sadsad x
asdasd
 • Masara Kilim (​80x150 cm) Yakınlaş
 • Masara Kilim (​80x150 cm) Yakınlaş
 • Masara Kilim (​80x150 cm) Yakınlaş

Masara Kilim (​80x150 cm)

Ürün Kodu : 2002KILM0005-103
199,95 TL
159,96 TL
%20 indirimli
Ebat Seçimi

120x180

80x150

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • TESLİMAT & İADE KOŞULLARI
 • Yorumlar (0)
 • 80x150 cm ölçülerindeki Masara Kilim %33 Akrilik %52 Pamuk %15 Polyester karışımıdır. 1058  gr/m2 kaymaz tabanlı ve iplik boyalı dokuma kilim %100 Türk malıdır. Çamaşır makinasında 5 yıkamaya kadar garantilidir. 

  Genel Kullanım:
   
  *Kiliminiz çırpılmamalı, dövülmemeli, elektrik süpürgesinin fırçasız uçları ile süpürülmelidir. 
   
  *Kiliminizin üzerine koyulan sehpa, koltuk vs. eşya var ise iz yapmaması için yerleri ara ara değiştirilmeli, temas eden yerler elektrik süpürgesinin fırçasız uçları ile süpürülmelidir.
   
  Leke Çıkarma:
   
  *Eğer halınıza bir şey dökülürse çok hızlı bir şekilde harekete geçilmelidir. Bu gibi durumlarda öncelikle sıvı dağılmadan kağıt havlu ile tampon uygulanarak fazla sıvı emilmeli, kesinlikle ağartıcı kimyasal içeren temizlik maddeleri (çamaşır suyu gibi) kullanılmamalıdır. Sıvının döküldüğü alan tampon uygulamasından sonra soğuk su ve doğal sabun ile silinmelidir. Silme işlemi lekeyi dağıtmayacak bir şekilde, yumuşak ve beyaz bir bez yardımı ile olmalı; dairesel ve sert ovma işlemlerinden kaçınılmalıdır. Temizlenen bölge tamamen kuruyana kadar üzerine basılmamalıdır.  
   
  Derin Temizlik:
   
  *Kiliminiz için derin temizliğe ihtiyaç duyulduğunda çamaşır makinesinde narin programda maksimum 30 derecede yıkanabilir. Yıkama sırasında kesinlikle Sodyum Hidroksit (Kostik) içeren ağır kimyasal temizleyiciler (çamaşır suyu vb.) kullanılmamalı ve yıkama suyunun sıcaklığı 30 derecedeyi aşmamalıdır. 
  *Temizleme sonrasında kiliminiz asılmadan, yere serili olarak kısa sürede kurutulmalıdır.
  *Kiliminiz ıslakken kullanılmamalı ve direkt güneş ışığından korunmalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.