" />
sadsad x
asdasd

Tüm Paspas Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 47 ürün görüntüleniyor.

Paspas Modelleri

Ev ve yaşam sektörünün en öncü firması olan Bella Maison 1998 yılında İstanbul'da kurulmuş olan kökü bir markadır. Bella Maison markasının anlamı güzel evdir. Önerdiği en son moda ve kaliteli tekstil ürünleri, dekoratif ürünler ve mutfak eşyaları ile öne çıkan Bella Maison markası, her evin kendi içinde bütün bir güzelliği olduğu fikrini savunur. Bu fikirden hareketle evlerimizi daha güzel ve daha farklı bir hale getirmek için çalışan Bella Maison firmasında muazzam bir ürün çeşitliliği vardır.

Değişen dekorasyon trendlerine ayak uyduran Bella Maison firması her dönem en çağdaş, en modern ve en güzel olan ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Başarılı tasarım ekibi ve kalite kontrol uzmanları ile ürünlerinin dayanıklılığını test eden bu öncü firma her zaman insanların ilk tercihi olmuştur.

Bella Maison markasının sunduğu ürünler; kahvaltı takımı, çatal kaşık bıçak takımı, nevresim, yorgan, çarşaf, banyo paspası, mutfak paspası, bardak, kadeh, vazo, tepsi, sabahlık, terlik, çanta gibi ürünlerdir. Çok daha fazla ürün çeşitliliği Bella Maison markasında bulunmaktadır. Her evin ihtiyacı en son moda ürünler Bella Maison ile adrese gelmektedir.

Bir evin olmazsa olmazı bilindiği üzere paspas ürünleridir. Kalitenin ve şıklığın adresi olan Bella Maison firmasında çok farklı özelliklerde ve görünümlerde paspas modelleri bulunmaktadır. Kapı girişlerinde, mutfaklarda, banyolarda ve balkonlarda kullanılan paspaslar hem kullanışlı hem de şık görünen dekoratif ürünlerdir. Bir odayı, banyoyu, mutfağı ve kapı girişini tanımlayan ve tamamlayan bu şık ürünler çok farklı özelliklerde olabilirler.

Bella Maison paspas modelleri piyasada bulunmayan çok farklı ürünlerdir. Farklı malzemelerde, farklı tarzlarda, farklı dokularda, farklı boyutlarda ve farklı renklerde olan paspas çeşitleri ile öne çıkan Bella Maison, herkesin zevkine en uygun ürüne kolayca ulaşmasını sağlamaktadır. Farklı modelleri ve şekilleri ile her eve en uygun paspas modelleri Bella Maison güvencesi ile sunulmaktadır. 

Kullanım Alanlarına Göre Paspas Çeşitleri

Bella Maison paspas çeşitleri kullanım alanlarına göre farklılaşan ürünlerdir. Bella Maison markası adı altında satışı yapılan paspas modelleri; kapı önü paspası, mutfak paspası, banyo paspası, klozet takımı, tuvalet paspası gibi farklı özelliklerde olan paspaslardır.

Farklı alanlarda kullanılacak paspaslar farklı tür malzemeler kullanılarak yapılırlar. Sert malzemeden yapılan ve ayak tabanının kolay temizlenmesine yardımcı olan kapı önü paspası sık dokulu bir üründür. Ayakkabı tabanındaki kir ve çamurun fırçalanarak temizlenmesini sağlayan kapı önü paspası modelleri çok farklı çeşitlerde olmaktadır.

Altı kaydırmaz malzeme kullanılarak yapılan ve üstü yumuşak dokulu olan banyo paspası ürünleri ıslak alanlarda kullanıma uygun bir üründür. Banyo paspası klozet takımı olarak iki veya üç parça halinde satılabilir. Banyo zemininde ve klozetlerin üstünde kullanılan tuvalet paspası ürünleri yumuşak dokulu ve rengarenk ürünlerdir.

Toz ve nem alıcı özellikleri ile bilinen Bella Maison mutfak paspası modelleri ise kaydırmaz paspas çeşitleri arasında yer alır. Makinede yıkanabilen 3d paspas modelleri ve peluş paspas çeşitleri evin her alanında kullanılabilen; mutfağa, salona, oturma odasına ve yatak odasına uyum sağlayan farklı renk ve tasarımları ile evleri aydınlatan ve güzelleştiren parçalardandır. 

Odaya Renk Katan Paspaslar Nasıl Temizlenir?

Evlere renk katan, evleri daha güzel gösteren paspaslar yapıldıkları malzemeye ve paspasın türüne göre farklı yöntemler uygulanarak temizlenebilirler. Kapı önlerinde kullanılan kıvırcık paspas modelleri sert malzemeden yapılan ürünlerdir. Bu nedenle temizlik aşamaları penye ip paspas veya peluş paspas türlerinden biraz daha farklıdır.

Bella Maison kıvırcık paspas türleri fırça, çamaşır deterjanı, limon suyu yardımı ile bir kova suda yıkanabilen ürünlerdir. Sık kirlenen ve kapı önlerinde kullanılan bu ürünlerin ve havuz paspas çeşitlerinin periyodik olarak temizliğinin yapılması hijyen açısından oldukça önemlidir. Yıkama işleminden sonra paspasın kullanımı için iyice kuruması beklenmelidir.

Islak hacimlerde kullanılan kaydırmaz paspas ve tuvalet paspası gibi ürünler makinede yıkanabilen paspaslardır. Renk kaybı olmaması için yıkama işleminde çamaşır ağartıcının kullanılmaması gerekmektedir. Farklı boyutlar ve farklı türlerde olan çeşit çeşit paspas ürünleri Bella Maison kalitesi ve güvencesi ile sunulan ürünlerdir. Yıkanabilen paspas çeşitlerinden olan kağıt paspas ve yuvarlak banyo paspası gibi ürünler uzun yıllar rengini ve dokusunu koruyan kaliteli ürünlerdir. 

Paspas Fiyatları

Bella Maison markası ile satışı yapılan paspas çeşitler anlamında oldukça farklıdırlar. Farklı tarzdaki, farklı dokudaki, farklı türdeki farklı malzemeleri paspas modelleri farklı fiyatlardan satılmaktadır. Bella Maison paspas fiyatları paspas ürünlerinin boyutuna, özelliğine, malzemesine, dokusuna ve üründe kampanya olup olmamasına göre değişkenlik göstermektedir. Dönemsel olarak açılan kampanyalar ve avantajlar paspas fiyatlarında büyük indirimlere sebep olmaktadır. Bu bakımdan müşterilerini sevindiren Bella Maison markası çok uygun fiyatlı paspas çeşitliliği ile dikkat çekmektedir.

İstanbul merkezli Bella Maison markası paspas çeşitler konusunda oldukça donanım sahibi bir markadır. Başka hiçbir yerde bulunmayacak kalitedeki ürünler Bella Maison kalitesi ve farkı ile sunulmaktadır. Deneyimli tasarım ekibi tarafından tasarlanan paspas fiyatları da piyasanın oldukça altındadır. Kalite kontrol ekibinin ve tekstil ekibinin denetimleri ile kullanım dayanımı test edilen ürünler uzun yıllar kullanmaya ve uzun süreli yıkamaya uygun kaliteli ürünlerdir.

Bella Maison markasındaki paspas çeşitleri her evin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak şekilde düşünülmüş ve tasarlanmış modellerdir. Paspasın türü, boyutu ve paspas yapımında kullanılan malzemenin maliyeti paspas fiyatlarını değiştirmektedir. Banyo ve tuvaletlerde kullanılan yuvarlak banyo paspası ürünlerinde fiyat ürünün boyutuna göre değişmektedir. Oldukça uygun fiyatlı olan bu ürünler müşteriler tarafından en fazla tercih edilen ürünlerdendir. Herkesi memnun edecek şekilde tasarlanmış paspaslar müşteri memnuniyetinin tamamen uyumlu olduğu ürünlerdir.

El ile dokuma işlemi gerektiren ve zahmet isteyen penye ip paspas modelleri maliyet ve emek olarak düşünüldüğünden fiyat olarak biraz daha farklı ürünlerdir. Her banyoyu en iyi şekilde gösteren, rengarenk ve yumuşak dokulu bu ürünler de oldukça fazla tercih edilen ve uzun yıllar dayanımı olan ürünlerdir. Ayrıca temizliğinin kolay olması da bu ürünlerin satışını etkileyen faktörlerdendir.

Çok farklı renklerde ve tasarımlarda üretilebilen, her zevke ve her eve uyum sağlayan kağıt paspas ve 3d paspas modellerinde de fiyat ürünün boyutuna ve malzemenin cinsine göre değişmektedir. Her odada rahatça kullanılabilen ve yıkanabilen ürünlerden olan bu paspaslar evlerinize renk katacak ve sıcacık bir hava getirecek mükemmel parçalardır.

Bella Maison markası ile satılan ekonomik ve kaliteli ürünler her eve renk katacak tasarım parçalardır. Uygun fiyatlı ve hızlı kargo seçenekli ürünlerden olan havuz paspas modelleri Bella Maison tarafından en fazla satışı yapılan bir diğer üründür. Siz de en güzel paspas modelleri, en tasarım parçalar ve en uygun fiyatlar için hemen Bella Maison adresini ziyaret ederek evinizin güzelliğine güzellik katabilirsiniz.

Sahip olacağınız kaliteli ve modern banyo paspası modelleri en hızlı teslimat ve Bella Maison güvencesi ile tarafınıza en kısa sürede teslim edilecektir. Herhangi bir soru veya daha detaylı bilgi almak için siz de hemen Bella Maison adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.