" />
sadsad x
asdasd

Tüm Yemek Takımı Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Yemek Takımı Modelleri

Sofra kurmanın Türk örf ve adetlerinde önemli bir yeri vardır. Şık bir sofra kurarak sevdiklerinize lezzetli yemekler sunmanın keyfi çok büyüktür. Kuracağınız sofranızın özenle hazırlanmış olmasını misafirlerinize yansıtabilmeniz ayrıca sofranızın şıklığına daha da şıklık katabilmeniz için kullanacağız yemek takımı oldukça önemli bir detaydır. Yemek takımlarını, sofraya oturacak kişi sayısına göre düzenlemek gereklidir. Bunu göz önünde bulundurarak yemek takımı alışverişinizi yapmalısınız.

Türk geleneklerine göre kız çeyizinin en önemli eşyalarından biri ve hatta olmazsa olmazı yemek takımı bulunmasıdır. Günlük yemek takımı özellikle porselen yemek takımı olmalıdır. Her kız çeyizinde en az 12 kişilik yemek takımı bulunmalıdır. Bunun yanında günlük yemek takımı edinmek de faydalı olacaktır. Seçeceğiniz yemek takımı 12 kişilik olarak tercih edilirse masanızda eksik servis kalmayacaktır. Özellikle renkli yemek takımı yeni evlilerin enerjisi için oldukça uygun bir seçim olacaktır.

Yemek takımı günlük sofra ihtiyaçlarımızdan en önemlisidir. Sevdiklerinizi buluşturacağınız bir yemek masası hazırlarken yemek takımı seti özenle seçilmelidir. Günümüzde birbirinden şık ve kullanışlı yemek takimi modelleri üretilmektedir. 6 kişilik yemek takımı modelleri, 12 kişilik yemek takımı modelleri, 24 parça yemek takımı modelleri, 48 parça yemek takımı modelleri bu seçenekler arasında yer almaktadır. Yemek takımı seçiminde tabakların ürün adedi yanında hangi öğün için kullanılacağı önemlidir.

Yemek takımı modelleri içerisinde porselen yemek takımı seçeneğinin yanında cam yemek takımı modelleri de oldukça rağbet görmektedir. Şeffaf ve zarif bir sunumun ayrıcalığını size vaat eden cam yemek takımları siz değerli müşterilerin seçenekleri arasında yer almaktadır.

Genç hanımların en çok tercih ettiği yemek takımı modelleri arasında yer alan; renkli yemek takımı özgün tasarımlarını ortaya çıkarmalarına fırsat sunmaktadır. Farklı renklerle kombin edeceğiniz renkli yemek takımı evinizin renkleri ile uyumlu bir sofra kurmanızda en büyük yardımcınız olacaktır.

Yemek Takımı Seçilirken nelere dikkat edilmelidir?

Yemek takımı günlük seçilirken öncelikle kalitesine dikkat edilmelidir. Sıkça bulaşık makinesinde yıkanacak olan yemek tabakları bir süre sonra çizilmeye ve parlaklığını yitirmeye başlayabilir. Bu nedenle kalite çok önemlidir. Kaliteli bir porselen yemek takımı aldığınızda yıllar geçse bile ilk halinden hiç bir şey kaybetmeyecektir. Yıllarca severek kullanırsınız. Cam yemek takımı seti de günlük yemek takımı ihtiyacınızı karşılayacak bir alternatiftir.

Yemek takımı seçilirken aile içinde bulunan kişi sayısına dikkat edilmelidir. Kaç kişi yaşıyorsak o sayıda tabak bulunan yemek takımlarını tercih etmeliyiz.

Yemek takımı seçerken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer önemli husus ise, kullanıldığı ortamdaki diğer eşyalarla dekoratif uyum oluşturmasıdır. Evinizde; geometrik, sivri köşeli, keskin kenarlı ve dik kesimli mobilyalarınız var ise, kare yemek takımı tercih etmelisiniz. Kare yemek takımı ile sofranız daha şık bir görüntü sağlayacaktır. Evinizde koltuk takımlarınız ve mobilyalarınız yumuşak kesimli ise, oval ve yumuşak kesimlere sahip yemek takımı modellerini tercih etmeniz çok doğru bir tercih olacaktır.

Yemek takımı alırken, evdeki eşyaların kesimi ile tabak kesimlerinin uyuştuğu noktada bir de renk ve desen seçeneklerine dikkat edilmelidir. Evdeki koltuk döşemesi, perde kumaş rengi ve diğer dekoratif eşyaların renkleri ile alacağınız yemek takımının renklerinin uyum içinde olmasına, en uygun yemek takımı seçilmesine özen gösterilmelidir.

Kişi Sayısına Göre Yemek Takımı Çeşitleri

Yemek takımı modelleri arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus; ailenin kişi sayısına göre ihtiyacı karşılayabilmesidir. Ailede bulunan kişi sayısına göre en uygun yemek takımı seçimi yapılmalıdır.

Aileniz ne kadar kalabalık ise, kullanılması gereken parça sayısı da o denli fazla olacaktır. 6 kisilik yemek takımı genel olarak 24-30 adet parçadan oluşmaktadır. 8 kişilik yemek takımı modelleri yaklaşık olarak 32-40 adet parçadan oluşmaktadır.

12 kişilik yemek takımı modelleri de 48-60 adet parçadan oluşmaktadır. Günlük porselen yemek takımı günlük aile içi yemeklerde tercih edilebilecek tarzda en uygun yemek takımı için bir seçim olabilir. Kalabalık bir aile iseniz günlük yemek takımı 24 parça koleksiyonu edinmeniz faydalı olacaktır. Günlük yemek takımı 24 parça koleksiyonun içinde 6 kişilik yemek tabağı, 6 kişilik çorba kasesi, 6 kişilik pasta tabağı ve 6 kişilik servis tabağı bulunmaktadır. Yemek takımı 24 parça varlığı ile sofranıza şıklık katacaktır. Yemek takımı 24 parça en uygun kullanıma sahip yemek takımıdır.

48 parça yemek takımı seçiminin, günlük yemek takımı olarak 12 kişilik bir sofralara en uygun yemek takımı olduğunu söyleyebiliriz. Bu yemek setinin içinde 12 kişilik yemek tabağı, 12 kişilik çorba kasesi, 12 kişilik pasta tabağı ve 12 kişilik servis tabağı mevcuttur. Bu toplam 48 parça yemek takımı ile kuracağınız yemek masası ile sunumlarınız, çok rahat ve oldukça da şık olacaktır.

18 parça yemek takımı seçimi 6 kisilik yemek takımı olup sofralar için uygundur. Bu yemek takımı 6 kişilik yemek tabağı, 6 kişilik çorba kasesi ve 6 kişilik servis tabağından oluşmaktadır. 18 parça yemek takımı çekirdek aileler için oldukça yeterli bir tabak sayısına sahiptir.

84 parça yemek takımı ihtiyacınız olan her çeşit tabağı içermektedir. Kalabalık ailelerin tercihi 84 parça yemek takımı olmalıdır.

Yemek Takımı Fiyatları

Sofra grubu ürünlerinde; yemek takımı fiyatları seçilen ürünün kalitesi ve kullanılan malzemenin türüne göre değişiklik göstermektedir. Yemek takımı kategorisi; kullanılan malzemeden tasarımına, renginden ürün çeşitliliğine kadar geniş bir yelpazeye yayılmaktadır.

Bella Maison sofra grubundaki ürünleri ile hayalinizdeki tasarımları yapmaya ve özgün dekoratif fikirlerinizin ortaya çıkarmasına yardımcı olmaktadır. Yemek takımı çeşitleri arasında uygun fiyatlı yemek takımı seçenekleri bulunmaktadır. Günlük yemek takımı 12 kişilik tercihte her bütçeye uygun modeller Bella Maison yemek takımı koleksiyonunda mevcuttur. En güzel ve en ucuz yemek takımı bulmak isteyen kişiler birbirinden cazip seçenekleri ile Bella Maison internet sitesinde aradığını mutlaka bulacaktır.

6 kişilik yemek takımı en çok kullanılan yemek takımı setidir. 6 kişilik yemek takımı en ucuz Bella Maison firması tarafından satışa sunulmaktadır.

Bella Maison markasının internet adresinden birbirinden farklı 6 kişilik yemek takımı en ucuz olarak modellerinden biri size hitap edecektir. Bella Maison firması internet üzerinden yapılan en ucuz yemek takımı satışlarında kampanyalar düzenlemektedir. Ucuz yemek takımı almak için bu fırsatları değerlendirmeniz yararınıza olacaktır. Ucuz yemek takımı almak isteyen müşteriler, firmanın uyguladığı taksitli alışveriş seçeneği ile ödeme konusunda sıkıntıya düşmeden hayalindeki yemek takımına sahip olabilmektedir.

Çeyizlik Yemek Takımı Modelleri

Bella Maison markasında birbirinden şık modellerde çeyizlik yemek takımları bulunmaktadır. Son trend modellerden olan; mermer desenli yemek takımı ve siyah beyaz yemek takımı en çok beğenilen ve tercih edilen ürünlerdendir. 6 kişilik yemek takımı olan Mermer desenli yemek takımı asil görünümü ile yemek masanızda şık bir atmosfer yaratacaktır. Ayrıca günlük yemek takımı 12 kişilik seçenekleri de mevcuttur.

6 kisilik yemek takimi olan Siyah beyaz yemek takımı ile kurulacak bir yemek masası ise ciddi ve profesyonel bir sunuma imza atacaktır. 6 kisilik yemek takimi olan Gül ağacı yemek takımı modeli de çeyizlik yemek takımı modelleri arasında zerafeti ile ön plana çıkmaktadır. Gül ağacı yemek takımı ile romantik sofralar kurabilir keyifli bir yemeğin lezzetine varabilirsiniz.

Çeyizlik yemek takımı seçimi yapılırken, beyaz yemek takımı modelleri de sadeliği ile müşterileri cezbetmektedir. Beyaz yemek takımı masumiyetin sembolü olarak sunumlarınızda yemeğinizi ön plana çıkaracaktır.

Sadece siyahın hakim olduğu bir sofra kurmak için, siyah yemek takımı tercih edilebilir. Siyah rengin yansıttığı ciddiyet ve asalet ile gözü yormayan yapısı sayesinde siyah yemek takımı muhteşem yemeklerin yenildiği bir sofra yaratmanıza vesile olacak en büyük detaydır.

Yemek takımı çeyiz seti seçimi yapılırken genellikle yemek takımı 12 kişilik olması tercih edilmektedir. Yemek takımı 6 kişilik olduğunda günlük yemek takımı olarak kullanılabilir. Günlük yemek takımı küçük aileler için uygun yemek takımı seçimi olacaktır. İçerisinde, öğünlerinizde ihtiyacınız olan tabak sayısı yeterlidir. Bunun yanında kalabalık aile yemekleri için 84 parça yemek takımı veya 24 parça yemek takımı da mutlaka alınmalıdır.

Yemek takımı çeyiz seti alırken en uygun yemek takımı fiyatları ile tercih edeceğiniz Bella maison imzası taşıyan yemek takımı seti ile kurduğunuz sofralar misafirlerinizde hayranlık uyandıracaktır. Günlük yemek takımı ile de mutlu aile yemeklerine vesile olmanıza yardımcı olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.