sadsad x
asdasd

Tüm Tabak Grubu Ürünleri

Sıralama seçin
Toplam 274 ürün görüntüleniyor.

 Tabak

Tabak Modelleri

Yemekten alınan lezzetin yalnızca yediklerimizle ilgili olmadığını ortaya koyan birçok araştırma var. Bu araştırmalara göre, yiyeceğin türü ve kokusu kadar sunumu da yemekten aldığımız tadı arttırıyor. Gerek profesyonel işletmeler de gerekse de evlerde sofra tasarımlarının neredeyse bir sektör haline gelmesi bu yüzden.

Bir yemek takımı, birçok farklı üründen oluşuyor: Yemek tabakları,  sunum tabaklarımeyve tabakları, çorba kaseleri, salata kâseleri, amerikan servis, runner, çatal bıçak takımı, su bardakları, kadehler ve diğerleri. Ancak her ne kadar konsept çok sayıda parçadan oluşuyorsa da tasarımın en çok öne çıkan belirleyici unsuru tabak oluyor. Hem şekil hem renk hem de desen yönünden sayısız seçeneğe sahip tabak modelleri sayesinde, zevkinize uygun onlarca farklı tasarıma imza atabilirsiniz.

Tabak Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tabak modelleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, sofranızın bulunduğu ortamda bulunan dekoratif objelerle tabakların uyumudur. Köşeleri belirgin, keskin hatları olan mobilyalara sahipseniz, kare model tabaklar sofranızın görünümünüm mekânla uyumsuzluğunu ortadan kaldırır. Eğer dekorasyonunuzu yumuşak hatları öne çıkararak oluşturduysanız, renk ve desen uyumuna dikkat etmek şartıyla oval ve yuvarlak tipteki tüm tabak modellerini kullanabilirsiniz.

Çeyizlik Tabak Takımı Nasıl Seçilmelidir?

Düğün hazırlıklarının, bir yanıyla keyifli olsa da en zorlu bölümü çeyiz alışverişi şüphesiz. Çeyiz eşyalarını seçerken sıkça kararsızlığa düşebilirsiniz. Özellikle sofra grubunu oluştururken, yemek takımı modelleri arasında kaybolup gitmek işten bile değil. Bella Maison bu konuda çeyiz alışverişi yapacaklara büyük kolaylık sağlıyor. Mix & Match (Karıştır ve Eşleştir) seçeneği sayesinde takım olarak sunulan setlere bağımlı kalmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz parçayı ayrı ayrı satın alarak özgün tasarımlarınızı oluşturmanız mümkün.

Çatal kaşık takımı oluşturduğunuz yemek takımı ile uyumlu olması gerektiğinden, önce tabakları seçmek size kolaylık sağlayacaktır. Bununla birlikte, kaç parça olursa olsun çoğu yemek takımının içeriği birbirinden farklı olabilir. Örneğin bir yemek takımında çay takımı da bulunurken bir başka yemek takımında ekstra kâseler, pasta tabakları ya da ihtiyacınız olmayan kadehler bulunabilir. Bu yüzden, eğer ayrı ayrı değil de set olarak almayı tercih edecekseniz takımın içeriğini mutlaka kontrol etmelisiniz.

Tabak Fiyatları

Sofranızı tasarlarken, tabak fiyatları değişkenliğinin ürünlerin kalitesine ve kullanılan malzemenin türüne göre geniş bir yelpazeye yayıldığını aklınızdan çıkarmamalısınız. İmal edilen malzemeden tasarıma, renklerden ürün tipine kadar yüzlerce farklı modeli bulunan tabak kategorisinde bütçenize uygun seçenekler bulabilirsiniz. Hayal ettiğiniz tasarımları hayata geçirmeyi, özgün dekorasyon fikirlerinizi gün yüzüne çıkarmayı sağlayan Bella Maison tabak kategorisindeki ürünlere, hemen sepete ekleyin seçeneği ve farklı kampanya dönemlerinde faydalanabileceğiniz indirim oranları ile birlikte uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.