" />
sadsad x
asdasd

Yorgan Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Yorgan

Kaliteli Uyku İçin Bella Maison

Günün yaklaşık üçte birinin uykuda geçiriliyor oluşu, yatak odalarımızı sağlıkla ilgili en önemli mekânlardan biri haline getiriyor. Uyku kalitemiz hayatımızın geri kalanını doğrudan etkilediği için doğru yatak ve yastık tercihleriyle birlikte yorgan seçimi de büyük önem taşıyor. Kendinizi tam anlamıyla rahat hissedeceğiniz, vücudunuza uygun Bella Maison yorganları sayesinde uykunuzun kalitesi yükseltebilir, böylelikle gün içinde daha zinde ve enerjik kalabilirsiniz.

Yorgan Modelleri

Yorgan seçiminde dikkate alınması gereken ilk nokta, odanızın sıcaklığına ne derece uygun olduğudur. Hâlihazırda sıcak bir odanız varsa yün benzeri ağır yorganlar kullanmak terlemeye sebep olacağından sizi rahatsız edecektir. Vücudunuzun hava almasına engel olacak türde yorganlar da benzer olumsuz etkilere yol açarlar. Bu durum sağlığınız için sakıncalı olup istenmeyen hastalıklara sebebiyet verebilir. Bella Maison ürün gamında yer alan Microfiber, kaz tüyü, bambu ve pamuk yorganlar, hava alan ve terletme yapmayan yapıları sayesinde uyku deneyiminizi keyifli ve sağlıklı hale getirmeye yardımcı olurlar.

Tek Kişilik Yorgan Modelleri

Bella Maison yorgan modelleri tek kişilik yorgan, çift kişilik yorgan ve king size yorgan olmak üzere üç ana kategoride toplanmıştır. Tek kişilik yorgan modelleri 155x215 cm, çift kişilik yorgan modelleri 195x215 cm, king size yorgan modelleri ise 235x215 cm ölçülerindedir.

Bella Maison etiketli yorganlar farklı malzemelerle üretilmektedir. Microfiber yorgan, elyaf özelliği sayesinde hava transferi sağlar, ısıyı dengeler ve ısı kaybını minimuma indirir. Mikrofiber dolgu malzemelerinin hava sirkülasyonu özelliği sayesinde terleme yapmaz. Yumuşak ve hafif bir dokusu vardır; ekonomik yönden çok avantajlı olduğu için benzer özelliklere sahip diğer tür yorganlara alternatif olarak kullanılabilir.

Kaz Tüyü Yorgan Modelleri

Hafiflik ve yumuşaklık arayanlar için kaz tüyü yorgan en ideal yorgan modelidir. Sıcak tutma özelliği oldukça başarılı olan kaz tüyü yorganlar ortalama mevsim sıcaklıklarında tercih edilebilir. Çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabilmesi de kaz tüyü yorganı öne çıkaran unsurlardandır.

İpek Yorgan ile Kaz Tüyü Yorgan Arasındaki Farklar

İpek yorgan, antialerjik özelliğe ve oldukça yumuşak bir dokuya sahip olmakla birlikte ekonomik olarak en üst sınıfta yer alan bir ürün çeşididir. Bununla birlikte, kaz tüyü yorgan modelleri terlemeyi önleyici yapısı ve hava geçirgenliği gibi ipek yorganlarla benzerlik gösteren özelliklerine karşılık ekonomik yönden daha ulaşılabilir bir üründür.

Bambu Yorgan Modelleri

Bambu bitkisinin lif veya elyaf haline dönüştürülmesiyle üretilen bambu yorgan, doğal yapısının yanı sıra ortamdaki nemi emerek vücudu serin tutması nedeniyle de tercih edilen bir üründür. Bambu elyafının doğal yumuşak dokusu özellikle bebekler için gereken rahatlığı da sağlar ve sağlıklı yapısının yanı sıra doğa dostu yapısıyla dikkat çeker.

Yorgan Fiyatları

Yorgan fiyatları, kullanılan malzemeye, yorganın ebadına ve dış yüzeyin kaplamasına göre değişiklik gösterir. Uyku alışkanlığınıza göre seçeceğiniz yorgan modelleri için sitemize üye olarak uygun oranlı indirimleri ve kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz. Hemen sepete ekle ve sepette indirim gibi avantajlı seçeneklerle de alışverişinizde ekonomik esnekliği yakalayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.