sadsad x
asdasd

Yüz Havlusu Modelleri 

Sıralama seçin
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Yüz Havlusu

Yeni bir güne başlarken yüzümüze değen veya yoğun bir günün akşamında yapılan ferahlatıcı bir banyonun ardından tenimize dokunan havlunun verdiği his önemlidir. Kalitesiz bir havlu ya emiş özelliği kötü olduğundan ya da sert dokusundan dolayı ferahlatmak şöyle dursun rahatsızlık verir. İşte bu yüzden; el havlusu, banyo havlusu, yüz havlusu ya da ayak havlusu fark etmeksiniz banyoda kullanılan tüm havlu çeşitlerinde kalitenin büyük önemi var.

Yüz Havlusu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yüz havlusu modelleri genellikle pamuk, bambu veya mikrofiber gibi materyallerden üretilir. Her malzemenin kendine has özellikleri olmakla birlikte doğallığı, hızlı ve güçlü su çekme özelliği pamuğu diğerlerinden birkaç kat daha değerli kılıyor. Pamukta doğal olarak var olan yumuşaklık, suyu emme gücü ve hızlı kuruma süresi, tüm havlu çeşitlerinde konforlu bir kullanım sağlar.

Özel bir üretimle ipliğe daha hacimli bir yapı kazandırılmasıyla üretilen Hydrocotton havluların standart pamuklu havlulara oranla daha farklı avantajlar sunduğu da bilinmektedir. Sentetik bir materyal içermeyen ve %100 pamuk olan hydrocotton havlular doğallığı nedeniyle alerjik reaksiyonlara neden olmaz ve en hassas ciltler için bile kusursuz bir kullanım sağlar.

Erkek Yüz Havlusu Modelleri

Havlunun kalitesini belirleyen tek unsur hangi malzemeden üretildiği değil elbette. Son kullanıcıya ulaşana kadar birçok farklı üretim aşamasından geçen havlunun kalitesini etkileyen değişik faktörler var. Havlu satın almadan önce üretim süreçlerini analiz etmek mümkün değil elbette, ancak bir havlunun kalitesini dokunarak ve yakından inceleyerek anlamak da mümkün.

Bayan Yüz Havlusu Modelleri

Günümüzde havluların fonksiyonel özelliklerinin yanında estetik yönüne de çok dikkat ediliyor. Örneğin plajlarda peştamal ya da plaj kıyafetini tamamlayan bir aksesuara dönüşen havlu, banyolarda da şık sunumların baş aktörü oldu. Bu yüzden, havlu seçimi yaparken kullanım alanının renk ve desenlerini de dikkate almak gerekiyor. Erkek yüz havlusu ya da bayan yüz havlusu ayrımı olmaksızın, modern görünüme sahip bir banyoda dantelli veya nakış işlemeli geleneksel bir havlu görünümü bozacaktır.

Kullandığınız havlunun tasarımının konforu da etkileyebileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Mesela siyah, gri gibi koyu renkli bir havlu, ısıyı üzerinde toplayacağı için plaj gibi bir ortamda tercih edilmemelidir. Benzer şekilde, eğer spor salonu gibi hızlı kirlenmeye müsait bir ortamda kullanacaksanız daha koyu renk havlular seçmelisiniz.

Yüz Havlusu Fiyatları

Yüz havlusu fiyatları, diğer birçok üründe olduğu gibi kaliteyle doğru orantılı biçimde değişkenlik gösterir. Tüm tasarım ve imalat süreçleriyle %100 Türk malı olan Bella Maison yüz havlusu modelleri, mağazalarımızda ve Online Shop’ta sizleri bekliyor. Cazip fırsat seçeneklerine sahip kampanya dönemlerinden anında haberdar olmak için web sitemize üye olarak e-bülten aboneliği başlatabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.