin koltuk kenarlarında bariz birer yerleri bulunmaktadır. Bununla birlikte, Bella Moison’ da 3 ayaklı lambader ve tek ayaklı lambader çeşitlerini kolaylıkla bulmak mümkündür. Bu tarz ayaklı lambader çeşitlerinin eskitme görünümlü modellerini Bella Moison’ da inceleyerek satın almak çok kolaydır. Eskitme kaplamalı bu lambaderler ile endüstriyel stile sahip mekanlar döşenerek, uyumluluk yakalanabilmektedir. Aynı şekilde, bu eskitme ahşap lambader çeşitleri Bella Moison’ un en çok tutulan aydınlatma elemanları arasında olmaktadırlar.

 Klasik ve lükslüğün ön planda tutulduğu mekân tasarımlarında uygun gold lambader çeşitleri, bu stilin olmazsa olmazlarındandır. Gold detaylar ile süslü olan bu aydınlatma elemanları, bulunduğu yerde kolaylıkla kendini fark ettirebilmektedir. Özellikle, deve boynu lambader çeşitlerinde gold detaylar çok sık görülmektedir. Şekli nedeniyle, deve boynu lambader çeşitleri modern mekanlarda tarz görünmeyi sağlamaktadır.

 Son zamanların en çok takip edilen ürünlerinden olan raflı lambader çeşitleri ile çok amaçlılık sağlamak mümkündür. İşlevsel olarak da çok sevilen raflı lambader çeşitleri tasarımlarıyla da ilgi çekmeyi başarabilmektedir. Raflı oldukları gibi sehpalı lambader çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle, oturma odaları için kullanılan sehpalı lambader aydınlatmalar da işlevsellikleri ile tercih edilebilmektedir. Metal lambader de eskitme modeller de olduğu gibi Bella Moison’ un en çok tutulan lambader aydınlatması olmaktadır.

Modern Lambaderler ile Evinize Şıklık Gelecek

Günümüzde, çoğu şey için modern stilde tasarımların yapılması çok yaygındır. Aydınlatmalar da aynı şekilde buna ayak uydurarak, mekanların oluşturulmasında görev alabilmektedir. Modern lambader çeşitleri ile her evin sadelikle birlikte şıklık kazanabilmesi kolay bir işlemdir. Modern detayların dokunduğu her yere zarif şıklıklar getirmesi ile bu detayların doğru bir şekilde kullanılması da önemlidir.

 En çok bilinen modern tarza sahip lambaderlerden biri şüphesiz led lambader çeşitleri olmaktadır. Kullanılan teknoloji ile LED, son zamanların en aktif kullanılan aydınlatma şekillerinden biri olmaktadır. Bu şekilde, led lambader çeşitleri ile mekanlara karmaşadan uzak ve zarif dokunuşlar yapılmış olmaktadır.

 Modern mekanlara sıcaklık katması ile bilinen ahşap malzemesi, ahşap lambader modellerinde ve diğer mobilyalarda kullanılarak son derece estetik mekânların yaratılmasını sağlamaktadır. Halatlı lambader modelleri de modern mekanların en çok tercih edilen aydınlatmalarından olmaktadır. Aynı şekilde, aynı hoş görüntüyü sağlayabilen hasır lambader çeşitleri de modern mekanların en çok kullanılan ve sevilen çeşitlerindendir. Bu halatlı lambader ve hasır lambader çeşitleri, özellikle son zamanlarda ortaya çıkmakla beraber, çeşitli mekanlarda kullanımı hızlı bir şekilde yayılmıştır.

 Bulundukları yerlerde zarif duruşlarıyla dikkat çeken modern detaylara sahip dekoratif lambader çeşitleri, evlerde çokça tercih edilmektedir. Bella Moison’ da bulunan bu aydınlatma elemanları ile evlerde şık köşeler oluşturabilmek mümkündür.

Lambaderler Ne Renk Olmalıdır?

Mekanlarda dekorasyon amaçlı kullanılan bu aydınlatma tiplerinin bulunduğu ortama uyum sağlayan farklı birçok renkte çeşidi bulunmaktadır. Bella Moison’ da metal lambader çeşitlerine kolaylıkla ulaşmak mümkündür. Bu tarz gri lambader modeller, genellikle endüstriyel stilde kullanılmakla birlikte modern stillerde de tercih edilebilmektedir. Bella Moison’ un en çok tercih edilenlerinden biri de ağaç lambader olmaktadır. Bu tarz ile ahşaptan yararlanılarak, sıcak ve şık mekanlar yaratılabilmektedir.

 Modern mekanlar için gold lambader çeşitleri de parlak sarı renk ile mekanlarda farklılık ve şıklık yaratabilmektedir. Bu tarza hitap eden ve en çok kullanılan renkler, siyah ve beyaz benzeri nötr renkler olmaktadır. Bu tonlardaki renklerin hâkim olduğu iç mekanlarda, siyah lambader ve beyaz lambader çeşitleri minimal ve sade görüntüleri ile mekanlara zarif dokunuşlar yapılması için kullanılabilmektedir. Retro lambader çeşitlerinde ve bohem stildeki mekanlarda kullanılan çeşitlerinde, daha canlı renkler ile bu aydınlatma elemanları mekanlara uyumluluk sağlamaktadır.

Lambader Kurulumu Nasıldır?

Lambader modelleri, 3 ayaklı lambader ve tek ayaklı lambader olmak üzere çeşitlenmektedir. Ayak sayılarındaki bu değişim, aydınlatma elemanlarının kurulumunda da fark yaratabilmektedir. Kolay bir şekilde kurulumu yapılan bu aydınlatma elemanları, ayaklarından ve lambader başlığı denilen üst kısımdan oluşmaktadır.

 Talimatlarda olduğu şekilde, ayaklar ve benzeri elemanlarla iskelet oluşturulduktan sonra lambader başlığı takılır. Genel olarak, bu aydınlatma elemanlarının başlıklarında esas ışık kaynakları bulunmaktadır. Kurulumu gayet kolay olan bu dekoratif aydınlatma elemanları, istenilen yerlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Lambader Nerelerde Kullanılır?

Köşe lambası denildiğinde akla ilk olarak bu aydınlatma elemanlarını geldiği şüphesiz gerçektir. Dekoratif lambader çeşitlerinin genel kullanım yerleri sık kullanılan yaşam alanlarıdır. Evlerin yatak odalarında ve oturma odalarında dekorasyonun bir parçası olarak kullanılmaktadırlar. Bulundukları mekanların stiline ve tarzına uygun olan aydınlatma elemanlarının kullanılması önemlidir. Yani, doğru aydınlatma doğru yerde kullanılmalıdır. Örneğin, ağaç lambader ve kütük lambader çeşitleri hemen hemen aynı tarzlarda kullanılmaktadır. Bununla birlikte, siyah lambader ve beyaz lambader çeşitleri de renklerinden dolayı genel olarak minimal ve modern mekanlarda tercih edilmektedir.

 Endüstriyel tasarımların hâkim olduğu evlerde ise metal ayaklı lambader ve gri lambader çeşitleri sıklıkla kullanılmaktadır. Renk ve stil dışında kullanılan aydınlatma elemanlarının şekillerinin de mekanlara uyumlu olmaları gerekmektedir. Bu şekilde, bir salon lambader seçilirken ihtiyacı karşılayabilmesiyle birlikte, kullanılacağı yerle uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.

Lambader Fiyatları

Bella Moison’ da bulunan her ürün tamamen kaliteli kullanım sağlamaktadır. Ayrıca, sahip olunan ücreti sonun kadar karşılamayı başaran köşe lambası çeşitleri için iade koşulları sağlandığı süreçte iade işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Ucuz lambader çeşitleri evlerde dekorasyonu kolayca sağlamak mümkündür. Ancak, bununla birlikte bir salon lambader çeşidinin kaliteli görünmesi de önemli bir detaydır. Her ürünüyle kaliteyi yakalamayı başaran Bella Moison, ister kütük lambader olsun ister de metal ayaklı lambader olsun her şekilde müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

 Lambader fiyatları hakkında Bella Moison internet sayfası üzerinden bilgi sahibi olunabilmektedir. Bununla birlikte, lambader fiyatları üzerine yapılan herhangi bir indirim ve benzeri kampanyalardan yine site üzerinden haberdar olunabilmektedir. Kampanyalarla kalitenin yanında ucuz lambader sahibi olunması da rahat bir şekilde gerçekleşebilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.