" />
sadsad x
asdasd

Tüm Peçetelik Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Peçetelik Modelleri 

En şık yemek masalarının olmazsa olmazı ve masaların şıklığını tamamlayan en önemli obje tartışmasız peçetelik çeşitleridir. Peçetelik sadece masada peçetelerin konulduğu bir obje olarak değerlendirilmemelidir. Masa ile yemek takımları ile uyumlu bir peçetelik masanın görselini tamamlayacak ve çok şık bir ortam oluşturacaktır.

Bella maison olarak sizler için en kaliteli en şık en uygun peçetelik çeşitlerini bularak web sitemizde sizlere sunuyoruz. Dekoratif tasarım uzmanlarımız tarafından hazırlanan ve özenle seçilen peçetelik modelleri sofralarınızla tam uyum sağlayarak evinizin dekorasyonunu tamamlayacaktır. Sizlere sunmuş olduğumuz peçetelik modelleri en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Yıkama ile ya da uzun süre kullanımdan dolayı renk atması ve kararması yapmayacak şekilde üretilmişlerdir.

Piyasada bulunan birçok peçetelik çeşidi yapımında kullanılan kalitesiz boya malzemelerinden dolayı bir süre sonra renkleri atmakta, boyaları dökülmekte ve hatta peçetelere bile boyaları geçmektedir. Bu gibi durumlarda peçeteler kirli gibi görünecek ve misafirleriniz için hoş bir görüntü oluşturmayacaktır. Peçetelikler üretildikleri malzemeye ve kullanım türlerine göre farklı modellerde olabilmektedir.

Ahşap Peçetelik

Ahşap sağlıklı ve doğal bir malzeme olmasından dolayı sıkça tercih edilen bir malzemedir. Ahşap peçetelik modelleri gerek her renk ile uyumlu olabilmeleri ve boya kullanılmadığı için doğal bir görünüm sağladıkları için çok tercih edilen peçetelik çeşididir. Ahşap peçetelik modelleri ile genelde geleneksel dekorasyon sevenler tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Ahşap peçetelikler farklı desenlerde ve şekillerde özel kesim yöntemleri kullanılarak oluşturuldukları için kusursuz bir görüntü oluştururlar. Atalarımız ne deni önce gözünü doyuracaksınız insanların bu göz doyurmadan kastedilen yemeklerin ve sofranızın görselliğidir. Yemek masanızda göz doyurmak için yapmış olduğunuz yemek sunumları kadar masanızın dekorasyonu da çok önemlidir. Şık masalar hazırlamak ihtiyacınız olan ise küçük gibi görünen bir peçeteliktir.

Bella Masion olarak sizler için seçmiş olduğumuz en şık ve kaliteli ahşap peçetelik modellerine web sitemizden ulaşıp kolay bir şekilde alabilirsiniz. 

Havlu Peçetelik 

Mutfaklarda ve genelde iş yerlerinden çok kullanılan peçete türü havlu peçetelerdir. Havlu peçeteleri kullanırken mutlaka bir peçetelikle beraber kullanmalıyız. Aksi halde peçeteler ıslanacağı için peçetelerin zayi olmasına neden olabilmektedir. Havlu peçetelik sayesinde peçetelerinizi güvenle kullanma imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca havlu peçetelikler sayesinde mutfağınızda şık bir görüntüde oluşturabilirsiniz.

Havlu peçetelik sayesinde peçetelerinizi korunaklı bir şekilde kullanacağınız için peçeteleriniz üzerine görünmez bakteri ve virüslerin yerleşmesini de engellemiş olursunuz. Havlu peçetelik kullanarak sadece kullanacağınız kadar yaprak koparacağınız için ciddi bir tasarrufta sağlayabilirsiniz. Bella Masion olarak farklı renk ve desenlerden oluşan koleksiyonumuzdan istediğiniz peçetelik modelini kolayca seçip mutfağınızın şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Rulo Peçetelik 

Rulo peçeteler saklanma olarak zorluklar oluşturmaktadır. Kolay temizlik için kullanılan rulo peçeteler saklanması zor olduğu için işimizi kolaylaştırmak yerine zorlaştırabilir. Bu sebeple sizler için özenle seçmiş olduğumuz rulo peçetelik modelleri sayesinde rulo peçetelerinizi kolay bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz.

Mutfakta kullanılan alanlar oldukça önemlidir. Mutfakta kendinize çalışacak ekstra alanlar yaratmak içinse yapmanız gereken en önemli şey doğru dekoratif ürünler kullanmak olacaktır. Rulo peçeteliklerde bu amaçla kullanılabilecek en doğru ürünlerin başında gelmektedir.

Bella Masion olarak evinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir platformda kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Farklı renk ve şekillerde rulo peçetelik modellerimize tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Metal Peçetelik

Metal peçetelik modelleri hem sağlamlığı hem de kolay temizlenebilir olması nedeniyle en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Metal peçetelik modelleri farklı renk ve desenleri nedeniyle oldukça sık bir tasarım aracı olarak kullanılmaktadır. Bella Masion peçetelik modelleri içerisinde yer alan metal peçetelik çeşitlerimizin tamamı özel olarak üretilmekte olup renk ve boya atması ya da solması yaşanmayacak şekilde üretilmektedirler.

Bella Masion olarak sizlere sunmuş olduğumuz tüm masa üstü peçetelik ürünleri firmamızın garantisi altında yer almaktadır.

Gold Peçetelik 

Yıllardır şıklığın ve zenginliğin bir göstergesi olarak kullanılan altın yani gold rengi şimdilerde en şık tasarımlar elde etmek için kullanılan modelleri oluşturmaktadır. Gold peçetelik modelleri ile oldukça şık masalar hazırlayabilirsiniz. Gold peçetelik ürünlerimizin tamamı kararma yapmaması için özel olarak üretilmekte olup kararma ve solmaya karşı garantilidir.

Gold peçetelik kategorimizde kara peçetelik, yuvarlak peçetelik, masa üstü peçetelik ve havlu peçetelik gibi farklı ürün çeşitlilikleri bulunmakta olup dilerseniz set şeklinde dilerseniz tek tek de alabilirsiniz. Bella Masion peçetelik modelleri en şık, en kaliteli ve en uygun fiyatlı koleksiyonlardan oluşmakta olup günümüz modasına en uygun modern peçetelik modellerine yer verilmektedir.

Masanıza Renk Katacak Peçetelikler

Bella Masion olarak amacımız hayatınıza renk katacak en şık ve en kaliteli ev gereçlerini en uygun fiyatla sizlere sunmak. Bu amaçla yola çıkan firmamızda sizler için en şık ürünleri sizlere ulaştırmaktayız. Hayatınıza renk katacak sofralar hazırlamanız için ihtiyacınız olacak en şık en kaliteli modern peçetelik modellerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik hızlı ve güvenli kargolama ile aldığınız ürünler en hızlı şekilde kapınıza kadar geliyor.

Masanıza renk katacak olan renkli kağıt peçeteleriniz ile beraber kullanacağınız kağıt peçetelik çeşitleri ile şık ve renkli masalar hazırlayabilirsiniz. Kağıt peçetelik modelleri sayesinde masanızın üstünde kolayca ulaşılabilir peçeteler bulundurabileceğiniz gibi aynı zamanda peçetelerin kirlenmeden masanın üzerinde bulundurabilirsiniz.

Hazırlayacağınız şık masalar ile misafirleriniz yıllarca sizin masanızı konuşacak ve hep sizin şıklığınızı yakalamak için çaba harcayacaklardır. Hayatınıza renk katacak şık masalar hazırlamak için ihtiyacınız olan ev gereçlerine Bella Masion internet sitesinden ve mağazalarından ulaşabilirsiniz. Bella Masion olarak sizler için sunmuş olduğumuz peçetelik modellerinden en çok tercih edilenleri ise;

 - 8 x 13 x 2 cm boyutlarında olan yaprak desenli beyaz peçetelik,

 - 8 x 16 x 2 cm boyutlarında olan bakır peçetelik,

 - 8 x 13 x 2 cm boyutlarında dikdörtgen bakır peçetelik,

 - 8 x 16 x 2 cm boyutlarında olan gold peçetelik,

 - 8 x 13 x 2 cm boyutlarında olan göz desenli beyaz peçetelik,

 - 8 x 13 x 2 cm boyutlarında olan dikdörtgen gold peçetelik,

 - 30 x 14 x 14 cm boyutlarında olan gold havlu peçetelik, modelleridir.

Peçetelik Fiyatları

Bella Masion olarak sizlere sunmuş olduğumuz peçetelik modelleri piyasanın en uygun peçetelik fiyatları ile öne çıkan ürünleridir. Peçetelik fiyatları kullanılan malzemeye, kalitesine ve yapısına göre değişmektedir. Genel olarak en uygun peçetelik modelleri plastik peçeteliklerdir. Ahşap peçetelikler ise el yapımı ve makine kesimi olarak iki gruba ayrılmaktadır ve el yapımı peçetelikler daha değerlidir.

Peçetelik modelleri içerisinde seramikten yapılmış olan özel işlemeli modeller ise daha çok tercih edilmektedirler. Bella Masion olarak sunmuş olduğumuz peçetelik modellerinin tamamı özel olarak üretilmekte olup renk solması ve dökülme olmaması için özel olarak tasarlanmış ve en kaliteli tesislerde üretilmiştir.

Bella Masion ile masalarınıza renk katacak farklı renk ve modellerde peçeteliklere en uygun fiyatla ulaşmak için sizleri de web sitemize bekleriz Bella Masion 'da bir gün değil her gün efsane indirimler mevcuttur. En şık Peçetelik modelleri Bella Masion'da. En uygun peçetelik fiyatları, güvenli online alışveriş imkanı ile bellamasion.com'da sizleri bekliyor!

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.