" />
sadsad x
asdasd

Tüm Yatak Örtüsü Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.

Yatak Örtüsü Modelleri Ve Önerileri

Yatak odanızda kullanacağınız kalitesi ve şıklığı ile göz dolduran Bella Maison tasarımlarına her geçen sezon yenilerini ekleniyor. Nevresim takımlarından yastıklara ve dahası yatak örtülerine kadar çok fazla ürün yelpazesiyle hayat dolu mekanlar yaratmanıza yardımcı olmak için siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. Yatak odalarınız için hazırladığımız ve çeşitlendirdiğimiz ürün yelpazesi içinde bulabileceğiniz Karıştır ve Eşleştir seçenekleri ile dilediğiniz yatak örtüsü modellerini görebilir yaratıcılığınızı ve zevkinizi yansıtabilirsiniz.

Yatak Örtüsü Modelleri

Tek kişilik yatak örtüsü

Bella Maison yatak örtüleri arasında %100 polyester kumaş ile üretilen ve üzerine kapitone işlemleri uygulanarak tasarlanmaktadır. 180 x 240 ölçülerinde tek kişilik yatak örtüleri, çok farklı renk ve desenler ile çeşitlilik yaratılıp, kişisel kombinler oluşturmanızı, tarzınızı yansıtmanızı kolaylıkla sağlamaktadır. %100 Türk malı olarak üretilen yatak örtüsü takımları bir adet örtüyle ve bir adet olarak 50 x 70 ebatlarında volanlı yastık kılıflarıyla sunulmaktadır. Yastığın yerleştirilmiş olduğu kılıf alanının dışındaki çevresinde ise 5 cm genişliğinde bir volan bulunmaktadır. Battal boy yatak örtüsü ve pike yatak örtüsü seçenekleri de bulunan seçenekleri inceleyerek karar verebilirsiniz.

Tek kişilik yatak örtüsü diğer Bella Maison ürünlerinde bulunabildiği gibi istediğiniz nevresim takımı, çarşaf ve dekoratif şekilde tasarlanan yastık modelleriyle eşleştirebilir, özgün bir tasarım elde edebilirsiniz.

Çift kişilik yatak örtüsü

Bella Maison yatak örtülerimiz 0 polyester bir kumaş üzerine kapitone işlemleri uygulanarak üretilmektedir. 240 x 260 ölçülerindeki çift kişilik kadife yatak örtüsü farklı renk ve desen seçenekleri ile kişisel kombinler yaratılıp, tarzınızı kolaylıkla yansıtmanıza yardımcı olur. 0 yerli malı olan yatak örtüsü modelleri ve takımlarımız bir adet örtüsü ve iki adet 50 x 70 volanlı yastık kılıflarından oluşmaktadır. Yastığın yerleştirilmiş olduğu kılıf alanının dışındaki çevresinde ise 5 cm genişliğinde bir volan bulunmaktadır. Battal boy yatak örtüsü ve pike yatak örtüsü seçenekleri de bulunan seçenekleri inceleyerek karar verebilirsiniz.

Çift kişilik yatak örtüsü diğer Bella Maison ürünlerinde bulunabildiği gibi istediğiniz nevresim takımı, çarşaf ve dekoratif şekilde tasarlanan yastık modelleriyle eşleştirebilir, özgün bir tasarım elde edebilirsiniz. Yatak örtüsü çeyiz seti ve diğer seçenekleri sitemizden görebilirsiniz. Yatak örtüsü fiyatları ile karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Ölçü ve Özelliklerine Göre yatak örtüsü modelleri ;

- %100 Pamuk Verona Kiremit, Çift Kişilik, yatak örtüsü seti 220 x 240 cm

- %100 Pamuk Verona Ekru, Tek Kişilik Yatak Örtüsü ve Seti 160 x 240 cm

- %100 Pamuk Verona Kiremit, tek kişilik yatak örtüsü erkek Set 160 x 240 cm

- %100 Pamuk Brisa, Çift Kişilik Yatak Örtüsü, 240 x 260 Cm

- %100 Polyester Tiber, Çift Kişilik Gül Kurusu Rengi Yatak Örtüsü 230 x 240 cm

- %100 Polyester Tiber, Tek Kişilik Gül Kurusu Rengi Yatak Örtüsü 160 x 240 cm

- %100 Polyester Tiber, Çift Kişilik gri yatak örtüsü 230 x 240 cm

- %100 Polyester Tiber, Tek Kişilik Gri Renk Yatak Örtüsü 160 x 240 cm

- %100 Polyester Neva, Çift Kişilik Bej Renk Yatak Örtüsü 250 x 240 cm

- %100 Polyester Neva, tek kişilik yatak örtüsü erkek 160 x 240 cm

- %100 Polyester Neva, Çift Kişilik Lacivert Renk Yatak Örtüsü 250 x 240 cm

- %100 Polyester Neva, yatak örtüsü tek kişilik Lacivert Renk, 160 x 240 cm

- %100 Pamuk Verona Ekru, Tek Kişilik yatak örtüsü takımı 160 x 240 cm

- %100 Pamuk Alise, Yatak Örtüsü Haki, 220 x 230 cm

 - %100 Pamuk Brisa, Çift Kişilik Yatak Örtüsü, 240 x 260 Cm

 - %100 Polyester Zoe, Kapitoneli Çift Kişilik Yatak Örtüsü, 240 x 260 cm

- %100 Pamuk Clarinda, Çift Kişilik Yatak Örtüsü, 230 x 230 Cm

- %100 Pamuk Clarinda, Çift Kişilik Yatak Örtüsü, 230x230 Cm

 - %100 Polyester Bren Kapitoneli, yatak örtüsü çift kişilik 240 x 260 cm

 - %100 Polyester Darlene Kapitoneli, Çift Kişilik Yatak, Örtüsü 240 x 260 cm

- %100 Polyester Elica Kapitoneli, Çift Kişilik Yatak Örtüsü, 240 x 260 cm

 - %100 Polyester Clair Pr. Kapitoneli, yatak örtüsü çift kişilik 240 x 260 cm

Yatak Örtüsü Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Toz, kimyasal madde gibi ürünlerle beraber fiziki yıpranmalar yaşayan ve sıkça çarşaf, nevresim değiştirmek zorunda kalabileceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bella Maison’un birinci sınıf üretilen malzeme kalitesi ve dayanıklı çift ve tek kişilik yatak örtüsü modelleri ile bu sorun çözülmektedir. Kolay yıkanabilir ve uzun ömürlü %100 polyester malzemeden üretilen yatak örtüsü takımı sayesinde şıklığı ve uzun süre korumayı aynı anda görebilirsiniz.

Yatak Örtüsü Nasıl Temizlenir?

Yatak örtünüzü temizlemeden önce kumaş özelliğine, dokusuna iyice bakılıp kontrol edilmeli ve yıkama şeklinizi kadife yatak örtüsü gibi çeşitlere göre iyi belirlemelisiniz.

Yatak örtünüzün yıkama talimatına bakara herhangi bir kuru temizleme işareti veya uyarısı yok ise çok amaçlı yatak örtüsü çamaşır makinelerinde kolaylıkla yıkanabilmektedir. Yatak örtünüzü yıkarken yanında başka herhangi bir king size yatak örtüsü koymadan yıkamaya çalışmalısınız. Bu sayede yatak örtüleriniz daha iyi yıkanacaktır.

Saten yatak örtüsü veya keten özellikli bir örtü ise soğuk suda veya elde yıkama programında yıkamanız gerekmektedir. Yıkarken ise çok az miktarda deterjan kullanarak ve mümkünse sıvı çamaşırlar için kullanılan deterjanı tercih ediniz. Ayrıca kapitone yatak örtüsü ve keten kumaşın özelliğinden birisi tok durmasıdır. Bundan dolayı yıkama esnasında yumuşatıcı bir sıvı kullanmamalısınız.

Eğer yatak örtünüz saten yatak örtüsü özellikleri taşıyorsa kesinlikle “sıkma iptal” şeklinde ayarlamalısınız. Aksi takdirde gelin yatak örtüsü gibi değerli yatak örtülerinizin kumaşına zarar verirsiniz. Ilık su ile elde yıkama programında veya az deterjan kullanarak yıkamak ise en ideal bir yıkama şeklidir.

Yatak örtünüzün üzerinde dantel yatak örtüsü gibi pul, boncuk yada payet işleme tarzlarında detaylar bulunuyor ise yıkama konusunda daha hassas olmalısınız. Yatak örtüsü seti içine koyup çamaşır makinelerinizde yıkayabileceğiniz büyük bir torbanız bulunmalıdır. Çeyizlik yatak örtüsü ürününüzü bu bez torbanın içerisine koyarak çamaşır makinenizde yıkarsanız yatak örtüsü çeyiz seti işleme detaylarına hiçbir zarar vermeden işlemi tamamlamış olursunuz. Yatak örtüsü fiyatları ve seçenekleri ile aynı anda görebileceğiniz sitemizde karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Eğer çeyizlik yatak örtüsü için bir bez torbanız bulunmuyorsa herhangi bir çarşafla aynı işi görebilirsiniz. Gelin yatak örtüsü ürününüzü katlayarak bir çarşafın içerisine sarıp bu şekilde çamaşır makinenize yerleştirin. Her iki durumda dantel yatak örtüsü çamaşır makinesinin verebileceği tüm olası zararlardan korumuş olur ve uzun ömürlü kullanım sağlarsınız.

Renklerine Göre Yatak Örtüsü Önerileri

Yatak örtünüzün renginizden sıkıldınız mı? Beyaz yatak örtüsü gibi açık olmakla birlikte siyah yatak örtüsü gibi renkler insanın içini açmakla birlikte bazen bunaltabilmektedir.

Böyle durumlarda biraz değişikliğe ihtiyaç duyarız. Sizlere önerebileceğimiz beyaz yatak örtüsü veya benzer gri yatak örtüsü renklerinden farklı ilham verici şekilde düşünülen yatak odanızı renklendirecek düzenlemeler yapabilirsiniz. Mutlaka siyah yatak örtüsü gibi renklerin haricinde zevkinize en uygun rengi bulacaksınız. Çift kişilik yatak örtüsü modelleri ve fiyatları hakkında sitemiz üzerinden bilgi alabilirsiniz

Günlük yatak örtüsü seçenekleri tercih edebileceğiniz gibi odanıza katacağınız ve zevkinize göre abiye yatak örtüsü modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu sayede odanızın daha renkli bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

Renkli bir yatak ve çok amaçlı yatak örtüsü istiyorsanız öncelikle işe sevdiğiniz renklerden seçimler yaparak başlayın. Renklerle beraber kapitone yatak örtüsü yada king size yatak örtüsü gibi özelliklere sahip örtülerde zevkinizi yansıtacaktır. Odadaki diğer eşyaların veya aksesuarların renklerine de dikkat ederek günlük yatak örtüsü gibi örtüleri de kullanabilir yada abiye yatak örtüsü gibi yatak örtüleri tercih ederek aldığınız takıma göre ayarlayabilirsiniz.

Yatak takımında bulunan tek kişilik yatak örtüsü modelleri bir rengi, odadaki diğer aksesuarlara yansıtabilirsiniz. Yalnız yatak örtüsü tek kişilik odada bulunan eşyaların rengiyle uyumlu hale getirmek zorunda değilsiniz. Çift kişilik yatak örtüsü modelleri ve fiyatları hakkında sitemiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.