" />
sadsad x
asdasd

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Tek Kişlik Yatak Örtüleri

Evimizin nasıl bir hale bürüneceğini tabi ki bizler belirleriz. Hepimizin içinde bir iç mimar ezgileri yatarken, dekoru ve estetiğe dikkat ettiğimiz noktaların olması, renk uyumunun hayatımıza etkileri ve ailemize yaraşan modeller gibi birçok etken bizim evimizi dekore edebilmemiz için gerekli materyaller olarak karşımıza çıkmaktadır. Dekorun ve estetiğin her gün biraz daha değişik göstermesi ve trend renklerin içerisinde bizim rengimizin hangisi olduğunu belirlemek geçmişe nazaran çok daha zor olsa da, içimizi ısıtan ve yuvamızı aydınlatan ve sembolleştiren rengi bulmak bizlere düşmektedir.

Özellikle estetik düşünceleri ve bakışı ile kadınların bu konudaki harika uyumları aslında trendlerin ortaya çıkmasında da büyük bir değere sahiptir. Baştan aşağıya tüm dekorun iç mimarı olarak sizi seçiyoruz ve tüm benliğinizle evinizden bir güneş ışığına kaynak olabilecek güzelliklere sahip olmanızı arzu ediyoruz. İçinizdeki güzelliği evinize de yansıtma fırsatını elinize geçirdiğiniz de her şey ile bu güzelliği ailenize ya da kendinize yaşatabilirsiniz.

Ev tekstilinin gözde ürünleri olarak bilinen ve her geçen gün bu konudaki değişimlerin ürünlere daha da kalite ve estetik kattığı bilinmektedir. Bu denli gelişen ve değişen dekoratif alanın sizin evinizdeki duruşu ve estetiği tabi ki sizlerin hayal gücünüz ve güzellik algınız ile de değişiklik gösterecektir. Dekorasyonuyla sizi ve ailenizi mutlu edebilecek yatak örtüleri modelleri ile siz de güneşin evinizden açmasını sağlayabilir, keyfini ve hazzını doruklara kadar yaşayabilirsiniz.

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

Odanızın dekoratif özelliklerini yansıtan ve hayal gücünüzün içerisinde yer alan renkleri göz önünde bulundurarak tek kişilik yatak örtüsü modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Bella Maison markası olarak siz değerli müşterilerimizin estetiğine ve güzelliğine yaraşır tek kişilik yatak örtüsü ve çift kişilik yatak örtüsü modellerini beğeninize sunmaktayız. Öncelikle tek kişilik yatak örtüsü modelleri ile başlamak doğru olacaktır.

Tek kişilik yatak örtüsü sizin kişisel beğenilerinize bağlı olarak onlarca rengin ve modelin içerisinden size yaraşır bir modele sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Yatak örtüsü tek kişilik olarak seçildiğinde daha kolay ve fikir ayrılıklarına sebebiyet verilmeden seçilebilir. Bella Maison markası olarak sizlerin de beğenisine sunulan Verona, Tiber, Tiber, Neva, Neva ve Verona modellerimiz sizlerin estetik anlayışınıza hitap eden nadide yatak örtüsü modelleridir. Modellerimiz set halinde ve özenle üretilirken, dönemsel trendlere uygun şekilde bulunarak sizlerin renk uyumuna olan dikkatiniz ve estetik kaygınızı içerisinde barındırarak uzmanlarımız tarafından dizayn edilmektedir. Kiremit rengi, Gül kurusu rengi, gri rengi, bej rengi, lacivert rengi ve ekru renkleri ile beğeninize sunulan yatak örtüsü modellerimiz, yüzde yüz pamuk ve saten dokusuyla teninize ve vücudunuza hiçbir şekilde zarar vermeyen bir yapıya sahiptir.

Yatak örtüsü tek kişilik modellerin boyutlarıyla bilgi verilecek olursa da boy genişliği olarak iki yüz kırk santimetre iken, en genişliği ise yüz altmış santimetre şeklinde dizayn edilmiştir. Standart boyutlara sahip olan tek kişilik yatak örtüsü setlerimizin aynı zamanda yastık boyutları da en genişliği elli santimetre iken, boy genişliği ise yetmiş santimetre olarak dizayn edilmiş olup siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Modellerimiz içerisinde tek kişilik yatak örtüsü erkek ve tek kişilik yatak örtüsü bayan şeklinde bir ayrım yapılmazken, renk uyumlarına bağlı olarak tek kişilik yatak örtüsü erkek ve tek kişilik yatak örtüsü bayan şeklinde sınıflandırmalar siz değerli müşterilerimiz tarafından yapılabilir. Cinsiyet ayrımı yapılmadan tüm modellerimizin boyutu ve dizaynı standart şekilde yapılmaktadır.

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tek kişilik yatak örtü setleri seçimlerinde kişisel olarak birçok sınıflandırma mevcuttur. Öncelikle yatak örtünüzü seçerken odanızın dekoruna ve dizaynına uygun renklerde ve dokudaki yatak örtülerini seçmeniz sizin için faydalı olabilir. Eğer yatak odası dekorasyonunuz da bir takım dekoratif özellikler mecvut ise bu özellikleri göz önünde bulundurarak tek kişilik yatak örtünüzü seçmeniz daha sağlıklıdır. Ayrıca yatak odanızın dekorasyonu daha sade ise de yatak örtüsü modelleri arasından sade ve şık modelleri seçmeniz evinizin dekoratif estetiğine katkıda bulunacaktır.

Tek kişilik yatak örtüsü modellerini arasından yatağınızın boyutuna uygun modeller seçmeniz gerekir. Zira yatağınıza küçük gelebilecek yatak örtüsü modelleri görsellik açısından hoş bir alana hitap etmeyecektir. Bu yüzden yatak örtünüzün fırfırları yere değecek şekilde yatağınızda duruyor ise o yatak örtüsü yatağınızın boyutlarına uygun şekilde dizayn edildiğini anlayabilir ve gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Yatak odanızın dizayn daha çok bej ya da beyaz ağırlıklı ise, tek kişilik yatak örtüsü seçimlerinizde daha renkli modeller seçerek odanızı renklendirebilir ve akustiğini değiştirebilirsiniz. Bununla birlikte tek kişilik yatak örtüsünü mavi, kırmızı, yeşil, siyah gibi kendisini bej ve beyaz dekorasyon içerisinde belli edebilecek renkleri seçmeniz de odanızın içerisinde farklı bir hava yaratacaktır.

Tabi ki tek kişilik yatak örtülerindeki en önemli etken renk uyumu ve estetiğidir. Fakat dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli etken ise tek kişilik yatak örtüsünü kolay temizlenebilir bir yapıya sahip olmasıdır. Yatak örtünüzü rahat ve kolayca temizleye bilmeniz, onu daha uzun vadede kullanabilmenizin kapısını açmaktadır.

Tek kişilik yatak örtüsü modelleri arasındaki seçim yaparken yatak örtüsünün dokusu da oldukça önemli bir etkendir. Yatak örtünüzün daha düzenli ve şık görünebilmesini istiyorsanız dokusu konusunda da seçici davranabilirsiniz. Genellikle saten dokular daha kaygan ve kırılgan bir yapısı olmasından dolayı yatağınızın sürekli bozulmasına neden olabilir. Bu yüzden pamuk dokulu tek kişilik yatak örtülerini seçmeniz size ekstra fayda sağlayacaktır.

Tek kişilik Yatak Örtüsü Nasıl Temizlenir?

Tek kişilik yatak örtüleri genel olarak kolay temizlenebilir ve ütülenebilir bir dokuya sahip olması kullanıcıların her zaman için avantajı haline gelir. Çünkü kolay yıkanabilir dokuya sahip olan tek kişilik yatak örtüleri daha uzun vadede kullanımı mümkün kıldığı için temizliğine özen gösterebilecek dokuya sahip olması gerekir. Tek kişilik yatak örtülerini yıkarken 30 derecede hassas seçeneği ile yıkamanız size tavsiye edilmektedir. Bu kurala riayet eden kullanıcıların bir çoğu da uzun seneler tek kişilik yatak örtülerini kullanmaktadır. Ayrıca tek kişilik yatak örtüsü fiyatları ya da çift kişilik yatak örtüsü fiyatlarında uygun fiyatlara da yönelmek yatak örtünüzün kalitesinde azalmalar yol açabilir. Bu sebeple tek kişilik yatak örtüsü fiyatları seçeneklerini sorgularken daha çok kalite ve doku bilgilerine dikkat etmeniz önerilmektedir.

Renklerine Göre Tek Kişilik Yatak Örtüsü Önerileri

Tek kişilik veya çift kişilik yatak örtüsü seçeneklerine bakıldığında sizlere renkler olarak verebileceğimiz tavsiyeler ne kadar fazla olursa olsun sizin içinizdeki estetik kaygı ve renk uyumunu içeren düşünceleriniz bu konudaki en önemli noktalardır. King size yatak örtüsü örneklerindeki renk uyumunu göz önünde bulundurarak sizlerde yatak odanızın estetiğini arttırabilirsiniz. King size yatak örtüsü genellikle çift renklerden oluşan fakat uyum açısından da bir o kadar beğenileri içeren modeller olarak karşımıza çıkar. Yatak odanızın dekorasyonuna uygun renklerde tek kişilik yatak örtüleri seçerek sizlerde estetiğinizi arttırabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.