sadsad x
asdasd

Yatak Örtüsü Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Evinize İmzanızı Atın

Yatak odanızda kullanacağınız şık ve kaliteli Bella Maison tasarımlarına her sezon yenileri ekleniyor.  Nevresim takımlarından yastıklara, yatak örtülerinden pikelere, çarşaflardan battaniyelere uzanan koleksiyonumuz, hayat dolu mekânlar oluşturmanıza yardımcı olmak için sizleri bekliyor. Yatak odaları için hazırladığımız geniş ürün yelpazesi içinde Mix & Match (Karıştır ve Eşleştir) ile zevkinizi ve yaratıcılığınızı yansıtabilirsiniz.

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

Bella Maison yatak örtüleri, %100 polyester kumaş üzerine kapitone işlemi uygulanarak imal edilmektedir. 180x240 ölçüsündeki tek kişilik yatak örtüleri, farklı desen ve renk seçenekleri sayesinde kişisel kombinler oluşturarak tarzınızı yansıtmanıza olanak sağlar. %100 Türk malı olan tek kişilik yatak örtüsü takımları bir adet örtü ve bir adet 50x70 volanlı yastık kılıfından oluşmaktadır. Yastığın yerleştirildiği kılıf alanının dış çevresinde 5 cm genişliğinde volan bulunmaktadır.

Tek kişilik yatak örtülerini, diğer Bella Maison ürünlerinde olduğu gibi dilediğiniz çarşaf, nevresim takımı ve dekoratif yastık modeliyle eşleştirebilir, özgün tasarımlar oluşturabilirsiniz.

 

Çift Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

Bella Maison yatak örtüleri, %100 polyester kumaş üzerine kapitone işlemi uygulanarak imal edilmektedir. 240x260 ölçüsündeki çift kişilik yatak örtüleri, farklı desen ve renk seçenekleri sayesinde kişisel kombinler oluşturarak tarzınızı yansıtmanıza olanak sağlar. %100 Türk malı olan çift kişilik yatak örtüsü takımları bir adet örtü ve iki adet 50x70 volanlı yastık kılıfından oluşmaktadır. Yastığın yerleştirildiği kılıf alanının dış çevresinde 5 cm genişliğinde volan bulunmaktadır.

Çift kişilik yatak örtülerini, diğer Bella Maison ürünlerinde olduğu gibi dilediğiniz çarşaf, nevresim takımı ve dekoratif yastık modeliyle eşleştirebilir, özgün tasarımlar oluşturabilirsiniz.

 

Yatak Örtüsü Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Toz, kimyasal madde ya da fiziki yıpranmalar nedeniyle sıkça çarşaf ve nevresim değiştirmek zorunda kalıyorsanız, Bella Maison’un birinci sınıf malzemeden üretilen dayanıklı yatak örtüleriyle bu sorunun önüne geçebilir; uzun ömürlü ve kolay yıkanabilir %100 polyester yatak örtüsü sayesinde şıklığı ve korumayı aynı anda sağlayabilirsiniz.

Polyester Kumaşın Özellikleri

Yatak örtülerinde kullandığımız polyester kumaş; parlak, sağlam, esnek ve hafiftir. Yıkama sonrasında kolayca kurur; genellikle ütü gerektirmez ve kırışmaz, kullanımdan dolayı iz yapmaz. Dokunuşu yumuşak ve ipeksidir, leke tutmayan yapısı vardır. Gün ışığına maruz kaldığı mekânlarda bile rengini uzun yıllar solmadan muhafaza eder.

Yatak Örtüsü Fiyatları

Bella Maison olarak ürünlerimizi takım halinde değil tek tek sunuyoruz. Böylelikle hem müşterilere kendi kombinasyonlarını yapma fırsatı veriyor, hem de paket olarak sunulan ürünlerdeki istemediğiniz parçaları satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak ekonomik esneklik sağlıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.