" />
sadsad x
asdasd

Tüm Pike & Pike Seti Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Pike Modelleri

İçinde yaşadığımız toplumun ihtiyaçlarına ve kültürel yapısına yönelik farklı çözümler sunmaktayız. Evi sadece yaşamak için değil tarzımızı yansıtan huzurlu ve güvenli bir ortam haline getirebilmek önem arz eden bir husustur. Bu bağlamda ilham kaynağı olan ve yaratıcı dekorasyon ev tekstili ürünleri ile sizlere hizmet vermek ve evinizde rahat bir yaşam sürmenize katkı sağlamak istiyoruz. Dekorasyon önemli bir konudur, çünkü yaşadığımız ortamın görünümü, işlevselliği, duygu dünyamızı büyük ölçüde etkilemektedir. Kaliteli ve işlevsel olarak tasarlanmış bir dekorasyon motivasyonunuzu artırmakla kalmaz size ve çevrenize pozitif enerji verir. Bu misyon ile yaşadığı mekana kendi tarzını yansıtmak isteyenlerin tercih ettiği bir marka olarak yüzlerce ürünümüz arasından size uygun seçimi yapmanızı, evinizin enerjisini artırarak sıra dışı bir ortama dönüşmesini vaad etmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizi mağazalarımıza ve online alışveriş sitemize sıra dışı bir alışveriş deneyimi ile keyifli ve huzurlu yaşam alanlarına, mutlu bir geleceğe davet ediyoruz.

Çeşitli desenler ve renk seçenekleriyle sunulmakta olan pike modelleri yatak odasının görünümüne değer katmaktadır. Özellikle desen içeren pike takımı modelleri ile yatak odasına farklı bir tarz kazandırılmaktadır. Bununla birlikte ilkbahar, sonbahar ve yaz aylarında tercih edilecek çeşitli tarzlardaki pike takımı modelleri firmamızda siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Battaniye ve yorganın fazla geldiği sıcak mevsimlerde sıklıkla kullanılan pike modelleri mevsim geçiş dönemlerinde de kullanılmaktadır.

Pike takımları farklı boyutta ve çeşitli renklerde olabilmektedir. Kabartmalı pamuk türünden kumaş kullanılarak imal edilmektedir. Firmamızda tek kişilik pike modelleri ile çift kişilik pike modelleri yer almaktadır. Yatak odalarının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan pike dantel örnekleri pike modelleri evin dekorasyonuna da uyumlu seçilmelidir. Hafif ve ince tasarımı ile yaz aylarının gözde ürünü olarak karşımıza çıkan pike takımları, rahat bir uyku geçirmenize yardımcı olmaktadır. Günümüzde pikeleri yatak örtüsü olarak da kullanabilmekte ve farklı tarzda bir şıklık oluşturulabilmektedir. Artık her evin vazgeçilmez ürünlerinden olan tek kişilik pike modelleri ile çift kişilik pike modelleri ihtiyaçlara çözüm sunmaktadır.

Yalın ve sade bir dekorasyon düşünülüyorsa tek renk pike modelleri tercih edilebilmektedir. pastel tonlardaki tek renk pike dantel örnekleri pike modelleri genelde her renk ile uyum sağlayabilmektedir. 3D baskılı pike tasarımları yatak odasının tarzını değiştirmekte, ortama yeni bir atmosfer kazandırmaktadır. Pastel tondaki tek pike modelleri dantel pike modelleri yastık kılıfları ile çarşafları bir takım haline getirmek mümkün olmaktadır. Yan kısmı şerit halinde dantel pike modelleri geniş renk yelpazesi ile yatak odalarına farklılık kazandırabilmektedir. Farklı renk ve tonlarda üretilen pike takımları, pike dantel modelleri ile yatak odasının gözde aksesuarlarından olmaktadır. Pikeler yıkanabilme özelliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlamakta, pike dantel modelleri böylece tertemiz olarak kullanılabilmektedir.

Pike Setleri

Pike takımı modelleri farklı ebat ve renklerde üretilmektedir. Pike takımı tek kişilik tasarımlarda 150 x 220 cm tek kişilik pike, 160 x 240 cm tek kişilik çarşaf ile 50 x 70 cm yastık kılıfı bulunmaktadır. Tek kişilik pike takımı modellerinde uygun tarz ve desenlerde pike, yastık kılıfı ve çarşaf modelleri bir arada müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Düz çarşaf ve yastık kılıfı ile 3D baskılı bir pike modeli yatak odası için sade bir görünüm sağlamaktadır. Bir de kanaviçe pike modelleri bulunmaktadır. Bu kanaviçe pike modelleri arasından farklı desen ve tonlarda yapılacak tercihlerde yatak odasına farklı bir görünüm kazandırmak mümkün olmaktadır.

Pike takımı çift kişilik ürünlerde ise 50 x 70 cm ebatında 2 adet yastık kılıfı, 240 x 260 cm çift kişilik çarşaf ile 200 x 220 cm pike yer almaktadır. Bazı setlerde bu ölçüler değişim gösterebilmektedir. Desenli yastık kılıfları, pike dantel örnekleri pike modelleri yatak odasına farklılık kazandıran ürünlerdir. Özellikle yan kısmı şerit pike dantel örnekleri pike modelleri ile pozitif bir enerji yayan yatak odası görünümünü elde edebilirsiniz. Bir de çoçuk pike takimi modelleri bulunmaktadır. Çocuk odalarında çoçuk pike takimi modelleri çok şık ve enerjik durmaktadır. Değişik desen, renk ve tasarımlarda çocuk odalarını tanzim edebilirsiniz.

Günümüzde yaygın bir şekilde kullanılmaya başlayan kanaviçeli pike takımı modelleri ev hanımları arasında çok konuşulmaktadır. Gelinlerin çeyizinde olmazsa olmaz listesinin başında kanaviçeli pike takımı modelleri yer almaktadır. Çeyizlerde şimdilerde pike modelleri dantel süslemeli tasarımlar yer almaktadır. Firmamızda her türlü pike modelleri dantel süslemeli dantel pike takımları modelleri bulunmaktadır. Siz de yatak odanızın görünümünü yeniden dizayn etmek istiyorsanız dantel pike takımları modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Yatak üzerine pike takımı dantel modelleri serildiğinde göz kamaştırıcı bir güzellik ve sadelik hissedeceksiniz. Çok çeşitli tasarımlar ile pike takımı dantel modelleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Kumaş türü açısından farklı tekstil ürünleri kullanılsa da en çok tercih edilen kumaş türü pamuklu ve bambu içerikli kumaş türleridir. Her iki kumaş türü de terletmeme özelliği sayesinde bireylere rahat ve sağlıklı bir uyku sağlamaktadır. Bununla birlikte polyester ve naylon içeren kumaş türü ile üretilmiş pikelerden kaçınılmalıdır. Bu tarz ürünler hem terlemeye sebebiyet vermekte hem de bireyin uyku kalitesini olumsuz etkilemektedir.

Pike setlerinde kullanılan kumaşlar pamuklu olup hava geçirgenliği sunmakta ve cildin nefes almasına izin vermektedir. Bu şekilde uyku esnasında terleme ve nem nedeniyle rahatsızlık hissetme gibi bir durum asla söz konusu olmamaktadır. Hava geçirgenliği sayesinde terlemenin sebebiyet verebileceği bakteri oluşumunun da önüne geçilmektedir.

Pike alırken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Dikkat edilmesi gereken en önemli faktör pike kumaşının kalitesi ve dikim özelliğidir. Bilindiği gibi kumaş kalitesi gerek pikenin doğal iplikten üretilmiş olması gerekse yıkama sonrası çekmemesi ile ölçülmektedir.

Naylon veya polyester içeren kumaşlar ile üretilmiş pike modellerinden kaçınılmalıdır. Terlemeye sebebiyet vermekte ve uyku bozukluklarına neden olmaktadır.

Günlük kullanım göz önünde bulundurulduğunda pikenin sık aralıklarla yıkanacağı unutulmamalıdır. Bu nedenle pike kumaşının pamuklu olması yani yüksek derecede yıkanabilme özelliğine sahip olması gerekmektedir.

Pike takımı alırken pikenin boyutlarının kontrol edilmesi ve ona göre alınması gerekmektedir. Standart ölçülerin dışında bir yatağa sahipseniz alacağınız pike boyutları da ona göre olmalıdır.

Pikeler özellikle sıcak havalarda rahat bir örtü olarak kullanıldığı için aynı zamanda yatak odasının dekoratif aksesuarlarından biri olmaktadır. Bu sebeple pike seçerken yatak odasının dekoratif özelliklerine uyumlu renk ve tonlarda seçim yapmak faydalı olacaktır. Örneğin perdelerin ve yatak odasına ait mobilyaların renklerine uyumlu pike modelleri seçerek göz alıcı şık dekorasyonlar elde edilebilir.

Pike Fiyatları

Pikeler her mevsimde kullanılabilme imkanı sağladığından yatak odası tekstil ürünleri arasında yerini almaktadır. Hafif ve nefes alan kumaşı sayesinde rahat bir uyku imkanı sağlayan pikeler tek olarak veya takım halinde firmamızda siz değerli müşterilerimize arz edilmektedir. Pike modellerimiz kaliteli tekstil ürünleri kullanılarak üretilmekte ve uzun yıllar ilk günkü görünümünü korumaktadır. Kaliteli pike modellerine bütçenize uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan deneyimli personellerimiz sizlere pike dantel örnekleri pike modelleri seçiminde yardımcı olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.