" />
sadsad x
asdasd

Tüm Sehpa Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 68 ürün görüntüleniyor.

Sehpa Modelleri

Evinize şıklık katacak sehpa modelleri Bella Maison’da. En uygun orta, zigon sehpa ve yan sehpa fiyatları, güvenilir online alışveriş imkanı ile bellamaison.com’da sizleri bekliyor. Farklı tasarımlar, uygun fiyatlı ürünler, kullanışlı malzemeler ile hazırlanmış birçok detaya sahip sehpa modellerimiz ile karşınızdayız. Bu yazımızda sizlere en şık sehpa modelleri hakkında detaylı bilgiler sunacak, uygun fiyatlı kullanışlı sehpa modellerine nasıl ulaşabileceğiniz önerilerini sunacağız. Sizleri daha önce karşılaşmadığınız pek çok sehpaların modeli ile tanıştıracağız. Ayrıca sehpalar alırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar nelerdir üzerine detaylı bilgiler sunacağız. Bella Maison olarak hazırladığımız yazımızı gelin birlikte inceleyelim.

 Oturma odası, salon, iş yeri büroları, ofisler, yatak odaları, botanik alanında sıklıkla kullanımını gördüğümüz ürünler olarak sehpalar birçok farklı detayda hazırlanmaktadır. Farklı ürünlerle hazırlanan bu ürünler adına birçok model bulunmaktadır. Kendi alanınızın tarzına uygun olarak uygun fiyatlı modeller bulabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri kampanyalar dâhilinde de sahip olabilirsiniz. Birçok özelliğe sahip zigon sehpa modelleri zigon, akıllı, çiçeklik sehpa, orta, yan, tv sehpası gibi birçok çeşittedir. Bunun içerisinde orta sehpa modelleri farklı ölçülerde beyaz orta sehpa ve renklerde bulunmaktadır.

 Yeni dönemde sıklıkla tercih edilen tekerlekli sehpa ve mermer orta sehpa bunlardan biridir. Bu alanda akıllı sehpa modelleri de daha az yer kaplayarak birçok imkân sunduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca yan sehpa modelleri ise tepsili sehpa, eskitme ahşap, bakır sehpa, siyah, ceviz renklerinde farklı metal tasarım ürünleri olarak sitemizde hizmet sunmaktadır. Sitemizde zigon sehpa modelleri olarak membran kaplamalı metal servis sehpası ve çiçeklik sehpa ürünleri olarak ise beyaz ahşap ürünler karşımıza çıkmaktadır.

 Daha kaliteli ve şık tasarıma sahip odundan yapılmış kütük sehpa modelleri ise özellikle geniş oturma salonları için ağaç sehpa olarak tercih edilmektedir. Açık alan kullanımlarında çiçek sehpası gibi hasır sehpa ve tepsili sehpa da balkon sehpası olarak dikkat çekmektedir. Yeni teknolojinin sık tercihlerinden biride orta sehpa modelleri için kullanılan katlanabilir sehpa çeşitleri olmaktadır. Ayrıca yuvarlak zigon sehpa ürünleri hem köşe sehpa hem de dekoratif sehpa olarak kullanılır. Bu sayede bir ürün ile birçok farklı oda tasarımı sağlanabilmektedir.

Sehpa Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 Sehpalar farklı tasarım ve fiyatlandırmaya sahip ürünleridir. Sitemizde kendi ev tasarımınıza özel birçok ürünle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca renk uyumu sağlayabilmeniz adına farklı alanlarda kullanılan sehpa takımı çeşitleri içerisinde farklı renkli tasarımlarda mevcuttur. Sehpalar alırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta dekoratif sehpa tercihleri olmaktadır. Yani kendi ev tasarımınıza uyması önemlidir. Güvenlik açısından sehpanızın şekil yapısı önemlidir. Çocukların bulunduğu evlerde yuvarlak orta sehpa ya da katlanabilir sehpa tercihi doğru olacaktır.

 Aynı şekilde cam zigon sehpa dışında başka modeller tercih edilmelidir. Özellikle orta sehpa çeşitleri için yüksek sehpa modellerinden olması önemlidir. Üzerindeki lekeleri siyah orta sehpa çeşitlerinin daha kolay gösterirken renkli sehpa ya da beyaz orta sehpa ürünleri bu konuda daha avantajlı olmaktadır. Ayrıca koltuk yanı sehpa ya da fiskos sehpa seçimlerinde sehpanın fonksiyonları önemli olmaktadır. Sehpanın masa olan sehpa olması, hem sıklıkla kullanılabilecek hem de koltuk sehpası olması açılır orta sehpa seçimi önemli detaylar arasında gösterilebilir kullanışlı ürünler her zaman daha sık tercih edilmektedir.

 Ayrıca bu sehpalar türleri daha pahalı olmakla birlikte farklı oda ve mekânlarda da kullanılabil emektedir. Kullanışlı malzemeler ile hazırlanmış gold sehpa ürünleri ya da bakır sehpa ürünleri de tercih edilebilir. Daha rahat bir görünüm sağlayan puf sehpa çeşitleri ise evin içerisi sade bir görünüme sahip odalar için daha uygundur. Bir başka önemli nokta ise sehpaların ölçüleri olmaktadır. Özellikle bu konuda yapılan hatalar müşteriler için yanıltıcı bir sonuç olabilmektedir. Oda ölçülerine göre yüksek sehpa modelinizi seçmeniz iyi olacaktır. Özellikle orta ve zigon sehpa için çok önemlidir. Bu açıdan da hem orta sehpa fiyatları hem de zigon sehpa fiyatları incelenerek karar vermek gerekir. Ölçüler ile fiyatlar orantılı olarak değişmektedir. Farklı çeşitlere sahip olan yuvarlak zigon sehpa, farklı, tekli sehpa, çoklu sehpalar, plastik sehpa, bakır ve epoksi sehpa ya da cam zigon sehpa gibi ürünler ev ölçüleriniz ve salon ürünlerinizin boyutları açısından belirlenmelidir. Açık alanlarınız için balkon sehpası tercih edebilirsiniz.

Evinize Şıklık Katacak Kullanışlı Sehpalar

 Evler, insanların en çok özendiği mekânlar olarak dikkat çekmektedir. Özellikle tüm aile bireylerin kullandığı salonların ve misafir odaların düzenlenmesinde zigon sehpa modelleri sehpaların önemi büyük olmaktadır. Birçok farklı sehpa çeşitleri içerisinde bazı orta sehpa modellerinde daha kullanışlı olabilmektedir. Evinize şıklık katacak sehpalar içerisinde birbirinden şık ürünlerimizden bahsedecek olursak renkleri ile ön plana çıkan gold sehpa ve köşe sehpa çeşitlerimiz, Koltuk yanlarında uyum yakalayan koltuk yanı sehpa ürünlerimiz oldukça kullanışlıdır.

 Sıklıkla tercih edilen istediğini zaman açıp kullanabileceğiniz akıllı orta sehpa çeşitleri, farklı dokulara sahip metal sehpa ve cam sehpa gibi ürünler mevcuttur. Ayrıca orta sehpa önerileri içerisinde tv sehpası modellerinden farklı olarak ayak yapıları değişiklik göstermektedir. Halınızın dokusuna zarar gelmemesi adına ayaksız akıllı sehpa ya da servis sehpası tercihiniz olabilir. Kütük kullanımı ile tasarlanan ahşap sehpa çeşitleri ise mermer sehpa ya da hasır sehpa çeşitlerinden farklı olarak daha dayanıklıdır. Ayrıca koku yapabilir.

 Hareketli sehpalar adına tekerlekli sehpa önerilir. Bahçelerde daha çok kullanılan çiçek sehpası masa setiyle birlikte sehpa takımı olarak ta temin edilebilir. Ayrıca kütük sehpa önerileri bahçe tasarımları içinde uygundur. Bahçe koltukları ortasında kullanım için ise tekerlekli orta sehpa ya da ahşap orta sehpa sık tercih edilen ürünlerdir. Ayrıca fiskos sehpa olarak kullanabileceğiniz ahşap sehpa önerileri de açık alanlar için uygundur. Koyu tasarımlı odalar mermer sehpa çeşitleri yan sehpa modelleri içerisinde önerilir. Ayrıca metal sehpa ya da cam sehpa kullanımı için geniş salonlar tercih edilmesi daha iyi olacaktır. Üniteler için seçeceğiniz tv sehpası modellerinde renkli sehpa önerileridir. Ayrıca yan sehpa çeşitleri içerisinde koltuk sehpası tercih edilebilir.

Sehpa Fiyatları

 Yaşadığımız dönemde sehpa fiyatları sürekli olarak değişim göstermektedir. Ancak kullanışlı bir yan sehpa ya da tekli sehpa sahibi olmak istiyorsanız detaylı araştırma yapmak gerekmektedir. Yaptığımız araştırmaya göre ahşap orta sehpa ve akıllı orta sehpa modelleri yuvarlak orta sehpa modellerine göre daha pahalı olmaktadır. Ayrıca mermer orta sehpa çeşitleri epoksi sehpa ya da plastik sehpa gibi ucuz ürünlerdir.

 Ortada kullanılan sehpalar için siyah orta sehpa ve açılır orta sehpa daha uygun ve kullanışlıdır. Ayrıca puf sehpa modelleri de yeni dönem ürünü oldukları için diğer çeşitlerine göre daha pahalı olmaktadır. Bu kapsamda zigon sehpa fiyatları 100- 500 TL, orta sehpa fiyatları 500-1000 TL arasında değişir. Tercih edebileceğiniz tekerlekli orta sehpa ürünleri için ortalama fiyat 200-400 TL arasında belirlenebilir. Ayrıca masa olan sehpa 100-500 TL, ağaç sehpa 600-1500 TL arasında değişebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.