Flowers

Hollandalı post empresyonist ressam Vincent Van Gogh, bir gün Paris'e kardeşinin yanına gider ve bu sayede dönemin ünlü ressamlarından birisi olan Paul Gauguin ile tanışır. Vincent, Gauguin'den aldığı övgüler ile Sunflowers "Ay Çiçekleri" serilerinin temelini atmış olur. Van Gogh Paris’tekinden daha büyük övgüler almak için Gauguin’i Fransa'nın Arles kasabasındaki yaşadığı eve davet eder. Gauguin Arles'a geldiğinde Vincent Van Gogh onu Sunflowers serisi ile karşılar ve büyük övgüler alır.

the Sunflowers
Flowers

Van Gogh Sunflowers eserlerinde hayatın doğum, gençlik, olgunluk ve ölüm evresi gibi anları metaforik olarak resmetmiştir. 

Vincent Van Gogh’un ilham verici anlarını yaşam alanlarımıza katmak için sizlere Bella Maison’da Van Gogh Sunflowers Özel Koleksiyonunu hazırladık.

Sunflowers serisinde yer alan 15 Ayçiçeği Tablosu’nun ve desen içerisinden alınan ayçiçeği figürlerinin yerleştirilmesiyle oluşturulan tabak seti, bardak seti, nevresim takımı, dekoratif yastık, oda kokusu ve mumların bulunduğu Vincent Van Gogh Sunflowers Özel Koleksiyonu evlerinizi ayçiçeği tarlasına dönüştürmeyi amaçlıyor.

Sunflowers Özel Koleksiyonunu İlk Keşfeden Siz Olun!
Flowers
Flowers
Flowers