sadsad x
asdasd

Plaj Havlu Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Plaj Havlusu

Doğru havluyu seçmek ilk başta kolay gibi görünür ancak nerede ve ne amaçla kullanacağınıza göre dikkat edilmesi gereken bazı önemli detayları gözden kaçırmamak gerekiyor. Evde kullanılan el havlusu, yüz havlusu, ayak havlusu ya da banyo havlusu gibi ürünlerde öne çıkan bazı özellikler plaj havlusu için de önemli. Ancak yaz sıcağında kumların üzerine kullanacağınız plaj havlusu modelleri arasında seçim yaparken dikkate almanız gereken başka etkenler de var.

Plaj Havlusu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yazın denizden ya da havuzdan çıktığınızda kullanacağınız plaj havlusunun vücudunuzu sarması için doğru boyutlarda olması gerekiyor. Bedeninize küçük ya da büyük gelen bir model, kurulanırken zorluk çıkaracaktır. Bununla birlikte, plaj çantası içerisinde çok yer kaplayan bir havlu, siz kurulandıktan sonra daha da ağırlaşacağı için taşıması da zahmetli hale gelecektir. Kurulanmak için ayrı, güneşlenmek için ayrı havlu kullanmak isterseniz kurulanma amaçlı olanı küçük, güneşlenme amaçlı olanı büyük ebatlarda tercih edebilirsiniz.

Erkek plaj havlusu veya bayan plaj havlusu fark etmeksizin, havlunuzun dolgun veya hafif olması kararını kendi önceliklerinize göre vermelisiniz. Kimileri taşıması kolay olduğu, çamaşır makinesinde daha az yer kapladığı için ince plaj havlusu modelleri tercih ederler. Kimileri ise tende oluşturduğu rahatlık hissinden hoşlandığı için daha dolgun havlulara yönelirler. Dolgunluğu, ebadı ve ağırlığından bağımsız olarak, kalitesi ve sağlıklı oluşu sebebiyle en çok pamuklu havluların tercih edildiğini de hatırlatmakta fayda var.

Erkek Plaj Havlusu Modelleri

Plaj havlusu modelleri arasında seçim yapmadan önce, karşılaştığınız renklerin kişisel zevklerinizle doğrudan ilgili olmadığını aklınızdan çıkarmayın. Gri, siyah gibi koyu renklerin ısıyı çekeceği için güneşlenirken sizi terletme ihtimali bulunduğunu; beyaz ve krem gibi açık renklerin ise plaj ortamında çok çabuk kirleneceği için ufak dahi olsa tüm lekeleri gösterebileceğini bilmelisiniz. Bu sebeplerden dolayı, yaz konseptine de uygunluğu sebebiyle canlı ve parlak renkli havlular seçmeniz daha doğru olacaktır.

Bayan Plaj Havlusu Modelleri

Tüm bunlarla birlikte, plajda yahut havuz başında kullanacağınız havlunun tarzınızı yansıtacağı gerçeği göz ardı edilemez. Plaj kıyafetlerinizle uyumlu, size yakıştığınızı düşündüğünüz renk ve desenleri seçmek, özellikle çocuklar için yapılmış kurgu karakter baskılı havluların kişiliğinizi yansıtmayacağını unutmamak, plaj havlusunun yalnızca bir kurulanma gereci olmadığını, yuvarlak plaj havlusu gibi modellerin ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını dikkate almak önemli.

Plaj Havlusu Fiyatları

Malzeme türü ve işçilik kalitesinin doğrudan etkilediği plaj havlusu fiyatları, seçeceğiniz modelin ebadı ve ağırlığına göre değişiklik gösterebilir. Tasarımından imalat sürecine kadar her safhasıyla %100 Türk malı olan Bella Maison plaj havlularını mağazalarımızda inceleyebilir, Online Shop üzerinden hemen sepete ekleyin gibi pratik uygulamalarla hızlıca satın alabilirsiniz. Fırsat avantajları sunan kampanya dönemlerine dair anında bilgi almak ve yeni çıkan havlu modellerinden haberdar olmak için e-bülten aboneliği başlatmanızı tavsiye ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.